Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Jadzia
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie
Czy nie uważacie, że branie sumplementów i odżywek w wieku dojrzewania ( 14-16 lat) jest niebezpieczne? Ja zauważyłam, że po cyklu złożonym z monohydrantu kreatyny, CP, mas XXL, Carbo i witamin nadpobudliwość swojego dziecka, nie może się skupić, cały czas poświęca na szukaniu wiadomości co i jak brać aby zdobyć masę. Ja ostrzegałabym wszyskich aby wcześniej przed zażywaniem ww zestawu zastanowili się, czy ważniejszy w życiu jest wygląd czy zdrowie?
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
nadpobudliwosc po takim zestawie?? to raczej malo prawdopodobne
takie odrzywki nie maja raczej wplywu na jego zdrowie.
przeciez carbo, mass xxl i witaminy to to co wystepuje w zwyklym pozywieniu.

moze chlopak zjadl troche metki w tajemnicy.

nie ma co przesadzac z tymi odrzywkami. sa w pelni zdrowe i bezpieczne jesli nie przekracza sie normalnych dawek. w innym przypadku co najwyzej moze wystąpic rozwolnienie, okresowy wzrost cisnienia, odrzywki to nie koksy.

czasem za duzo panikujemy
  • 0
Anglia

Jadzia
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Skąd taka pewność u Ciebie, że nie są to skutki po tym cyklu?. Organiżm sam domaga się czego mu brakuje. Serwowanie mu niezbędnych w danej chwili większej ilości białka, tłuszczu itp może niekorzystnie wpłwać na prwidłowe funkcjonowanie organizmu. Jetem pwena, że są też skutki uboczne stosując sumplementy.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Po prostu chłopak jest młody i czuje się dobrze bo skoczyło mu parę kilo na wadze jest zapewne silniejszy, i dlatego ciągle siedzi na necie i szuka informacji i porad, bo mu sie to spodobało i chce być większy i silniejszy wiem bo sam tak miałem na początku, ale możesz mi wierzyć takie "uzależnienie" jest na pewno zdrowsze niż papierosy czy alkohol...

dopóki nie sięga po niedozwolone środki (na co musisz zwrócić szczególna uwagę)
to wszystko jest ok.
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
myli się Pani...suplementy o których Pani wspominałą nie mają prawa stworzyć u dziecka stanu nadpobudliwości...proszę chociażby spojżeć na skłąd Massa XXL i zobaczyć że w jego skłąd wchodzą węglowodany białko i witaminki...o innych nie wspomne skłądnikach...natomiast kreatyna to przecież nie jest steryd...proszę zaglądnąć do encuklopedi np i zobaczyć że w zwykłym mięsie które spożywamy na codzień znajdują się jej ilości również, skłądowe ale są...nadodatek organizm sam ją produkuje. Carbo podobnie jak mass ma w swoim skłądzie same "węgle" i jest szeroko stosowany przez sportowców, np piłkaży czy nawet tanceży na mistrzostwach gdyż w szybkim czasie regeneruje siły...myślę, że Pani syn mógł poprostu po kryjomu sięgnąć po metę, tak jak już to zauważył WojtekX...z drugiej strony proszę powiedzieć synowi, żeby narazie zostawił sobie suplementy i ćwiczył na sucho najlepiej jeszcze bez ciężarów gdyż jest to wiek w którym organizm jeszcze rośnie i nie potrzebuje wspomagaczy ani nawet ciężkich ćwiczeń, pozdrawiam
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Jesli juz Pani nie wierzy ze takie suplementy sa w pelni zdrowe niech sie Pani przekona wykonujac chociarz podstawowe badania u lekarza dla pewnosi, ale wydaje mi sie to zbedne bo i tak nie bedzie zadncyh skutkow ubocznych jesli dobrze wszystko przyjmuje.....
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie

nadpobudliwość swojego dziecka, nie może się skupić


a moze to taki wiek i zmiany takie w organizmie zwiazane z dojrzewaniem ? suplementy to nie sterydy :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024