Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjecia z treningu Salety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_mjblack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zdjecia z treningu Salety
na stronie polskiboks.pl mozna zobaczyc zdjecia z treningu salety
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
stary przestan :wink:
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
saleta to ciec o dostanie lomot i po co mu to? :lol:
  • 0

budo_kamil81
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Naucz się szacunku!
Może i nie był, nie jest i nie będzie wielkim fihterem, ale coś tam w życiu osiągnał, zarówno w sporcie jak i biznesie. Ma swój sposób na sukces. Dojdz do tego co on, albo powiedz mu że ject cieciem prostu w oczy, a nie na forum pajacujesz i wyzywasz... aby tylko nabić sobie pare postów.
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Nie lubie Salety, zresztą jak wiele osób ale to on zdobył /co prawda na krótko/ jedyny tytuł w wadze cieżkiej /ME/ i nigdy nie uciekł z ringu :) . Więc chociaż troche szacunku mu się należy.
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
teraz wy jestescie zalosni, nie wychwalajcie go, bo on jest pajacem i kozakiem, chcetnie stanol bym z nim w ringu ale jeszcze nie teraz, jeszcze sie ucze boksowac :P
na jakiejs walce strasznie pozdrawial panienki z ringu a jak zaczela sie walka, ani sie nie ogladna i juz lezal na deskach i jak to okreslil jeden z komentatorow " tam gdzie jego miejsce"
Gołota osiagna duzo wiecej, to co z tego ze uciekl z ringu, ja go lubie a Salety nienawidze 8)
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Dresiarz: Ogolnie nie chce mi sie w takich tematach udzielac,ale jak Ciebie czytam to rece opadaja :twisted: .To sa sportowcy (w sumie) na duza skale(przynajmniej byli :) ),a Ty jestes za maly zuczek,zeby sie w takim tonie o Nich wypowiadac :wink: .Dlaczego nienawidzisz Salety,zrobil Ci cos?? :lol: :lol: Bez obrazy(ale moze jednak Z) jestes tak naprawde nikim,nic nie wnosisz i swoje wieloletnie przemyslenia zostaw dla siebie :lol: :wink: .Pozdrawiam wszechinteligentnego,bystrego i w ogole p. DRESIARZA :lol: .Pasuje do Ciebie ten nick :wink:
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
z takimi tekstami to do swoich kolegow z podstawówki, to po pierwsze a po drugie jest wolnosc slowa i moge mowic co mi sie podoba na temat kazdego, po trzecie jesli masz jakis problem mozemy sie na ringu spotkac i wyjasnimy sobie pewne sprawy jesli uwazasz ze jestem nikim pionku.
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Dresiarz: :lol: :lol: Widze,ze straszny chcesz byc i jak ktos Ci odpowie to na ring od razu wyzywasz:D!Nie ma sprawy,chociaz moim zdaniem mata lepsza;).W koncu i tak stojka+parter to lepiej na macie,nie uwazasz :wink: ?? Wolnosc slowa..Pewnie,ze tak!Tylko Ty to troche naciagasz,bo obrazasz kogos :wink: .Nie zdobedziesz chociaz polowy w porownaniu do salety,a smiesz mowic ze jest leszczem itp.W tym momencie jestes smieszny :lol: .Do tego te wyzywanie na ring :) :lol: .Ja jak 3mam duszenie czy juz walcze,to staram sie ostro nie walczyc..Gorzej jak wyzwiesz kogos,ktory nie bedzie taki w porzadku i bedzie wazyl ze 100kg :) .Czekam na Twoja jakze konstruktywna odpowiedz drogi Dresiarzu :) .

Ps.Jakie dresy nosisz :) ??
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
ja wole ring bo trenuje boks, chodze w dresach adidas
ty pierwszy zaczoles bo powiedziales ze jestem nikim
ja moge mowic o Salecie co mi sie podoba, wszysty nawalali na Andrew jak przegral to ja tez moge sie smiac i nabijac sie z Salety
jak nie walczysz ostro to jaki z ciebie zawodnik? :X
  • 0

budo_mjblack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Forum nie jest po to zeby sie tutaj wyzywać, tylko wyminiac poglady. Co do dresiarza to jego własna opinia ale powinien miec szacunek do Salety. Mówisz ze Gołota wygra, a chyba wiesz dobrze ze boks jet niprzewidywalny,i moze byc tak ze saleta pokona golote.także te wyzwiska zachowaj dla siebie albo podziel sie nimi z kolegami. Ja osobiscie nie bede obstawiał na nikogo ale walke ogladne :D :D :D
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety

saleta to ciec o dostanie lomot i po co mu to? :lol:

Don King pewnie tak sam sie o nim wyraza i albo trafia go szlag albo ogarnia go śmiech pusty jak mysli komu musi teraz organizowac walki. Tak na dobra sprawe to wiekszy szacunek nalezy sie Golocie - obaj sprawiali zawód ale ten przynajmniej jest bardziej wstrsemięźliwy w swoich wypowiedziach Tak w ogóle to pieprzyć ich obu i kibicować Nastuli bo to jest wojownik z krwi i kości :twisted:
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
MjBlack: Masz racje,troche offtop wyszedl,ale drazni mnie jak ktos obraza kogos,a w sumie sam do niczego nie doszedl.Co innego wypowiedziec sie konstruktywnie na czyjs temat,a tylko obrazic i na tym zakonczyc swoja ocene :roll:

Dresiarz: Walke mialem na mysli miedzy znajomymi,bo mozna wygrac tez technicznie :wink: .Co innego jesli z kolesiami ustawiamy sie,ze walczymy na maxa :wink: . Fajnie,ze wolisz ring,ale ujales to tak,jak chcialbys mi dac nauczke,czyli chciales walczyc.Jesli jestes taki straszny i mam sie Ciebie bac,to pokaz jaki jestes twardziel.To tak jak by judoka mi powiedzial,ze mam z nim wyskoczyc i on mi pokaze,ale na zasadach judo :lol: :lol: .MMA pozwala sprawdzic wszystko :wink: .Nie zamierzam juz brac udzialu w tej jalowej dyskusji(?) z Toba mosci Dresiarzu :wink: .Powiedzialem,ze jestes nikim w odniesieniu do Salety :wink: .Trzeba czytac ze zrozumieniem :) .Milego wieczoru zycze Panowie,pzdr :wink:
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety

Tak w ogóle to pieprzyć ich obu i kibicować Nastuli bo to jest wojownik z krwi i kości :twisted:


  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Sorry:P,nie chcacy mi sie przycisnelo :wink: .Nastula to jest master,niech teraz potrenuje troche i bedzie niszczyl wszystko co sie rusza w Pridzie :) !!!!Prawdziwy zawodnik z duchem walki :wink:
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Dresziarz nei rób wiochy na porządnym forum.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
własnie!!! - zachowaj postawę dziecka bożego i zachowuj sie przyzwoicie bo powiemy moderatorowi :)
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
oka, moja opinia na temat Salety: bardzo, bardzo slaby zawodnik nie posiadajacy mocnego uderzenia i mocnej szczeki, jest o klase gorszy od Gołoty i mysle ze przegra do 7 rundy :-)
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
sorki do 3 lub 4 :o
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjecia z treningu Salety
Qrde,jesli bys tak napisal to bym Ci przyznal racje z miejsca i nawet sam nic nie dopisywal :wink: .Jak Polak chce to potrafi :) .Pozdrawiam :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024