Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy warto podejmowac walke pod wplywem ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_danielkrynki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy warto podejmowac walke pod wplywem ...
Wiem ze długie spozywanie alkoholu prowadzi do marskosci watroby.

A tak na marginesie to >3 roku życia mleko jest trawione a nie wchłaniane.
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: czy warto podejmowac walke pod wplywem ...
tak ale scianajace sie bialko przyszpiesza ten proces. skonczny te naukowe wywody :) tu jest temat o walce po alkoholu a nie o samym alkoholu i skutkach jego picia
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: czy warto podejmowac walke pod wplywem ...
Elegancko się z nim rozprawiłeś to fakt - ale następnym razem (a wierz mi, że będzie) musisz mu dać taką nauczkę, żeby rzeszła mu ochota do zaczepiania Ciebie.... Taka pokazuweczka z elegancką renowacją facjaty przy użyciu dwu kilowego młotka :twisted: :twisted: :twisted: Oczywiście żartuje, ale musi się od Ciebie odwalić...


Tak, miałem wiele takich sytuacji, gdyż mam strasznego pecha, i pomimo mojego wewnętrznego czru i rewelacyjnej osobowości zawsze na imprezie znajdzie się ktoś, komu się nie spodobam i tyle.... a potem konfrontacja.... Generalnie to mam to gdzieś do momentu jak wygrywam, bo w innym wypadku.... :evil: :evil:
  • 0

budo_ushysty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy warto podejmowac walke pod wplywem ...
panowie zapomnieliście o jednej ważnej rzeczy alkohol znieczula :twisted: i to chyba jedyny plus wynikający z podejmowania walki pod wpływem procentów

jeśli o mnie chodzi to ile razy się napije od razu spada u mnie ochota do walki czuje się nie pewnie i w ogóle za żadne skarby nie mam się wtedy ochoty z nikim naparzać
chyba jestem jakiś zjebany :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024