Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjecia z treningu Salety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Tak jak ktoś juz wcześniej zauważył, nie wypada jechać po kimś i wyzywać go od leszczy (w tym wypadku Salete) jeśli samemu nie jest się przynajmniej tak samo dobrym :wink: . A mniemam że jakby nie było nie wielu jest na tym forum zdolnych powalczyć z Saletą. To że Gołota jest lepszy to inna sprawa (zresztą jeszcze się o tym przekonamy). Wg mnie Saleta to za bardzo rżnie gwiazdora (i żeby się nie przejechał czasem), a Gołota nie umie zapanować nad swoimi umiejętnościami i jak spanikuje to nie umie się pozbierać.
  • 0

budo_satorian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Ja tam stawiam na Saletę, bo to w sumie (mimo gwiazdorstwa) sympatyczny gość, a Gołota to obse%#ny dresiarz :)
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Widze ze na tym forum wszystcy (prawie) mają coś do dresiarzy... a co to wogule za jakieś podziały na dresa lub niedresa... i naogół dres jest zły bo nosi dres (bo lubi)... bezsens... pozdro... narax........ [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Dresiarz z jakiego Ty jesteś miasta? Może jakiś sparing boxerski z innym budowlańcem? :roll:
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Darozzz, bo dresiaże to bandziorki sa i tyle, i jak opn tu pisze że jest dresiaż to sorrry.....
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ten fragment mi sie najbardziej podoba bo doskonale oddaje z jakim bokserskim zjawiskiem bedziemy mieli do czynienia (nie doczynienia - to bład)

Czy taka walka powinna się odbyć? Chyba tylko po to, aby doszczętnie już zrujnować i tak nadszrpnięty wizerunek polskiego boksu wagi ciężkiej. Po co komu taki pojedynek? Oczywiście, Gołocie i Salecie się przyda bo zgarnią z tego tytułu z pewnością dość pokaźne gaże, jednak z perspektywy kibica, po co komu pojedynek dwóch bokserskich nieudaczników, chłopów wielkich jak dęby, którzy padają po pierwszych ciosach? A może stawką tego pojedynku będzie miano najśmieszniejszego boksera? Co by się nie działo, przygotuj sobie pustą dyskietkę, a będziesz mógł sobie nagrać bokserską 'walkę stulecia' jak mówi Don King, bo biorąc pod uwagę dotychczasowe 'kariery' obu pięściarzy nie opłaca się nawet kupować płyty CD...

Buhaha ja pierdykam przeciez to żenada Don King pewnie myśli że pora umierać - kiedyś ogranizowal walke Ali vs Foreman a teraz doprowadza do pojedynku dwóch pajaców bo inaczej nie mozna ich nazwać w porównaniu z wyżej wymienioną dwójką
  • 0

budo_psycho cowboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety

http://hotnews.pl/artsport-100.html
Ten fragment mi sie najbardziej podoba bo doskonale oddaje z jakim bokserskim zjawiskiem bedziemy mieli do czynienia (nie doczynienia - to bład)

Czy taka walka powinna się odbyć? Chyba tylko po to, aby doszczętnie już zrujnować i tak nadszrpnięty wizerunek polskiego boksu wagi ciężkiej. Po co komu taki pojedynek? Oczywiście, Gołocie i Salecie się przyda bo zgarnią z tego tytułu z pewnością dość pokaźne gaże, jednak z perspektywy kibica, po co komu pojedynek dwóch bokserskich nieudaczników, chłopów wielkich jak dęby, którzy padają po pierwszych ciosach? A może stawką tego pojedynku będzie miano najśmieszniejszego boksera? Co by się nie działo, przygotuj sobie pustą dyskietkę, a będziesz mógł sobie nagrać bokserską 'walkę stulecia' jak mówi Don King, bo biorąc pod uwagę dotychczasowe 'kariery' obu pięściarzy nie opłaca się nawet kupować płyty CD...

Buhaha ja pierdykam przeciez to żenada Don King pewnie myśli że pora umierać - kiedyś ogranizowal walke Ali vs Foreman a teraz doprowadza do pojedynku dwóch pajaców bo inaczej nie mozna ich nazwać w porównaniu z wyżej wymienioną dwójką


Podoba mi się to z dyskietką, tak czy inaczej ja czekam na tą walkę tak jakbym czekał na walkę np. Robbiego Williamsa z Russelem Crowem :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Był kiedyś taki serial animowany "pojedynek na śmierć i życie" nasi bohaterowie mogliby byc tematem jednego z odcinków zaraz po pojedynku Robbiego Williamsa z Russelem Crowem :)
  • 0

budo_widelec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
A czy ktos wie kiedy i gdzie ta walka ma sie odbyc? jakies konkrety? Ja nie przepadam ani za Golota ani za Saleta obaj sie juz wypalili, ale uwazam, ze nalezy im sie szacunek. Teraz jest latwo krytykowac i smiac sie z nich, ale pare lat temu kiedy walczyl Golota pol polski nie spalo,zeby zobaczyc jak nasz zawodnik walczy... Teraz mamy Nastule, ale czy jesli za jakis czas bedzie dostawal becki i nie bedzie mu szlo, to czy tak samo bedziecie po nim jechac?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Nie bo Nastula ma klase i walczy honorowo a przegrać może każdy
Co do walki Goloty z Saletą to kibicuje Golocie bo chce by zapamietano go jako niespełnioną nadzieję białych a nie jako szmaciarza - dość powiedzieć że porażka z Saletą byłaby dla niego bardzo gorzką pigułką a tego mu nie życze Co do Salety to on i bez boksu da sobie rade w zyciu grając w filmach czy walcząc w reality show
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Masz racje, nastula jest szanowany bo sporo osiagnal i tego nic nie zmieni. ja licze bardziej na golote. intelektualista to on nie jest ale boksowac potrafi i robil to z najlepszymi. juz jako 17 latek i amator walczyl z felixem savonem. A saleta? niezly kickbokser, precietny bokser i byc moze fajny facet tylko ze za duzo bryluje i sie wozi a ja takich nie lubie wiec mojej sympatii nigdy sobie nie zaskarbil. Mam tylko nadzieje ze bedzie dobra walka na poziomie i przede wszystkim bez sztuczek i spierd.. z ringu co obaj potrafia. pozdrawaim
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety

Masz racje, nastula jest szanowany bo sporo osiagnal i tego nic nie zmieni. ja licze bardziej na golote. intelektualista to on nie jest ale boksowac potrafi i robil to z najlepszymi. juz jako 17 latek i amator walczyl z felixem savonem. A saleta? niezly kickbokser, precietny bokser i byc moze fajny facet tylko ze za duzo bryluje i sie wozi a ja takich nie lubie wiec mojej sympatii nigdy sobie nie zaskarbil. Mam tylko nadzieje ze bedzie dobra walka na poziomie i przede wszystkim bez sztuczek i spierd.. z ringu co obaj potrafia. pozdrawaim

troche dla mnie bez sensu to co mówisz...wszyscy troje cos osiagneli bez roztrzasania kto więcej bo nie sposób to porównywać...ja powiem tak jeśli Nastula będzie walczył uczciwie i przegra to bedę go szanował tak jak do tej pory, ale jak zacznie z siebie robić błazna, albo zacznie uciekać z ringu albo bedzie faulował w ringu to wtedy szacunek do niego stracę (aczkolwiek mam nadzieje ze taki czas nie nadejdzie), kazdy ma prawo przegrac bo w sporcie nie da sie wiecznie byc niepokonanym, ale to jest sport-trzeba umieć walczyć uczciwie, szanować przeciwników i kibiców, mieć swoja godność i klasę na ringu/macie/w klatce i poza tymi miejscami-takich sportowców szanuję - niestety Gołota do tego grona się nie zalicza :(
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
porownac mozna bardzo prosto kto co osiagnal i wypada to lepiej na korzysc salety. natomiast ktory z kim i w jakim stylu walczyl to juz inna sprawa. zgodze sie ze golocie zdarzaja sie "zagrania" w ringu natomiast wydaje mi sie ze mimo wszystko jest lepszym piesciarzem. jakim jest czlowiekiem to inna sprawa i ciezko sie wypowiadac znajac go z mediow ktore przeciez zmianiaja nastawienie blyskawicznie. a nastula? judo to inny sport i mysle ze szacunek dla przeciwnika jest jednak wiekszy i dlatego nie wydaje mi sie zeby mial nas czyms w swojej postawie zrazic. pozatym judo daje nieporownywalnie mniej zyskow i zainteresowania mediow anizeli boks zawodowy i zrobienie wokol siebie szumu (patrz saleta) nie wchodzi raczej w gre. pozdrawiam
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety

1.jakim jest czlowiekiem to inna sprawa i ciezko sie wypowiadac znajac go z mediow ktore przeciez zmianiaja nastawienie blyskawicznie.
2.a nastula? judo to inny sport i mysle ze szacunek dla przeciwnika jest jednak wiekszy i dlatego nie wydaje mi sie zeby mial nas czyms w swojej postawie zrazic.

ad 1. mi nie chodzi o to co głoszą media tylko o jego wybryki poza ringiem- pobicia, sprawy w sądzie itp-mistrz to ma być mistrz a nie zwykły bandzior
ad 2. ja mysle że mnie by zraziło gdyby własnie miał jakies głupie wyskoki poza ringiem/mata lub gdyby zachowywał się w ringu niegodnie (faulował itp)
  • 0

budo_taz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety

ad 1. mi nie chodzi o to co głoszą media tylko o jego wybryki poza ringiem- pobicia, sprawy w sądzie itp-mistrz to ma być mistrz a nie zwykły bandzior
ad 2. ja mysle że mnie by zraziło gdyby własnie miał jakies głupie wyskoki poza ringiem/mata lub gdyby zachowywał się w ringu niegodnie (faulował itp)


Ja sie z tym akurat nie zgadzam. To jest człowiek ma prawo sie wjurzyć.
Ma dobrze boksować bo to jego zawód a nie startować w kampaniach.
Co nie znaczy źe popieram takie zachowania.
Dla mnie to poprostu dwie różne rzeczy.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety

ad 1. mi nie chodzi o to co głoszą media tylko o jego wybryki poza ringiem- pobicia, sprawy w sądzie itp-mistrz to ma być mistrz a nie zwykły bandzior
ad 2. ja mysle że mnie by zraziło gdyby własnie miał jakies głupie wyskoki poza ringiem/mata lub gdyby zachowywał się w ringu niegodnie (faulował itp)


Ja sie z tym akurat nie zgadzam. To jest człowiek ma prawo sie wjurzyć.
Ma dobrze boksować bo to jego zawód a nie startować w kampaniach.
Co nie znaczy źe popieram takie zachowania.
Dla mnie to poprostu dwie różne rzeczy.

taka sytuacja: "dobry" policjant wraca do domu i napierdala zone,albo leje sąsiadów-ok miałprawo się wkurzyć w końcu tez człowiek, nikt nie ma prawa go oceniać bo ma byc skuteczny w pracy, chociaż z drugiej strony jak w tym kraju prokurator może mieć wyrok i dalej stoi na straży praworządności :) to w sumie cięzko nie przyznac Ci po części racji.
  • 0

budo_boundy
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Środa Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety

teraz wy jestescie zalosni, nie wychwalajcie go, bo on jest pajacem i kozakiem, chcetnie stanol bym z nim w ringu ale jeszcze nie teraz, jeszcze sie ucze boksowac :P
na jakiejs walce strasznie pozdrawial panienki z ringu a jak zaczela sie walka, ani sie nie ogladna i juz lezal na deskach i jak to okreslil jeden z komentatorow " tam gdzie jego miejsce"
Gołota osiagna duzo wiecej, to co z tego ze uciekl z ringu, ja go lubie a Salety nienawidze 8)


Ta wypowiedz swiadczy,ze nie masz zielonego pojecia o boksie. Podaj mi nazwisko najlepszego boksera,którego pokonał Andrzej Gołota.
Wiesz jak zakonczyla sie kiedys walka Andrzeja z Felixem Savoyem?Do boksu trzeba miec serce a Gołota nie ma go za grosz. W najblizszej walce bede kibicowal Salecie bo wierze ze potrafi pokonac Gołote. Nazywanie "pajacem"byłego mistrza EBU swiadczy o Twoim poziomie. Co z tego ze Golota uciekl z ringu? Otóz to ze wzial za to milion dolarów!!Kibice w Polsce liczyli na niego a on po prostu uciekł. Znasz jakis inny przypadek ucieczki z ringu? Tyson walczyl z jakas połową setki innych bokserów i jakos nikt nie uciekal przed nim.
Jak potrenujesz jeszcze boks 10 lat to mzoe wytrzymasz z Saleta pół rundy na ringu.
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
walka z savonem zakonczyla sie poddaniem goloty przez trenera pomimo ze mial on chec walczyc daleji. szkoda glowy w tak mlodym wieku, tak to skwitowal trener. pozdrawiam
  • 0

budo_ainos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Ja bym nie radził nikomu powiedzieć Salecie w twarz, ze jest cienki ... :wink:
Sam nie powiem tego tez nikomu kto zakłada rekawice i staje do walki czy to na ringu czy macie. Łatwo klapac dziobem i psioczyc ale mieć jaja i podjąć walkę ... Zarówno wygrana jak i przegra walka czegos uczy. Jednych jak walczyc nastepnym razem, innych aby unikali walki...
A chetnych do walki z Saleta to znajdzie sie kilku w kazdej knajpie - sa i tacy co by dali rade ale wiekszości to zalecam proszki na głowę i knebel.

pozdrawiam :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024