Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Karla88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trizer - moja przemiana

Jutro rozpoczynam drugie opakowanie Trizera.

Jeżeli interesuje Was moja przemiana, opinie na temat spalacza to zachęcam do śledzenia wątku.

Będę też starała się wrzucać tutaj jakieś fotki zainspirował mnie Mały Koksik :>


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer - moja przemiana

Super ! Najlepiej będzie wrzucać 1-2 fotki na tydzień z aktualnymi pomiarami obwodów i wagi ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer - moja przemiana

Chętnie zobaczę, bo sama stosuję Trizer i jestem z niego zadowolona. Ale czy pomiary, co tydzień to nie za często? Ja robię, co dwa tygodnie i mam wyrzuty sumienia, że jest to i tak za często. Ale na wagę staję tylko raz w miesiącu. Nie chcę się stresować niepotrzebnie, co tydzień. Waga nadal nie kojarzy mi się dobrze. Czy oprócz przyjmowania Trizera stosujesz się do diety? Przestrzegasz jej rygorystycznie czy folgujesz sobie co jakiś czas?


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer - moja przemiana

Chętnie zobaczę, bo sama stosuję Trizer i jestem z niego zadowolona. Ale czy pomiary, co tydzień to nie za często? Ja robię, co dwa tygodnie i mam wyrzuty sumienia, że jest to i tak za często. Ale na wagę staję tylko raz w miesiącu. Nie chcę się stresować niepotrzebnie, co tydzień. Waga nadal nie kojarzy mi się dobrze. Czy oprócz przyjmowania Trizera stosujesz się do diety? Przestrzegasz jej rygorystycznie czy folgujesz sobie co jakiś czas?

 

Czy za często to nie wiem, ale jestem zdania że im robimy to dokładniej tym mamy lepszy wgląd w nasze działania i możemy jeszcze bardziej intensyfikować oraz zmieniać nasze treningi wraz z dietą :).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer - moja przemiana

Czy za często to nie wiem, ale jestem zdania że im robimy to dokładniej tym mamy lepszy wgląd w nasze działania i możemy jeszcze bardziej intensyfikować oraz zmieniać nasze treningi wraz z dietą :).

 

Z jednej strony masz rację. Ale z drugiej milej zobaczyć minus 3-4 kilogramy od razu na wadze niż przykładowo kilogram, co tydzień. Wszystko oczywiście jest kwestią gustu i tego, jakie mamy przyzwyczajenia. Tak jak wspomniałam już waga nie należy do moich ulubionych przedmiotów i można być rzecz, że mam opory psychiczne by na nią stawać. Zawsze podświadomie odczuwam jakiś stres, że będzie więcej kilogramów niż było mimo przestrzegania rozpisanej diety albo, że waga stoi w miejscu. 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer - moja przemiana

Z jednej strony masz rację. Ale z drugiej milej zobaczyć minus 3-4 kilogramy od razu na wadze niż przykładowo kilogram, co tydzień. Wszystko oczywiście jest kwestią gustu i tego, jakie mamy przyzwyczajenia. Tak jak wspomniałam już waga nie należy do moich ulubionych przedmiotów i można być rzecz, że mam opory psychiczne by na nią stawać. Zawsze podświadomie odczuwam jakiś stres, że będzie więcej kilogramów niż było mimo przestrzegania rozpisanej diety albo, że waga stoi w miejscu. 

Stres jest nieunikniony, ale i motywujący do jeszcze intensywniejszej pracy nad samym sobą ;). To nic przyjemnego, ale niekiedy bardzo potrzebnego by zaliczyć przełom :).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


judykow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer - moja przemiana

Jutro rozpoczynam drugie opakowanie Trizera.

Jeżeli interesuje Was moja przemiana, opinie na temat spalacza to zachęcam do śledzenia wątku.

Będę też starała się wrzucać tutaj jakieś fotki zainspirował mnie Mały Koksik :>

 

Hej! Minął już tydzień, a Ty nie zdajesz żadnych relacji. Jestem bardzo ciekawa relacji fotograficznej. Powiedz coś o swoich wynikach. Jak wygląda Twoja dieta? Ile razy dziennie bierzesz Trizer z firmy fitlabs? Czy ćwiczysz? Jeśli tak to chętnie dowiem się, co ćwiczysz. Może to będzie inspiracją dla mnie. Bo póki, co to u mnie najczęściej ćwiczenia fitness w klubie sportowym. Wiele pań chodzi na te zajęcia i wykonuje ćwiczenia tak niedokładnie, że nawet ja, jako osoba niedoświadczona i żaden specjalista widzę to. Dziwi mnie, dlaczego instruktorzy nie zwracając uwagi.


  • 0

nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer - moja przemiana

No ja też czekam na jakiś odzew. Zaciekawiłaś tą przemianą więc chyba nie jesteśmy jedyne co czekają. Bardzo lubię czytać opisy przemian jak i porównywać zdjęcia. Jest to pewnego rodzaju motywacja dla mnie. Myślę sobie wtedy, że kiedyś i ja będę mogła pokazać się, a inni będą mi gratulować i zazdrościć. Stosujesz tą dietę od Trizera restrykcyjnie czy inspirujesz się nią?


Użytkownik nikross edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer - moja przemiana
gdzie, te fotki?
wrzoc, jakies fotki z przed rozpoczecia, suplemetacij..
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer - moja przemiana

Ewentualnie załóż dziennik treningowy w odpowiednim dziale. Tam będziesz mogła systematycznie informować o postępach swojej przemiany.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer - moja przemiana

Codziennie zaglądam do wątku z nadzieją, że pojawi się nowy wpis od Karla88. Zastanawiam się nad Trizerem, ale wolałabym zobaczyć wizualne efekty u kogoś, a nie tylko słowa. Niestety koleżanka opuściła nas zaciekawionych przemianą. Mam nadzieję, że na dniach pojawi się nowa informacja, bo ciekawość mnie zżera. Oczywiście oczekuję fotek przed i po wraz z informacją, jaka różnica czasowa jest między fotografiami. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trizer, trizer opinie, fitlabs trizer, trizer, trizer opinie, fitlabs trizer, trizer, trizer opinie, fitlabs trizer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024