Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

Karla88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

hej jestem nowa i potrzebuje pomocy
kolezanka mi doradzila kupic spalacz trizer ale czytałam opinie i dużo dziewczyn jest zadowolonych
 
jak to jest?


  • 0

ines
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Ja jestem jednym z przykładów osób zadowolonych. Ten spalacz tłuszczu trafił do mnie. Jest w postaci kapsułek, więc nie ma problemu by go zażyć w ciągu dnia. Trzeba tylko pamiętać by popić go dużą ilością wody. Podoba mi się w jego działaniu to, że hamuje apetyt. Dzięki temu zaczęłam jeść mniej. A to, co jem staram się by było zdrowe, wykluczyłam z posiłków produkty przetworzone. Jeśli chcesz o coś zapytać to służę pomocą. 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Osobiście nie stosowałem, ale słyszałem kilka zadowolonych opinii od znajomych. Tym bardziej były zadowolone, że za jednym zamachem kupiły dietę i spalacz w rozsądnej cenie. Chyba najlepiej będzie przekonać się samemu ;). Coś takiego znalazłem w sieci, myślę że jest różnica.

trizer_metamorfoza.jpg


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Seba_93
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

ja zacząłem stosowac. już widzę poprawę i dodatkowo zyskałem motywację do treningów, od których stroniłem, co przy treningach ma spore znaczenie. Wyciskam troche wiecej i staram się codziennie chodzic na silke, żeby to wszystko się udalo. Mój kolega znalazł tez ciekawe treningi w necie, wiec chyba tez sprobuje w domu cos porobic. Na razie nie mam jeszcze miesni, ale nie czuje tak wielkiego apetytu jak kiedys, wiec być może wlasnie to jest jeden z efektow, dlatego na razie nie mogę za bardzo ocenic. Mam nadzieje, ze będzie lepiej, bo sporo osob zaczęło brac tizera i u nich efekty sa bardzo dobre.


  • 0

Dani
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Michałowo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179
  • Waga [kg]:88

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Ja stosuje i jestem dosc zadowolony, mam bardzo intensywne treningi i jestem na restrykcyjnej diecie, a trizer pomaga mi spalac kalorie. To dopiero trzeci tydzień, ale efekty sa spoko spado mi jakieś 3 kilogramy ( na czczo ważony rano).


  • 0

Chudyxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żabno
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

ja takie rzeczy nie stosuje na redukcji teraz walasnie szukam czegoś dobrego bo zaraz wakacje i trzeba pokazać mięśnie


  • 0

Dani
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Michałowo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179
  • Waga [kg]:88

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

naturalnie nic Ci z tego nie wyjdzie, jak chcesz mieć mase. Trzeba stawiac na odzywki i suplementy. Ja zacząłem ćwiczyć z trenerem personalnym, bo troche powazniej się kulturystyka interesuje. Na pewno jest trudno na początku, ale warto się zdecydowac, bo macie wtedy cwiczenia dobrane bezpośrednio do siebie. Zaczyna się niby na luzie, bez wielkiego przeciążania, ale jednak jest to już pewna granica możliwości, potem nie trzeba nawet zwiększać intensywności, liczy się regularność.


  • 0

Adi_91
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Halinów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:185
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

gadzam się, tez na początku nie chciałem nic brac, ale efekty sa mizerne, można czekac w nieskończoność. Ja próbowałem chyba ze dwa lata naturalnie budowac miesnie i to po prostu nie dziala. Duzo lepiej jest od razu zaczac z suplementami, dieta i dodac intensywne cwiczenia. Wlasnie tak zaczal mój kumpel i na pewno osiaga duzo lepsze wyniki niż ja. Naturalnie na pewno lepiej, ale bardzo dlugo będziesz czekal na to, Az cos rzeczywiście się uda uzyskac, wiec chyba szkoda czasu.


  • 0

Edek_25
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczawnica
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:187
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

chyba jednak budowanie miesni wymaga wspomagaczy :D


  • 0

Seba_93
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

można Wierzyc w suplementy albo nie, podobno nie na każdego dziala, na pewno warto spróbować, to się okaze.


  • 0

Dani
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Michałowo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179
  • Waga [kg]:88

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

też tak uważam kumpel co by nie wzią to ma super efekty na mnie dzialaja znacznie slabiej


  • 0

Fiodor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Ja biorę trizer od 3 tygodni i spadolo mi jakies 4 kilo ale do tego doszla dnieta przez nich ulozona i dodatkowo kupilem plan cwiczeń jak widać można trzeba tylko chcieć.


Aktualizuje wątek. Miałem dodać już jakis czas temu foty ale wiecie jak to jest, czasu brak, a zajec duzo.

Z Trizerem i dietą od producenta zrobiłem w 6 tygodni megaaaa forme! Nie wiem czy to ta dieta od Trizrera czy sam Trizer, ale robi robote to rewela.

Smalec konkretnie przetopiony.

 

2e28d9b423f44.jpg

 

   


Użytkownik Fiodor edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Ewi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Andrychów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

A ja biorę dawkę większą niż pisze trizer i spada mi okolo 1,5 kilograma na tydzień


  • 0

Gregoryy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Korfantów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:89

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

a jak chcialem budowac wytrzymałość i przy okacji spalic kilka kilo. Masz jakas specjalna diete przy tym trizerze ?


  • 0

Ewi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Andrychów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

mam diete bialkowa i ułożyłem z trenerem konkretne treningi, to dopiero dwa miesiące, ale jednak cos tam widac. Nie mowie, ze trzeba całkowicie odrzucic suplementy, po prostu ja tego nie robie. Natomiast moi kumple z silowni jednak postawili na odzywki białkowe i na trizer, bo to nowość i każdy chce spróbować jak dziala. Mowia, ze rzeczywiście ma się wiecej energii i mniejszy apetyt. Efekty sa na pewno duzo szybciej widoczne niż w momencie, gdy mamy wyłącznie same cwiczenia, ale jednak cos za cos.


  • 0

Seba_93
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

ja wziąłem trizera, ale jeszcze za wcześnie na efekty, zobaczymy jak będzie, napewni nie ma takich skutków ubocznych jak inne spalacze nie pocę się jak świnia nie śmierdzi odemnie na kilometr.


No i mogę się pochwalić redukcją :)

Patrzcie i płaczcie! ;) A to dopiero początek! Trizer odmienił moje życie - 35 kg w 2,5 miesiąca
 

 111ni48.jpg


Użytkownik Seba_93 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Edek_25
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczawnica
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:187
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

sklad wyglada niezle i sa witaminy z minerałami. Mój brat zdecydowal się na trizer, jest już w czwartym tygodniu stosowania i niezle mu idzie. Rzeczwiscie trudno tutaj ustalic co dziala, bo on zastosowal metode zmasowanego ataku, wiec robi po prostu wszystko co można. Na pewno trizer nie zbuduje ci miesni, ale pozwoli pozbyc się nadwagi i nadmiernych kilogramow, a to już cos. Mój brat jest zadowolony, na razie nie ma tez zadnych skutkow ubocznych, a miał do zrzucenia Az 7 kilo. Na razie stracil 4, wiec zobaczymy jak to będzie dalej.


  • 0

Iwo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Daleszyce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:176
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

tez się zastanawiam nad suplementami, ale chyba zaczne od diety. Slyszalem o diecie dukana i innych białkowych, ale podobno sa tez szkodliwe na nerki i inne narzady, wiec jest to dosc trudny wybor. Nie wiadomo tak naprawde co na kogo zadziala i to chyba największy problem. Mimo wszystko dieta chyba jest najbardziej wiarygodna, bo przeciez wszystko się o tego wlasnie zaczyna.


  • 0

Konrad1992
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sieniawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:191
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?

Iwo, jak chcesz uzyskac dobre efekty, to najlepiej polacz obie metody. A właściwie to trzy rzeczy: treningi, diete i suplementy. Trizer pomaga na tkanke tluszczowa, zanim zbudujesz miesnie, trzeba się pozbyc tluszczu, inaczej nie da rady nie da się budować mięśni i tracić tluszczu na raz


  • 0

Gregoryy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Korfantów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:89

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer spalacz opinie? Hit czy kit?
Gdzie można kupić Trizera i dlaczego nie ma go w aptekach?
 
edytowane:
OK znalazłem jest na stronie http://www.trizer.pl i nie sprzedawany jest w aptekach bo oni na @ z zamówienia wysyłają indywidualną ankietę, na podstawie której układana potem jest dieta ;P

wiem, wiem google nie boli :PPP
t.gif
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trizer, trizer opinie, trizer prawdziwe opinie, trizer spalacz, fitlabs

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024