Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zasady usuwania postow na przykladzie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Zasady usuwania postow na przykladzie.
Piotr pisze:

>nie pogniewam się chociaż nie widzę sensu przenoszenia tego tematu, >sporo dziewczyn trenuje ESDS i nie przeszkadza im że bronią się przed >atakami ze strony mężczyzn na treningu (po to przyszły żeby nauczyć się >bronić przed takimi atakami), jako moderator promujesz pewną drogę do >nauczenia pań jak mogą się bronić, wydaje mi się że powinieneś dać >paniom większy wybór i nie namawiać tylko do jednej (twoim zdaniem >najlepszej) "szkoły samoobrony dla kobiet"

To nie w tym rzecz. Faktycznie swoja szkole uwazam za najlepsza na swiecie (przeciez inaczej bym ja zmienil na najlepsza) ale to nie jest przyczyna przeniesienia twojego postu. Co poltora miesiaca organizuje nowa grupe na szkolenie podstawowe ale ogloszenia o tym umieszczam (jesli w ogole) w dziale Ogloszenia. Bo do tego on sluzy.

Jesli chcesz napisac tu tekst o zastosowaniu ESDS w samoobronie kobiet to super. I jestem pewny ze to bedzie ciekawy tekst i sie ludzie chetnie wypowiedza w nim. Jesli w tym tekscie przemycisz info o wkrotce majacym sie odbyc stazu i ze info w dziale Ogloszenia to tez bedzie dobrze :-)
Ale czysta informacje o stazu otwartym dla wszystkich to ja zakladam zarekawki i skrzetnie wywalam do archiwum, bo takie sa obowiazki moderatora dzialu.

Pawel Drozdziak
Szkola Samoobrony dla Kobiet WSDP
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024