Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

Matylda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Czekamy, czekam ! Wrzucajcie zdjęcia swoich przemian aby pokazać działanie preparatu w praktyce ! :)

a wrzucę z przyjemnością:) ale dajcie zrzucić jeszcze ze 3 kilo chociaż :D 


  • 0

Seba_93
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?
siema ponownie po krótkiej przerwie :)
 
 
biorę trizera prawie miesiąc oraz jem te posiłki z diety którą dostałem od dietetyków z trizera  ( 90 stron!!! zaskoczyli mnie tym na konkrecie:D)
 
tak to mniej więcej wygląda 
 

 

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

 

 
hehe, trzeba zakupić kolejną butelkę :D

Użytkownik Seba_93 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Matylda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Seba_93 gratulacje :) pierwszy cel praktycznie osiągnięty w takim razie :) do mojego ostatecznego jesze 13 kilo, ale taka dieta to przyjemność :) ktoś mi dzisiaj powiedział, że zdrowy styl życia uzależnia, i mial kurcze rację:)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

 

siema ponownie po krótkiej przerwie :)
 
 
biorę trizera prawie miesiąc oraz jem te posiłki z diety którą dostałem od dietetyków z trizera  ( 90 stron!!! zaskoczyli mnie tym na konkrecie:D)
 
tak to mniej więcej wygląda 
 

 

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

 

 
teraz mam  okolo 4.5 kilograma mniej,
 
hehe, trzeba zakupić kolejną butelkę :D

 

Wszystko wygląda super i z pełną profeską. Czekamy w takim razie na efekt końcowy !


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Matylda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

I jak efekty Seba? Mam nadzieję, że dajesz radę i nie wypadłeś z obiegu. no i , że poleciały kolejne kilogramy :) 

U mnie jeszce 3 kilogramy mniej, więc do celu zostało już TYLKO 10 ;) taaak.. wiem jak brzmi to "tylko", ale zrzuciłam już drugie tyle :) 

Nie wiem czy pomógł mi w tym Trizer, czy ta ich dieta, ale najważniejsze, że wszystko razem działa świetnie :)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Jak będziesz na półmetku to wrzuć zdjęcia co by pokazać to świetne działanie w praktyce :).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Matylda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

pewno ,że pokażę :) ale najpierw osiągnę swój cel :) jeszcze dyszka , dopiero wtedy nie będzie mi wstyd się pokazać :) zawsze miałam kompleksy związane z wyglądem. Powoli się to zmienia, ale jeszcze trochę :)


  • 0

petra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

 ktoś mi dzisiaj powiedział, że zdrowy styl życia uzależnia, i mial kurcze rację :)

To jest prawda. Ja, od kiedy jestem na Trizerze i trzymam dietę to czuję się psychicznie lepiej. Chce mi się wstać z kanapy i iść na spacer. Przez zmianę nawyków żywieniowych nie czuję się już jak kulka. Nie jestem ociężała i nie ma problemów z zaparciami, które niestety podczas braku diety towarzyszyły mi często. Czasem nawet domowe sposoby nie działały i musiałam wspomagać się lekami. 


  • 0

nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Moja dieta Trizera wygląda podobnie. Mam nawet w niej jeden z zaprezentowanych posiłków, ale w innych proporcjach, bo przyjmuję trochę mniej kalorii w ciągu dnia. Podoba mi się to, że posiłki wcale nie są aż tak małe i po zjedzeniu ich nie jestem głodna. Bez problemu mogę wytrzymać do kolejnego posiłku buz uczucia głodu i burczenia w brzuchu. Gdybym chodziła głodna to pewnie bym podjadała.  


  • 0

maciano1916
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

siemka mam pytanie czy stosujesz do tego jakiś trening mocnijeszy?


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Trening nigdy nie jest dopasowywany do suplementacji, a suple do planu ćwiczeń :). Pamiętajmy, że odżywki to jedynie dodatek do treningu i diety oraz stanowią raptem 30% całego sukcesu.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Kaacha
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Ja biorę trizer od 3 tygodni i spadolo mi jakies 4 kilo ale do tego doszla dnieta przez nich ulozona i dodatkowo kupilem plan cwiczeń jak widać można trzeba tylko chcieć.


Aktualizuje wątek. Miałem dodać już jakis czas temu foty ale wiecie jak to jest, czasu brak, a zajec duzo.

Z Trizerem i dietą od producenta zrobiłem w 6 tygodni megaaaa forme! Nie wiem czy to ta dieta od Trizrera czy sam Trizer, ale robi robote to rewela.

Smalec konkretnie przetopiony.

2e28d9b423f44.jpg


  • 0

Kaacha
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Ja biorę trizer od 3 tygodni i spadolo mi jakies 4 kilo ale do tego doszla dnieta przez nich ulozona i dodatkowo kupilem plan cwiczeń jak widać można trzeba tylko chcieć.


Aktualizuje wątek. Miałem dodać już jakis czas temu foty ale wiecie jak to jest, czasu brak, a zajec duzo.

Z Trizerem i dietą od producenta zrobiłem w 6 tygodni megaaaa forme! Nie wiem czy to ta dieta od Trizrera czy sam Trizer, ale robi robote to rewela.

Smalec konkretnie przetopiony.

2e28d9b423f44.jpg



Gdzie go kupić? Można jakiś link ?
  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Proszę bardzo :)

http://www.trizer.pl/


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Wysłałem również info w wiadomości prywatnej z linkiem do strony głównej producenta ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


ja-matka
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Skończyłam całkiem niedawno dietę z Trizerem i powiem Wam szczerze, że jestem mega zaskoczona. Pół życia byłam przekonana, że tablety, to jedno wielkie g..., że w życiu mi to nie pomoże. Co prawda nie miałam dużo do zrzucenia, ale od dłuższego czasu waga stała, mimo normalnego jedzenia, mimo dbania o siebie. Koleżanka podesłała info o Trizerze, zdecydowałyśmy się i mam sukces. W miesiąc czasu zrzuciłam 5,5 kg i co więcej, nie ma efektu jojo. Tak przywykłam do diety, którą dostałam razem z suplementem, że aż trudno pomyśleć, że mogłam zjadać ptasie mleczko zamiast kolacji. Serio. Dieta spoko, bo nie jest jakaś bardzo wymyślna, więc nie trzeba wydawać milionów, żeby się odchudzać. Trochę ruchu i sukces murowany. Moje efekty możecie zobaczyć u mnie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Jak u Was? jesteście zadowoleni?


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

No ładnie ładnie ;) Jak widać wszystko się da, wystarczą jedynie chęci i samozaparcie. Gratulacje i czekamy na kolejne metamorfozy :)!


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


żabka
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Witam. Ja stosuję Trizera od prawie dwóch miesięcy. Efekt to 10 kg na minusie, a w obwodach nawet do 6 cm mniej. Jestem ogromnie zadowolona!!!! I wcale nie uprawiałam żadnego sportu , a moja aktywność ograniczała się do spacerów, zabawy z dzieckiem i takie zwykłej aktywności jak to w domu (sprzątanie itp).

Początkowo podchodziłam do tego suplementu dosyć ostrożnie bo kilka już ich przerobiłam. Namówiła mnie koleżanka i zdecydowałam się. Ja się bardzo dobrze ogólnie po Trizerze czuję. Poprawiła się kondycja mojej skóry, włosów i paznokci. Włosy są o wiele mocniejsze.  No i przede wszystkim schudłam sporo :) Trizer spełnił właściwie swoje zadanie. A dieta dołączona do niego jest mega fajna. Nie miałam wcześniej pojęcia, że dieta może być taka smaczna i jednocześnie prosta. Wszystko jest jasno rozpisane. Posiłki bardzo urozmaicone i ciekawe. Bardzo dużo nowych smaków poznałam dzięki tej Trizerowej diecie :)

Wszystkim niezdecydowanym albo wahającym się mogę całym sercem polecić Trizer, Jest naprawdę bardzo dobrym suplementem. Nie ma skutków ubocznych, a wręcz ja tak jak pisałam wyżej lepiej się po nim czuję! Zresztą proszę zobaczyć co zdziałał Trizer w pakiecie z dietą:

 

 

Załączone pliki


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Super się czyta takie wypowiedzi oraz widzi realne efekty. Gratulacje i życzę dalszych sukcesów w staraniach o wymarzoną sylwetkę!


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Arekhaw
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Powiem szczerze że stosuje trizer już drugi raz to znaczy drugi miesiąc. Na starcie założyłem sobie, że chce schudnąć 15 kg. Po pierwszym miesiącu spadło 5.5 kg, a w tej chwili narazie 4. Czyli w sumie 9.5 kg. Do tego ćwiczę w domu. Chciałem kiedyś iść do dietetyka, ale poszperalem w necie i znalazłem wiele w miarę dobrych opinii o tym. Spalaczy i postanowiłem mu zaufać. Jak narazie nie zawiodłem się i jestem serio zadowolony. Waga spada a ja się czuję w. Ogóle lepiej sam ze sobą. Więcej ćwiczę i mam nadzieję na jeszcze lepszy efekt. Dieta też spoko. Całkowicie zmieniłem sposób żywienia i nawet zakupów. Bo teraz idę na zakupy raz w tygodniu z całą rozpiska z diety. Nie jestem może mistrzem w gotowaniu, ale ta dieta jest napisana jak dla "głupiego" :D każdy sobie z nią poradzi. Jest dużo ułatwień bo są tam proporcje i cały opis jak co zrobić. Mega ułatwienie. Pakuje wszystko w pudełka i spokojnie zabieram ze sobą do pracy. Wcześniej jadłem co popadnie i kiedy popadnie. A teraz jem systematycznie o stałych porach. Nawet jakoś więcej siły mam :) spoko działa ten spalacz i na pewno będę go polecał bo warto. Ja się przekonałem, że czasem warto zaufać nieznanemu :) dietetyk chyba by mnie krepowal. A tu wszystko się w necie zamawia i wygoda. Waga spada, a. Juz już na pewno nie wróce do fast foodow i smieciowego żarcia.

Skromne efekty


117z052.jpg


Użytkownik Arekhaw edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trizer, trizer opinie, trizer prawdziwe opinie, trizer spalacz, fitlabs

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Facebook (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024