Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki i sporty walki!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Shreku nie chce ci sie tłumaczyć to zamknij dupe .

Do flaka : ano chodzi o WPC jebło mi sie z tymi rolmleczami i podobnymi sprzedawanymi na allegro . No jezeli chodziło o WPC to podobno dobre jest . A co do tego ile wpierdalam to : zobacz sobie gainerki np takie po 1kg w opakowaniu . Cena takiego gainerka wacha sie wlasnie w tych granicach 20 kilku złotych . A zalecana dzienna dawka ktora trzeba rozpuscic w jakims mleku czy wodzie to około 200gram ( czasem podaja wiecej czasem troche mniej) .
No to teraz juz sobie mozesz obliczyc na ile ci taki gainerek starczy. A przeciez po miesiącu używania nie można liczyć na jakies zadowalajace efekty co oznacza cholernie duze wydatki.
No a wydatek na odzywke białkowa to tez wyjdzie około 140 zeta na miesiac .
  • 0

budo_shrek.rtx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków dawna stolica Polaków

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
1. Tak mi się nasuwa, że nie ma nic za darmo.

Shreku nie chce ci sie tłumaczyć to zamknij dupe .


2. Nie jesteśmy na „Ty”

Kto umie, niech czyta.
Kto patrzy, ten pyta.

Przepraszam za post nie na temat.

rtx.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
nie rzucajcie miechem to nie jest Wasze podwórko i niektórym moze to niepasowac :wink: (niepiszcie zebym w takim razie nie czytał hehe)

TO KURWA KOSZTUJE SIANA ??

jezeli jesz same suplementy to nie dziwne ze drogo wychodzi, to sie stosuje jako -->uzupełnienie diety<--- a nie jako jej zastąpienie trzeba jeść zeby nie wygladac jak sucharek i płakać jejku jakie to drogie a zycie paskudne itd.

PS. Ostrowia jest bardzo dobra, nawet smakowa sie jakis czas temu pokazala, jak ktos stosowal smakowa niech napisze czy smak moze byc bo nie chce kupowac w ciemno duzej ilosci czegos co niebedzie podchodziło 8)
pzdr
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
ja polecam ten produkt :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
No a kto ci powiedział ze stosuje suple wyłacznie jako diete a nie uzupełnienie ?? Stosuje jako uzupełnienie diety a i tak uwazam ze sa cholernie drogie .
A tak wogole to powiedzcie kto sie tutaj wypowiada jako teoretyk a kto dobra diete ma i stosuje ??

PS. Co do WPC to juz sie poprawiłem w poprzednim poscie ...
  • 0

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Ja praktykuje :lol: . Nie chce mi sie nikogo na sile przekownywac do wpc ostrowi ale ja stosuje je od 2 do 3 razy dziennie po 20g. dodam ze nie jest to jedyne zrodlo bialka wiec opakowanie 500g za 21 pln starcza na okolo 20 dni. Znam wielu ludzi ktorzy ten produkt uwazaja za nr. 1 . Nawet jesli zapotrzebowanie na suplementacje bialka jest u kogos wieksze np. 1,5 kg na miesiac to suma 61+ koszty wysylki nie jest chyba wysoka. Mozna za ten sam produkt tylko innej firmy i w innym opakowaniu zaplacic o wiele wiecej- kwestia wyboru , a jesli sobie dobrze przypominam to zalozycielowi tego postu chodzilo o rozbudowanie swojej masy miesniowej tanim kosztem.To jest wlasnie tani koszt :twisted:
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!

Ja praktykuje :lol: . Nie chce mi sie nikogo na sile przekownywac do wpc ostrowi ale ja stosuje je od 2 do 3 razy dziennie po 20g. dodam ze nie jest to jedyne zrodlo bialka wiec opakowanie 500g za 21 pln starcza na okolo 20 dni. Znam wielu ludzi ktorzy ten produkt uwazaja za nr. 1 . Nawet jesli zapotrzebowanie na suplementacje bialka jest u kogos wieksze np. 1,5 kg na miesiac to suma 61+ koszty wysylki nie jest chyba wysoka. Mozna za ten sam produkt tylko innej firmy i w innym opakowaniu zaplacic o wiele wiecej- kwestia wyboru , a jesli sobie dobrze przypominam to zalozycielowi tego postu chodzilo o rozbudowanie swojej masy miesniowej tanim kosztem.To jest wlasnie tani koszt :twisted:


Flaku a jakie masz rezultaty ? Pytam sie bo jestem bardzo zainteresowany tym produktem.

p.s jakie smaki wam najbardziej podchodzą ?
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
z tego co wiem to białko serwatki jest najlepsze. Ale ja z lapaniem wagi sam mam problemy, takze moje fachowe poradnictwo jest nie na miejscu :wink:
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
A powiedz nam jeszcze Flaku ile czasu juz to bierzesz i czy widzisz jakies efekty ??
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Famas- a jakich efektow spodziewasz sie po białku :?:
:twisted: :roll:
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
co ciekawe jak czytam o tej serwatce to odzywka nietypowo bialkowa raczej gainer wiec efekty przy odpowiedniej diecie i treningu powinny byc widoczne
  • 0

budo_zienteek
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Kubas: WPC 80 ostrowii polecam waniliowe, do tego kup sobie kakao, napewno urozmaici nieco smak. mieszaj w mixerze bo lyzka ani trzepaczko nie ma sie co bawic. :D
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Zienteek:To własnie Kubas mi polecił tą WPC 80 dla ciebie, on ma juz to obcykane :D
  • 0

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!

A powiedz nam jeszcze Flaku ile czasu juz to bierzesz i czy widzisz jakies efekty ??

Mnie nie zalezy na byciu coraz wiekszym wiec gigantycznych przyrostow nie zanotowalem a tak poza tym to jest tylko bialko nie zaden koks :wink: Wczesniej mialem wpc innej firmy( dodam ze bardzo drogie) i nie ma praktycznie zadnej roznicy. Zreszta to nie sa tylko moje spostrzezenia bo ja wlasnie kupielm je za namowa kumpla ktory kilka ladnych lat spedzil na silowni i wie jak wazne jest wysokowartosciowe bialko.

co ciekawe jak czytam o tej serwatce to odzywka nietypowo bialkowa raczej gainer wiec efekty przy odpowiedniej diecie i treningu powinny byc widoczne

To raczej bylby mega proteinowy gainer. Na koniec dodam ze bialko to jest dobrze przyswajalne, no i nie znam osoby ktora by powiedziala ze jest z nim cos nie tak. Poprostu dobry produkt za dobra kase :D
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
białko i gainer daja takie same efekty jak dobrze ułożona dieta, a amatorzy raczej (mówie o sobie i Was-którzy maja inne priorytety niz silka,jedzenie i masa) stosuja ww. aby nie jeść ogromnych ilości jedzenia aby dostarczyc te np.800kalorii wiecej aby nabrac troche masy.
To jest moje zdanie i wg. Mnie o efektach mozemy mowic jedynie w przypadku suplementów oraz koxu :wink:

Zienteek :)
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Kubas chodziło mi mniej wiecej o to ile to juz bierze i czy dało mu to cos to znaczy czy zyskał na masie czy nie .
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
luzz 8)
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Kreatyna oczywiście polecam dymatize expand ,kreaalkyn,shock i storm ale jak niemasz kasy to zwykły monohydrant
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
zaczynajacym z silownia polecasz expanda itd. :roll: powinno sie właśnie zaczynac od monohydratu
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
No Kubas ubiegłes mnie własnie miałem to napisać .
Nie ma sensu kupowac za pierwszym razem stackow kreatynowych bo i tak nie poczujesz roznicy jak przy zwykłym mono . Stacki kupujesz dopiero jak zwykły mono przestaje działac .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024