Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozciąganie..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

smothero
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rozciąganie..
Witam, mam taki dosyć nietypowy problem. Dotyczy on rozciągania a konkretniej braku możliwości wykonywania tego typu ćwiczeń w dolnych partiach. Może nie będę tutaj pisać farmazonów tylko opiszę na chłopski rozum. Więc postanowiłem się deczko rozciągnąć bo dosyć długo zajmuję się różnego rodzaju ćwiczeniami a jako tako za rozciąganie się nie brałem aż tak bardzo, tylko gdy robiłem rozgrzewkę to wtedy lekko nie przywiązując do tego aż takiej wagi
, no i wtedy to zauważyłem tą niedoskonałość, konkretnie ścięgna nóg. Mam je strasznie zaniedbane i wykonując proste ćwiczenia
na rozciąganie czuje zaje**** ból i żadnego nie dam rady jako tako wykonać nie mówiąc już o poprawnym jego zrobieniu! Weźmy np. skłony do prostych nóg stojąc, ręce mam na wysokości około 25cm od ziemi i już straszliwy ból ścięgien. Potem ćwiczenie w którym schodzimy do parteru jedna noga prosto druga zgięta i skłon do wyprostowanej. Na prawej prostej nawet nie dam rady ustawić się w tej pozycji bo już mi chcą ścięgna w prawej nodze postrzelać, a w drugiej uda mi się tak ustawić. No i tak jest z wszystkimi ćwiczeniami na dolne partie mięśni :| Tutaj zaczyna się moje pytanie jak to skorygować żeby miało rezultaty. Dodam, że od miesiąca staram
się rozciągać codziennie i żadnych rezultatów nie ma.. Proszę o pomoc :msn-wink:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024