Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy przy treningu :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

pm1992
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy przy treningu :)
Witam,

Jestem po operacji na płuca (samoczynna odma płuc), minęło już trochę czasu, szczególnie ten czas zwolnienia lekarskiego(cały semestr).
Waga w porównaniu do wzrostu jest straaaszna, na 185cm 58kg, sprzed świąt :)18 lat
Prosiłbym o pomoc w ułożeniu treningu siłowego, pewnie dużo lżejszego niż gdybym nie miał operacji.
Ze sprzętu mam 2x hantelki coś koło 10kg, sztange, gryf, jednak ciężko go będzie pomieścic w ciasnym pokoju xD
rowerek stacjonarny, lżejsze hantelki (własnej roboty), ławeczka skośna. Do rozgrzewki jakaś skakanka sie znajdzie więc troche tego jest :msn-wink: Proszę o pomoc, każdą propozycje treningu rozważę. Pozdrawiam i z góry dzięki :santa:
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy przy treningu :)
Hmmm trudna sprawa, ja nie chce Ci nic rozpisywać bo nie wiem czy możesz ćwiczyć... Czy lekarz pozwolił Ci na treningi siłowe?

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


pm1992
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy przy treningu :)

Hmmm trudna sprawa, ja nie chce Ci nic rozpisywać bo nie wiem czy możesz ćwiczyć... Czy lekarz pozwolił Ci na treningi siłowe?

Jego śpiewka była taka, jak minie pół roku co właśnie minęło mozna wrócic do pełnego wysiłku, bo przez ten ostatni czas to sie musiałem straasznie oszczędzać, więc już raczej moge. Wiadomo, że nie od razu pełen wysiłek i ciężar ale zawsze rozruszać i przyzwyczajać mięśnie mozna, co Ty na to, byłbym wdzięczny za rozpiske takiego w miare treningu dla mnie??
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy przy treningu :)
Masz dość mocno ograniczony sprzęt... za dużo nie zdziałasz na nim... możesz zapisać się na siłownie? albo dokupić trochę sprzętu?

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


pm1992
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy przy treningu :)

Masz dość mocno ograniczony sprzęt... za dużo nie zdziałasz na nim... możesz zapisać się na siłownie? albo dokupić trochę sprzętu?


Hmmm na siłownie będzie ciężko, bo finanse, a Twoim zdaniem co najmniej ile i co musiałbym mieć żeby było w miare, postaram się policzyć co mam i podać dokładne ciężary. Ale troche tego mam, brat w to sie "bawił" więc bedzie tego troche :msn-wink:
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy przy treningu :)
Zapraszam do tematu kupna sprzętu: http://forum-kultury...art-by-experto/

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024