Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening domowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Piotrek1994
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening domowy
Witam.
Otóż kolega powiedział że na tym forum możecie mi napisać program do ćwiczeń.
O Mnie:
Wiek:16 lat
Wzrost: 169
Waga: 72kg
Sprzęt:
2x10kg hantle
Drążek
Sprężyna do rozciągania.

Może mi ktoś ułożyć trening bym nabrał na sile i mięśniach.
I ile razy dziennie o jakich godzinach itp.
I po ile razy podnosić jakie ciężary.

Z góry wielkie dzięki
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening domowy
Jeśli chodzi o trening domowy to polecam to: http://forum-kultury...omatora-w-domu/

A jeśli chcesz Się zająć tym sportem na wyższym poziomie to polecam albo zapisać Się na siłownie albo Samemu kupić sprzęt.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Piotrek1994
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening domowy
Chodzi mi tu bardziej o trening hantlami 2x10, drążek, sprężyny i pompki, brzuszki.
  • 0

pm1992
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening domowy
Witam,

Jestem po operacji na płuca (samoczynna odma płuc), minęło już trochę czasu, szczególnie ten czas zwolnienia lekarskiego(cały semestr).
Waga w porównaniu do wzrostu jest straaaszna, na 185cm 58kg, sprzed świąt :)18 lat
Prosiłbym o pomoc w ułożeniu treningu siłowego, pewnie dużo lżejszego niż gdybym nie miał operacji.
Ze sprzętu mam 2x hantelki coś koło 10kg, sztange, gryf, jednak ciężko go będzie pomieścic w ciasnym pokoju xD
rowerek stacjonarny, lżejsze hantelki (własnej roboty), ławeczka skośna. Do rozgrzewki jakaś skakanka sie znajdzie więc troche tego jest :msn-wink: Proszę o pomoc, każdą propozycje treningu rozważę. Pozdrawiam i z góry dzięki :santa:
  • 0

przywitek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
19
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Fitness, trening siłowy MMA
  • Staż [miesiące]:sporo tego
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :34
  • Klatka piersiowa [cm]:102
  • Pas [cm]:92
  • Udo [cm]:51
  • Waga [kg]:73,5 / 78,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening domowy

Witam,

Jestem po operacji na płuca (samoczynna odma płuc), minęło już trochę czasu, szczególnie ten czas zwolnienia lekarskiego(cały semestr).
Waga w porównaniu do wzrostu jest straaaszna, na 185cm 58kg, sprzed świąt :)18 lat
Prosiłbym o pomoc w ułożeniu treningu siłowego, pewnie dużo lżejszego niż gdybym nie miał operacji.
Ze sprzętu mam 2x hantelki coś koło 10kg, sztange, gryf, jednak ciężko go będzie pomieścic w ciasnym pokoju xD
rowerek stacjonarny, lżejsze hantelki (własnej roboty), ławeczka skośna. Do rozgrzewki jakaś skakanka sie znajdzie więc troche tego jest :msn-wink: Proszę o pomoc, każdą propozycje treningu rozważę. Pozdrawiam i z góry dzięki :santa:



zacznij od małych ciężarów, później powoli powoli dokładaj.
Pomachaj gryfem na klatę, Rozpiętki lekkimi ciężarami, z czasem sobie dokładaj, ale żebyś nie przesadzał.
  • 0
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

pm1992
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening domowy
Plany moje, prosze kierować na ten temat aby koledze Piotrkowi nie robic zamieszania w temacie, jeszcze raz przepraszam, ale przez długi czas nie mogłem założyc tematu i spróbowałem sie podpiąć do podobnego tematu. Oto link do mojego tematu:
http://forum-kultury...-przy-treningu/
Jeszcze raz przepraszam moderatorów i administratora za zamieszanie :msn-wink:

Użytkownik pm1992 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024