Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki i sporty walki!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_zeiram_86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sportowy Klub Kick Boxingu Low Kick Kielce

Napisano Ponad rok temu

Odżywki i sporty walki!
Jestem ciekaw jednego tematu! Cwicze kick-boxing sporo spalam mam smukła sylwetke wypociłem mase kilogramów przy wzrocscie 176 mam 57 kilo :) ! Tylko moja klata wygląda dosć mizernie, a wiem, że poprzez sam trening ciężko ją będzie "rozbudować"! Znacie jakieś odyżwki (NIE STERYDY) lub cwiczenia na mase meisniową klatki, biorąc pod uwage ze cwicze sport walki!!
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
A bedziesz oprocz SW cwiczyl na silowni :?: Bo jeśli tak to możesz sobie kupić kreatyne lub czyste białko. Niezle rozbudowuja
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
No i oczywiscie troche zwiększy się Twoja masa
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
No ja bym ci polecal Odżywki Bialkowe lub Weglowodanowe :!: no i oczywiscie ciezkie treningi na silowni :!: :wink:
  • 0

budo_zeiram_86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sportowy Klub Kick Boxingu Low Kick Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Ej, ale słyszałem, że przy tak częstym sticte wydolonościowym wysiłku podobno szybko się to spala i nie daje efektów!! wszytsko co zjesz podobno jest wypacane! Jak myślicie czy to prawda? Bo szkoda wyrzucac kase w błoto! poza tym chyba trzeba troche sie wykosztować na to, nie :>?? Cezkam na opinie i rady
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
kreatyna (bedziesz sie pocił jak wściekłe prosie ale zadziała) odżywka typu bulk dużo jedz do kreatyny dekstroza i siłka ale żarcie to podstawa
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
ok chlopacy bez obrazy ale takie gadanie to czysta bzdura. niech chlopak raczej wybierze sie do trenera na silowni ktory ma o tym najwieksze pojecie i bedzie w stanie okreslic jego typ sylwetki,plan treningowy itp. pomoc typu "wez kretyne bo jest super etc...." to sciema bo kazdy ma pewien typ odzywek ktore najlepiej dzialaja na niego i daja najlepsze efekty z jego trybem zycia.

DLATEGO BRACIE WYBIERZ SIE DO TRENERA NA SILOWNI ZEBY OPRACOWAL CI PLAN TRENINGOWY , DORADZIL W KWESTII ODZYWIANIA I SUPLEMENCJI
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
1.Pamiętaj żebyś nie przesadzał z treningami bo wtedy na pewno nie wypracujesz sobie mięśni, np jeśli trenujesz SW 3xTyg. to myślę że 1 trening na siłowni spokojnie wystarczy. Mięśnie muszą miec kiedyś czas odpocząć i urosnąć.

2.Poczytaj sobie troche o metaboliźmie i na czym to polega że sie nabiera mięśni, troche wiedzy nigdy nie zaszkodzi.

3. Staraj się jeść regularnie(4-5 posiłków dziennie) i raczej sporo białka szczególnie po południu i wieczorem. Jeśli masz tendencje do chudnięcia to jedz tłuste śniadanie. Nie zapominaj o witaminach i minerałach. Pij więcej wody.

4. W miare możliwości dużo odpoczywaj, jeśli możesz śpij o 1-2 godziny dłużej. Nie przemeczaj się na W-Fie za bardzo, twoje treningi jeśli są intensywne spokojnie wystarczą. Jeśli czujesz sie zmęczony (np. po szkole, zakupach itp.) nie zaszkodzi 1-2h snu (mniej nie ma sensu :!: ). Olewaj stresujące sytuacje - nie łam się 8) .

5. Jeśli chcesz dodatkowo dorzucić suplementy to pogadaj z kimś kto ma już sporą praktyke i doświadczenie - szkoda wydawać kase nie mając pewności czy suple coś dadzą.
Osobiście polecam suple Trec'a w szczególnosci Kreatyne+ALA+B1 i Carbo. Aha, producenci zwykle troche zawyżają dawki i ten sam efekt można osiągnąć biorąc o 15-30% mniej zalecanej dawki :)

***6. Jeśli palisz, lubisz sobie pochlać, dropsić itp. oraz imprezy-maratony(3dni non-stop :twisted: ) to chyba przydało by się troche zfolgować :) :D

P.S. Taki mały zbiór zasad :) u mnie się sprawdza idealnie więc iu innych też powinno pomóc :) Może nic odkrywczego ale warto pamiętać.

P.P.S. Nie zawsze trzeba jeść od razu suple wystaczy ogarnąć troche bilans energetyczny i tryb życia. 8)
  • 0

budo_zeiram_86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sportowy Klub Kick Boxingu Low Kick Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Dzięki Kamasz!! Słuszne uwagi!! Thx za rade dla Malkaviana, ale nie mam takowych mozliwosci, aby zapytac osobę która sie na tym zna, dlatego pytam na forum!!


Czyli co proponujecie....1x w tygodniu trening i dieta z dużą ilością białka?? Ile tego białka ;) ??
Thx za pomoc
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Ile białka?? Trudno powiedzieć, tyle ile się da, tzn np żebyś jadł więcej takich produktów jak sery, mleko, mięso, ryż...

Widziałem gdzieś na forum kalkulator żywieniowy - jak umiesz sie sam zdyscyplinować i utrzymać ustaloną dietę - to mozesz sobie wyliczyć ile jakich składników powinieneś jeść i rozpisać sobie codzienne posiłki. Ale np. dla mnie jest to praktycznie nie możliwe dla tego słucham się swojego organizmu i jem tyle na ile jestem głodny :)
  • 0

budo_jajoine
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
z odzywek to możesz brać białko(polecam ostrowie),no i do tego węgle ale to zależy też od tego jakie masz braki w diecie,najlepiej będzie jeśli będziesz jadł konkretne produkty(z białkiem i węglowodanami)no i oczywiście uważaj żeby sie nieprzetrenować lub nie zakwasić organizmu.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Zapytaj sie trenera kb jakie cwczenia silowe masz wykonywac aby ten trening pomogl Ci w kb.
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
kolega chce robic sama klate wiec ja bym to zrobił w ten sposób ze zamiast siłowni chodziłbym do kumpla to piwni na sztange (oczywiscie jesli jest taka mozliwosc) i robil ze 12 serii z roznym ustawieniem laweczki.tak wyszlo by najtaniej 8)
  • 0

budo_nothing
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
jesli to cos jeszcze pomoze to osobiscie przyjmuje 2,1g bialka na 1kg masy ciala,ponoc to rozsadna dawka
  • 0

budo_shrek.rtx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków dawna stolica Polaków

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Poszukajcie postów POWER ZONE - napisał kiedyś kilka liter na ten temat.




rtx.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Ćwiczysz kik boksing i chcesz jeszcze zrobic mase ,cos podobnego do tego szybciutko oblatujesz z i tak mizernej masy.Powiem ci tyle... Metanabol.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
No wy piszecie odzywki białkowe nie wiem czy sie orientujecie ILE TO KURWA KOSZTUJE SIANA ?? Zobaczcie sobie ceny i na ile starcza opakowanie . Wczoraj ogladałem gainery i wyszło ze przecietny kosztuje troche powyzej 20 zeta i starcza na 5 dni 8O (wiadomo mozesz kupic wiekszy i wiecej zapłacic -starczy dłuzej ) A odzywki białkowe sa jeszcze droższe .
Jajoine napisał zebys sobie kupił ostrovie osobiscie odradzam to jest syf . Reklamuja to na allegro i okłamuja klientow. W rzeczywistosci taka ostrovia ma kilkanascie procent białka i to z tego co wiem dziadowskiej jakosci (zawsze mnie bawi jak sprzedaja ostrovie z napisem ze to 70% białko a głupie ludzie wierzą:lol: )
No ja bym ci proponował żebys poprostu dobrze jadł w domu (4-5 posiłków) , pochłaniał ogromne ilości piersi z kurczaka i ryżu - to podstawa . Ale jak nie masz w domu niewolnicy ktora ci gotuje i prowadzisz aktywny tryb życia to szybko sie przekonasz jakie to jest trudne jeśc te 4-5 posiłkow dziennie .
  • 0

budo_shrek.rtx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków dawna stolica Polaków

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Panu Famasowi gratulujemy Żywca :roll:




... nie chce mi się tłumaczyć :?

rtx.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
176 cm i 57 kg wagi ??????
O ja jebie !!!
Przeciez musisz wyglądac jak zapałka 8O .

Edit :
Shrek jak ci sie nie chce tłumaczyć to po ch00j mącisz ?
  • 0

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i sporty walki!
Mistrzu Famas to ile ty wpierdalasz tego bialka ze ci opakowanie na 5 dni wystarcza? Jesli chodzi o wpc ostrowii to mam nieco inne zdanie-tyle tylko ze nie kupilem go na allegro :D . Smakuje jak kazde wpc- do dupy ale jest naprawde ok. Dla tego kolegii co chce przytyc rada-kup sobie jakiegos gainera albo jak masz troche wiecej sianka to wlasnie wpc ostrowii. Po miesiacu lub dwoch sam stwierdzisz czy bylo warto :lol: Pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024