Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie w końcu odżywki - nowe konto


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jakie w końcu odżywki - nowe konto
Witam tutaj marek90 - zakładam nowe konto , gdyż na tamto nie mogę się zalogować. Otóż w końcu muszę kupić jakieś odżywki i na 1000% musi to być kreatyna ( nawet nie piszcie , że nie ma sensu bo już zdecydowałem ) i do tego jakiś hmm spalacz ? Otóż mam 178-9cm wzrostu + aktualnie 84kg wagi - w zimę było 88kg ale wiadome lato to trochę już zeszło. Na siłowni ćwiczę 6 miesięcy także to mało. Klata 105cm , biceps 3.7 , brzuch niestety 95cm ( aż ). Jestem zadowolony z całego swojego ciała - zawsze byłem chudy i bardzo się krępowałem a teraz już mi lepiej lecz chciałbym pozbyć się tylko brzucha lecz wiem , że tłuszcz schodzi z całego ciała i stracę wszędzie niestety : ( Powiedzcie mi czy biorąc spalacz np. ###### + dieta ( nie profesjonalna lecz przestrzeganie posiłków , nie jedzenie słodyczy , napoi itp ) dam radę zrzucić brzuch ? I czy dużo stracę na całym ciele ?. Powiem jaki mam cel "

Siła + masa. Zawsze chciałem być duży i to jest moje marzenie - może chore ale każdy coś ma z marzeń. Nie chcę być 100% masy mięśniowej może być trochę tłuszczyku no ale w tym brzuchu to chociaz z 85 max bym chciał mieć a nie 95-98 : (

No to do rzeczy :
1.) Białko mam scitec pro mix i bcca fitmaxa ( co prawda kończą się ale dokończę i na next wypłatę muszę zdecydować czy białko czy BCAA. a więc pytanie ostateczne i jeśli możecie odpiszcie w punkcie abym się połapał:

-1.) czy BCAA + kreatyna i spalacz czy :
-2.) BCAA + kreatyna + białko ?

Mój cel to utrata brzucha. na kreatynę mam max 50zł ogólnie z spalaczem + kosztami wysyłki chciałbym się zmieścić w max 150zł. Proszę o porady , gdyż w końcu trzeba zamówić.
  • 0

animatrix

animatrix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:107
  • Wzrost [cm]:196
  • Biceps [cm] :31
  • Klatka piersiowa [cm]:102
  • Pas [cm]:80
  • Udo [cm]:49
  • Wyciskanie [kg]:48 cała seria
  • Waga [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
bcaa kreatyna i spalacz jak chcesz redukowac
  • 0

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
Dodaję fotki dla potwierdzenia mej budowy : ( nie śmiejcie się , że się spinam czy coś ale tak najlpiej wszystko widać ).

1.)[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
2.)[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
3.)[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
4.)[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
5.)[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6.)[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
7.)[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

I widzicie jak jest ten brzuch najgorzej mi szpeci : ( Czyli co Waszym zdaniem najlepiej zastosować ? jeśli możecie to podajcie mi link do kreatyny i spalacza z sklepu best body jaki do 150zł z wysyłką kupić.
  • 0

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
Ja wiem ,że każdy ma weekend niedziela nie spędza się przed komputerem ale czemu nikt się nie wypowiada ? Chciałem abyście mi dziś doradzili abym mógł dziś złożyć zamówienie a tu znów nie wypał bo nikt nie odpowiada...
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
albo redukcja, albo masa, chcąc połączyć obie rzeczy nie osiągniesz zbyt dobrych efektów, gdyż ważnym czynnikiem jest dieta, nie suple, chociaż w jednej z książek znalazłem następujący plan, który podobno zapewnia rozrost masy mięśniowej i redukuje tłuszczową, oraz poprawia wydolność organizmu.
pn-45min siłowni średni/duży ciężar
wt-aeroby HR 145-155(chociaż to już jest tętno zaliczane do sfery anaerobowej), intensywna jazda na rowerze 20-30min
śr-aeroby HR130-140, szybki marsz lub wolny bieg 45-60min
czw-wolne
pt-45min siłowni duży ciężar
sb-aeroby HR 130-140, marszobieg lub rower 60-90min
nd-wolne lub intensywne 30min roweru.

Jeżeli chodzi o siłownie najwięcej kcl spala trening obwodowy
aeroby pływanie-biegi-rower
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
A czemu tak jest , że teraz jedząc b.mało nie chce nic zejść z pasa ? Skoro przyszło jedząc dużo to odejść musi jedząc mało ? Ja nie wiem jak z tym walczyć. Widziałeś moje fotki ? Co byś zalecił ? Dziś już nie zdążę zamówić towaru ale jutro muszę więc przyda mi się jak najwięcej porad.

PS; Ja bym chciał najbardziej zrzucić brzuch chociaż wiem , że samego się nie da ; (
  • 0

MF20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
24
Neutralna
  • Lokalizacja:słupsk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka
  • Wzrost [cm]:183

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
gładząc organizm on buntuje sie i stara sie zabezpieczyć na kolejne takie głodówki odkładnianiem tłuszczu. z czego bedzie mógł czerpać energie
  • 0
GG: 13311007
Mój blog treningowy: ZAPRASZAM

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
j.w głodząc organizm będzie odkłądał wszystko w postaci tłuszczu, na zapas, ponieważ tłuszcz to źródło energii. Źle dobrane skłądniki odzywcze nie pozwalają zejść z pasa.
Węglowodany-główne xródło energii, gdy za dużo odkłądają sie w postaci tłuszczu, gdy za mało organizm pobiera energie z białek i tłuszczy
tłuszcze-zapasowe źródł oenergii, które zostaje zużywane przy małym wysiłku(stąd zalecenie wolnego biegania na aerobach, ponieważ szybsze zużywa węgle)
białko-budulec mięśni, jednak przy braku węgli jako źródło energetyczne, następuje rozpad o ile dobrze pamiętam leucyny, jednego z aminokwasów, a gdy aminokwasy nie są w komplecie(22 chyba) białko staje się bezużyteczne, gdyż brak 1 elementu zachwieje działanie pozostałych i nie będą spełniac swojej roli
witaminy i minerały-pomocnicy we wszystkich procesach naszego organizmu, warto o nich poczytać bo sa bardzo ważne
woda-85%człowieka to woda, zapotrzebowanie 2l dla osoby nie aktywnej, osoba aktywna dużo więcej, spełnia szereg ważnych zadań
błonnik-nie trawiony przez nasz organizm, usuwa toksyny, poprawia prace układu pokarmowego, zmniejsza poziom cholesterolu
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
Dobra dziękuje bardzo za odpowiedzi dowiaduję się dużo cennych rzeczy lecz mi najbardziej potrzebna jest decyzja co mam kupić. Dodałem zdjęcia , dodałem mój cel , opis siebie więc pomóżcie mi...Kreatynę biorę na pewno jeśli tak to jaką do 50zł na początek ? a co ze spalaczem ? Ten fucohantin dobry jest ?
  • 0

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
Chyba będę musiał w ciemno coś kupić bo widzę nie udziela się tutaj zbyt dużo osób...best body , experto nie odpowiadają nikt nie odpowiada...
  • 0

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
#####

##### pewnie na tamto konto mi napisałeś a ja już go nie mam to znaczy nie pamiętam email dosłownie nic także mam to. I jakbyś mógł mi napisać na priv co najlepiej kupić tzn : kreatyna na pewno do 50zł ( tak by na jeden cykl starczała ) + spalacz ( też najlepiej nie drogi ) teraz kiepsko z kasą ( taki jakiś co najlepiej z brzucha usuwa tłuszcz).

I skoro sprawa odżywek już prawie załatwiona daję moje odżywianie które będzie podczas treningów otóż.

1 POSIŁEK

-2-3 jaja gotowane + 2 kromki chleba razowego + płatki owsiane z mlekiem + np.jabłko

2 POSIŁEK ( przerwa w pracy )

-Tutaj najlepiej chciałbym jeść jakieś kanapki ( pewnie zaproponujecie pierś z kurczaka ale jeść ją będę na obiad także zrzygałbym się jedząc tyle tego ) Mogą być kanapki z serem + warzywami np. Pomidor , ogórek , sałata i do tego łyżka oliwy z oliwek ?

3 POSIŁEK ( Tutaj już przerwy w pracy nie mam więc nie dam rady nic zjeść z powodu bhp obowiązującego na stanowisku pracy tak więc tutaj myślę by zrobić takie coś ).

- Odżywka białkowa + banan

4 POSIŁEK ( przed treningowy )

-Ryż brązowy z gotowaną piersią z kurczaka z marchewką gotowaną + sałatka np. Pekinka , ogórek , pomidor + oliwa z oliwy

5 POSIŁEK ( po treningowy ) - godzina po treningu ? ( wcześniej obiad więc będę najedzony ).

- po treningu od razu banan a godzinę po np.
Może być tutaj trochę ryżu + kurczaka ? Nie wchłonę dużo kury po sytym obiedzie więc może to być mniejsza porcja ?

6 POSIŁEK ( przed snem )
Kostka twarogu półtlustego + oliwa z oliwy + owoc

Oczywiście czasem mięso zastąpię np. raz w tygodniu rybą a czasem częściej. Co Wy na takie jedzenie do treningów ?

I teraz takie pytanie off topowe to znaczy do Was:

Jak to u Was jest z tym jedzeniem i treningami. Czy zawsze o tych porach co checie jecie i trenujecie ? Bo ja np. mam taki dylemat. Czasem cały dzień wyjdzie mi rozplanowany tak , że posiłki o równych porach zjem i trening też. A czasem np. nie ma mnie w domu po obiedzie i trening zaczynam np. o 19 a więc już cała fizyka posiłków się zachwiała bo jak skończę trening to jak mam w tedy zjeść banan , posiłek po treningowy + twaróg ? Wszystko na raz? Po prostu czy nie będzie efektów jak czasem zachwieje się jedzenie i trening ? To znaczy będzie na pewno ale czasem nie o tych porach i będą inne przerwy w jedzeniu.


CHŁOPAKI WIEM , ŻE ZE MNĄ GORZEJ NIŻ Z KOBIETĄ ALE CHCĘ COŚ OSIĄGNĄĆ DLATEGO TAK WAM GŁOWĘ ZAWRACAM :)

Użytkownik Marek1990 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
Powiedz mi coś ty się tak uparł na tą kreatyne ? ! Kup sobie Bcaa + Spalacz + Białko i masz komplet a nie siano na kreatynę wydajesz ... która nie jest konieczna na redukcji

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto

Powiedz mi coś ty się tak uparł na tą kreatyne ? ! Kup sobie Bcaa + Spalacz + Białko i masz komplet a nie siano na kreatynę wydajesz ... która nie jest konieczna na redukcji



Ogólnie na siłę coś potrzebuję bo czuję jakiś zastój w sobie. I ogólnie kreatyna jest także na zastój w pewnym sensie dlatego chcę cykl zrobić poza tym np. mega caps olima to tylko 39zł lub fitmaxa.

Użytkownik Marek1990 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
Dwa razy dziennie na redukcji jesc chleb to cos nie halo. Na noc wyrzuc owoc (cukier), mozesz dac warzywo i twarog chudy. Reszta w miare ok, tylko jeszcze musisz odpowiednie ilosci dobrac.
  • 0

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto

Dwa razy dziennie na redukcji jesc chleb to cos nie halo. Na noc wyrzuc owoc (cukier), mozesz dac warzywo i twarog chudy. Reszta w miare ok, tylko jeszcze musisz odpowiednie ilosci dobrac.



Jeśli chodzi o dietę to zmodyfikuję ją jeszcze trochę. Nie wiem czy chleb wyrzucę bo bez niego co mam jeść ? Naprawdę nie dam rady jeść 3x dziennie miecha np. w pracy , na obiad i po treningu. Ja i tak będę jeść pierś z kurczaka na obiad a w posiłek po treningowy też pierś lub rybę także to dla mnie i tak dużo. W pracy niestety muszę jeść te kanapki z serem/szynką bo co innego mogę jeść ? Jeśli chodzi o dietę to potrafię ją układać wyliczać tylko podajcie mi jeszcze ile dać białka , tłuszczy i węglowodanów na kg masy ciała. Sam nie wiem jaki ja mam cel. To ciężkie do zrozumienia ale tak jest , gdyż całe ciało mi się w miarę podoba lecz tylko brzuch mi przeszkadza tak więc jeśli zastosuję redukcję i spalacz to znów będę chudzielcem ? Aktualnie 85kg. I co 3.7 w łapce mi spadnie znów na 3.2 ? : ( Chłopaki naprawdę wybaczcie mi , że aż tak ciężko mi doradzić i , że taki maruda ale nie chcę kasy w błoto wyrzucić.

Ile cm mogę stracić na redukcji np w łapie ? Pytam z ciekawości.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
ile cm stracisz raczej nikt ci nie powie... wszystko zalezy od p[oziomu zatluszczenia.

TRENUJE BO LUBIE


Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto

ile cm stracisz raczej nikt ci nie powie... wszystko zalezy od p[oziomu zatluszczenia.



No ale np. jak biceps napnę i jest dość twardy , że palcem się go nie wciśnie to chyba więcej niż cm nie stracę ? Ogólnie nie mam pojęcia co robić. Dodałem wyżej fotki może niech ktoś za mnie decyzje podejmie bo ja nie wiem sam czy redukować czy wbijać w ten brzuch i iść dalej.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
redukuj. 1-2 cm stracisz, ale na rzezbie ramie wizualnei wydaje sie wieksze. do tego ten brzuch nieestetycznie wyglada i chyba czas sie go pozbyc.

TRENUJE BO LUBIE


Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto

redukuj. 1-2 cm stracisz, ale na rzezbie ramie wizualnei wydaje sie wieksze. do tego ten brzuch nieestetycznie wyglada i chyba czas sie go pozbyc.



Ale jest też szansa , że nie stracę ? Teraz mam kilka jeszcze pytań , żeby już na amen rozwiązać moje wątpliwości i jeśli możesz to odpisz w punktach aby było dla mnie to przejrzyste ^^

1.) Ile na redukcji dać białka , węglowodanów i tłuszczy na kg masy ciała ?
2.) Ogólnie zrezygnować kompletnie z napoi , słodyczy etc ?
3.) Czy używając spalacza trzeba biegać czy to już nie potrzebne ? A bieganie to tylko dodatek ?
4.) Jeśli kupię ###### to czy w miesiąc np. z pasa jest szansa stracić 10cm czy to raczej kompletnie nie realne ?
5.) Czy mogę kupić kreatynę i stosować ją z tym spalaczem , białkiem + BCAA ? Ogólnie kreatyna potrzebna mi bo czuję jakiś taki zastój.
6.) Jaki spalacz najbardziej polecasz do 70zł i kreatynę do 50zł max ? Jak możesz podaj linki - czy ten co podałem niby opis bajka ale ponoć i udowodniony naukowo.

Dzięki za pomoc
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie w końcu odżywki - nowe konto
Stracisz na pewno, bo na pewno masz tam tluszcz (na tricepsie pewnie wiecej), ale nie wiem czemu placzesz.
1. Bialko kolo 2 - 3, wegle mozesz zaczac od 2.5 - 3, jezeli nie bedzie spadac to zmniejsz, tluszcze - 1.
2. Najlepiej by bylo.
3. Spalacz to tylko dodatek. Musisz aeroby krecic!!
4. W miesiac praktycznie nierealne.
5. Mozesz, ale na ch*j Ci kreatyna na redukcji?? Nabierzesz sporo wody i bedziesz plakal ze waga nie spada.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024