Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki i sporty walki!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_jajoine
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!

No wy piszecie odzywki białkowe nie wiem czy sie orientujecie ILE TO KURWA KOSZTUJE SIANA ??
Jajoine napisał zebys sobie kupił ostrovie osobiscie odradzam to jest syf . Reklamuja to na allegro i okłamuja klientow. W rzeczywistosci taka ostrovia ma kilkanascie procent białka i to z tego co wiem dziadowskiej jakosci (zawsze mnie bawi jak sprzedaja ostrovie z napisem ze to 70% białko a głupie ludzie wierzą:lol: )
.

co Ty za pierdoły facet wypisujesz :lol: syf hahaha człowieku zorientuj sie na ten temat i nie pisz głupot,ostrowia jest tylko mniej filtrowana przez co może Ci troszke pryszczy wyrzucić.A o allegro to Ty nie pisz bo tam mozesz z treca czy olimpu kupić lipne odzywki bo nie wiadomo czy nie sa przesypywane
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Kurwa mac :evil: przeczytaj wszystkie posty do konca tematu zanim sie wypowiesz .
Ile razy mam pisac sprostowanie odnosnie WPC :evil:

A co do odzywek olimpu : kupiłes je kiedys ?? Chyba nie bo widziałbys jak one sa zabezpieczone przed przesypywaniem ...
  • 0

budo_jajoine
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
WPC Ostrowia:80 gram białka pochodzenia zwierzęcego,i oczywicie zawiera aminokwasy,a ludzie i tak kupua treca,olimp-a,universal-a itp. itd. bo sa droższe i jak coś jest droższe to niby musi byc lepsze,a i jeszcze reklamują te białka wypakowani kolesie więc oni też to jedzą i po tym tak fajnie wyglądają :lol:
  • 0

budo_jajoine
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!

Kurwa mac :evil: przeczytaj wszystkie posty do konca tematu zanim sie wypowiesz .
Ile razy mam pisac sprostowanie odnosnie WPC :evil:

A co do odzywek olimpu : kupiłes je kiedys ?? Chyba nie bo widziałbys jak one sa zabezpieczone przed przesypywaniem ...

"„kurwa"i inne tego typu słowa to pisz sobie do kolegów albo do rodziny, po 2 to Ty najpierw zacznij czytać dokładnie, co kto pisze a później wymagaj od innych tego samego.Miałem kiedyś odżywkę z olimpu i jakbyś nie wiedział to teraz sa pakowane nawet to "worków" które bardzo łatwo rozpakować a później zgrzać.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
jajoine napisał :

"„kurwa"i inne tego typu słowa to pisz sobie do kolegów albo do rodziny


:lol: :lol: :lol:

to teraz sa pakowane nawet to "worków" które bardzo łatwo rozpakować a później zgrzać.


W workach jeszcze nie widzialem ale chodziło mi o folie która zalepiona jest szyjka pojemnika w ktorym znajduje sie produkt . Na foli jest wytłoczony znak olimpu . To powiedz ty mi człowieku w jaki sposob ci to przesypią ?? Kupisz odzywke a "wejscie" do pojemnika nie bedzie pokryte ORYGINALNĄ folia producenta to kazdy sie skapnie ze było cos majstrowane przy pojemniku . Co moze mi powiesz ze ktos produkuje taka sama folie z takimi samymi WYTŁOCZONYMI znakami taaaaak ??
  • 0

budo_jajoine
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Zrozum wreszcie człowieku że nie chodzi mi o puszki tylko o "worki"(folie) są takie odżwyki z olimp-u i z treca-a które nie sa pakowane w pojemniki czy "wiaderka".Jak masz problem z uwieżeniem w to to odwiedź 1 lepszą strone z odżywkami i sam zobacz!
  • 0

budo_jajoine
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
a zresztą nie ważne, nie ma o co sie sprzeczać Ty sie pomyliłeś poźniej ja i na tym to zakończmy bo będziemy zaśmiecać forum gadką która do niczego nie prowadzi :?
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!

a zresztą nie ważne, nie ma o co sie sprzeczać Ty sie pomyliłeś poźniej ja i na tym to zakończmy bo będziemy zaśmiecać forum gadką która do niczego nie prowadzi


No dokładnie ja gadam o chlebie ty o niebie i tak sie dyskusja nakreca czeski film czas to skonczyc .
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Mam pytanie do uzytkownika Jajoine - czy oprocz syfu ktory wyskakuje na twarzy (no i obficie czy nie :? _ sa jakies inne efekty uboczne zazywania serwatki ostrowii ?
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Bialko ostrovi jest kiepskie. Lepiej jesc cos co daje efekty. Poza tym wazna jest dieta a suplementy sa tylko uzupelnieniem jej. Polecam najlepsze bialeczko Volu-Mass 5.0. Po nim sa duze efekty, chociaz nie mozna mowic o duzych efektach skoro tak naprawde w ciagu roku mozna przybrac na czystej masie miesniowej maksymalnie 5-6 kilo. A srednio przybiera sie po 2 kilo w ciagu roku. Nie ma tak prosto jak napisane jest na pudelkach. Ze zaczniesz jesc ich produkt to przybedzie Ci 3 kilo miesni w miesiac. BZDURA!!! Co najwyzej mozna podejsc woda albo tluszczem. ALe to nie sa miesnie! pamietajmy. Pozdrawiam
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!

Bialko ostrovi jest kiepskie. Lepiej jesc cos co daje efekty. Poza tym wazna jest dieta a suplementy sa tylko uzupelnieniem jej. Polecam najlepsze bialeczko Volu-Mass 5.0. Po nim sa duze efekty, chociaz nie mozna mowic o duzych efektach skoro tak naprawde w ciagu roku mozna przybrac na czystej masie miesniowej maksymalnie 5-6 kilo. A srednio przybiera sie po 2 kilo w ciagu roku. Nie ma tak prosto jak napisane jest na pudelkach. Ze zaczniesz jesc ich produkt to przybedzie Ci 3 kilo miesni w miesiac. BZDURA!!! Co najwyzej mozna podejsc woda albo tluszczem. ALe to nie sa miesnie! pamietajmy. Pozdrawiam


Weź ogarnij sie i nie pisz takich bzdetów, kiepskie :?: :lol: a masz jakies porównanie poparte badaniami? sadze że nie, kolejna osoba bez zadnych logicznych argumentów które mogły by poprzeć jej fałszywe twierdzenia, daje rady
:roll:

Malkavian- nie ma żadnych innych syfy i gazy jedyne skutki uboczne
  • 0

budo_opravca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
witam :)
na syfy na twarzy to polecam dobry tonik i krem, oraz higiene ogolna :D

aaa i mam pytanie bo ktos na wstepie pisal ze jesli trenuje sie sw 3 razy tygodniowo to silka powinna byc raz robiona a jesli treningi wygladaly by tak
pn - kick boxing
wt - silownia
sr-wolne
czw-silownia
pt -kick boxing
sob-silownia
ndz-wolne
Wychodzi ze 2 razy mam dzien wolny po silowi tak wiec miesnie maja kiedy rosnac ;]
zalezy mi na tym aby miec jak najwieksze przyrosty suchej masy miesniowej , nie bede robil cykli masowych ogolnych tylko na czysty miesien .
Czyli dobra dieta plus + cykle kreatynowe , kazdy cykl dodatkowo z kg bialka ostrovi .Czyli przykladowo cykl 40 dni 120 tbs krea alkynu plus uzuplenienie diety o bialko z ostrovi , diete mam raczej bardzo dobra i ostrovia tylko jako uzupelnienie .Czy jelsi w trakcie treningu sw duzo sie pocimy to powieniem jeszcze podwyrzyc stopien dostarczania wody ?? .
Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam :)
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Kubas i reszta. Ok. Przyznam Wam w koncu racje ze bialko ostrowi jest calkiel dobre. Poniewaz poczytalem troszke wiecej o nim. Lecz pamietajmy ze jest to jedynie bialko serwatki. A mamy jeszcze wiele rodzajow bialek. I niektore sa lepsze;) Np polaczenie Izolat Serwatki CFM, Micelarna Kazeina i Izolat Jajka. Jest naprawde dobre poniewaz kazdy z 3 skladnikow rozklada sie w roznym czasie. Dzieki czemu po zazyciu tego bialka przed snem, mozemy byc pewni ze bedzie sie rozkladac cala noc i przez cala noc bedziemy ladnie dozywieni:) No ale nie wazne. Skonczmy ten temat;P Ostrowia jest spoko;) A trening ktory napisal opravca jest naprawde spoko. Oczywiscie jesli chodzi o mase to bedzie Ci szla o wiele wolniej niz ludzia ktorzy chodza jedynie na silownie. Lecz mozesz byc pewien ze twoje miesnie beda wytrzymale i o wiele lepsze;) Nie moge patrzec na typow na silowni ktorzy cwicza mase przez cale zycie. Nic poza tym. Ciagle masa. Typek cwiczy 14 lat i jest wielki i napompowany. Bierze olbrzymie ciezary. Ale jak przebiegnie 500 metrow to pewnie dostal by zawalu serca;P Czy to ma sens??!! Przeciez to jest glupota. Cialo powinno sie rozwijac tak samo w kazdym kierunku. Dlatego mysle ze polaczenie treningu na mase wraz z SW jest bardzo dobrym rozwiazaniem. Mozemy byc wtedy pewni ze to co zbudujemy pomoze nam w zyciu;) Pozdrawiam
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Wreszcie masz racje 8) :wink:
  • 0

budo_opravca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Moze jakies osoby z doswiadczeniem z sztukach walki ktore juz w podobny sposob cwiczyly wypowiedza sie jakie mialy rezultaty . ;]
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Ja jak cwiczylem SW to bez silowni:( SW bylo 4 razy w tygodniu, a teraz zamienilem to na silownie 4 razy w tygodniu. Pozdrawiam
  • 0

budo_opravca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
taki uklad odpada :D :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024