Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o trening indywidualny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

thors
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie o trening indywidualny
Dołączona grafika

Witam
Mam pytanie o indywidualny trening. Postanowiłem po latach wrócić na siłownie. Otóż czy ktoś mógłby mi rozpisać trening bądź dać wskazówki treningowe wedle tego co napiszę. Priorytet nogi i przedramię. Jeśli chodzi o rysunek to czarne miejsca to te które chciałbym rozwinąć a czerwone to te których nie chciałbym rozwijać. I tak tłumaczę patrząc od podłogi:
1- łydki, pewnie genetyka, ale chciałbym , żeby mięsień rósł wyżej czyli w miejscu czarnym
2- uda, podczas treningów zawsze rósł mi mięsień w miejscu czerwonym, praktycznie przy samych genitaliach, a w czarnym miejscu nic. Dodam że nie chodzi tu o miesień przyśrodkowy
3- co do klatki piersiowej, miesień zawsze rozwijał się przy samym zgięciu reki (czerwone miejsce) natomiast w czarnym miejscu nic
4- drugi rysunek – triceps rozwijał się tam gdzie czerwone a w czarnym nic, czyli głowa długa ok., głowa boczna kiszka
5- drugi rysunek kaptury- podczas treningów rozwijał się miesień tuż przy kości barkowej i powodował, ze zaokrąglały mi się barki ( beznadziejnie to wygląda) natomiast szyja nic (miejsce czarne).
6 – chciałbym trenować plecy tak, żeby nie rósł mięsień najszerszy grzbietu, czego nie ma na rysunkach
Pomóżcie zaplanować trening tak, jeśli się da, żeby rosły tylko miejsca czarno malowane.
Pozdrawiam
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening indywidualny
nie da sie w 100 % tak jak chcesz, jezeli trenujesz to musisz sie liczyc ze te miejsca tez beda rosly, a po drugie to masz te miejsca az tak rozwiniete ze nie musisz ich trenowac?? napisz swoj wiek staz cos o sobie najpierw.

TRENUJE BO LUBIE


thors
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening indywidualny

a po drugie to masz te miejsca az tak rozwiniete ze nie musisz ich trenowac??

Oczywiście, że nie są "aż tak rozwinięte", ale czuje dysproporcję. Dla przykładu można mieć 40 cm w bicepsie i 20 cm w łydce i też można jeszcze biceps poprawić, ale chyba nogi w tym momencie ważniejsze. Wiek 30 lat, na siłowni ostatni raz 5 lat temu.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening indywidualny
wez ogolnorozwojowke na przyzwyczajenie miesnia a potem i tak osobiscie ppolecilbym trenowac cale cialo;) pozdro i zycze powodzenia

TRENUJE BO LUBIE




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024