Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zestaw na początek.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

pawel91lodz2
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zestaw na początek.

               Cześć, wracam do treningu po 4 latach. Mam 180 cm wzrostu i ważę 91 kg 24 lata jestem słaby dodatkowo po kontuzji braku. Trenuje od 2 miesięcy ostatni miesiąc tylko rowerek. Dzisiaj wracam do schematu trening siłowy i 20 minut rower. Dieta stosuje sprawdzoną wysokobiałkową zawsze przynosiła efekty. Chce zejść z wagi do 80 kg to jest cel na koniec maja. Dwie pierwsze pozycje sprawdzałem osobiście nie mam wątpliwość że warto. Trzecia z polecenia. Czwarta, nie wiem o nic po za tym co napisał producent potrzebna ze względu na stawy w tym barkowy. Krete odstawie po 6 tygodniach, zestaw przeznaczony na miesiąc. Proszę o komentarz nie wiem ile zmieniło się przez te 4 lata.

    

 

 

ODŻYWKI kwiecień

 

Kreatyna: (Cm3 360 caps z treca) 69 zł 4 kapsułki 3 razy dziennie 

 

Białko : OSTROVIT WPC80.EU INSTANT 900g 700 g 45 zł 30 gram dziennie

 

Aminokwasy: BCAA XTRA 500 g 49 zł 20 gram w dni trenujące 10 gram w dnie bez treningowe

 

Ochrona Stawów: Joint Flex 90 tab. 39 zł 1 kapsułka 3 razy dziennie

 

 

Suma 202

 

 

Pozdrawiam
 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...u-900g-2,p.html


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw na początek.

Na Twoim miejscu dałbym sobie spokój z kreatyną po takiej przerwie. Tym bardziej, że będziesz redukował. Skup się na diecie i treningu. Białko ok, dawaj tam gdzie masz braki w posiłku  na białko. BCAA również przyda się na redukcji.


  • 0

pawel91lodz2
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw na początek.

Kreatyna nie przeszkadza w redukcji zwłaszcza jabłczan z dobrą dietą będzie git,  BCAA to słyszałem że dobre, białko na noc albo w pracy jedna miara więc nie za dużo....... tylko ten joint flex to jakiś taki wymysł mój nie wiem czy warto ale przydałoby się coś na wzmocnienie stawów


Użytkownik pawel91lodz2 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw na początek.

Jasne, że kreta nie przeszkadza w redukcji ;) Ale w Twoim przypadku nic nie da skoro wracasz po takiej przerwie. Z kretą czy bez efekty będą podobne


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw na początek.

Kreatyna nie przeszkadza w redukcji zwłaszcza jabłczan z dobrą dietą będzie git.

 

Oczywiście, że kreatyna będzie dobra ale zauważ że wracasz po długiej przerwie do ćwiczeń. Zgadzam się z mistrzem, że póki co kretka może odejść na bok. Najpierw zrób miesiąc wdrożeniowy na treningu siłowym i diecie co pozwoli na stworzenie środowiska, odpowiedniego do zadziałania suplementów. Po tym czasie aktywuj odżywki i....powodzenia :)

 

 

tylko ten joint flex to jakiś taki wymysł mój nie wiem czy warto ale przydałoby się coś na wzmocnienie stawów

Przyznam szczerze, że warto. Niby mówi się, że te suplementy nie działają ale lepiej brać nawet profilaktycznie. Być może gdybym je stosował to nie wdarłaby mi się kontuzja i nie pokrzyżowała aż tak moich planów :).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Whitelionn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 3
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw na początek.

Jeśli chodzi o :

1. kreatynę to na początek poleciłbym Ci 100% Creatine Monohydrate bo tania i sprawdzona, CM3 ewentualnie po cyklu na mono. 

2. białko białku nierówne;) raczej skłonny bym był w bardziej znane firmy, chociaż jak to ma być jedynie uzupełnienie diety to ok, ale nie bazuj na nim, a na diecie.

3. tu oki

4. w wynalazki bym się nie bawił, sam kupowałem różne mieszanki itp, najlepiej, najtaniej sprawdzi się samo MSM. Działa nieziemsko, pomaga bardzo i na dodatek tanizna;) ale w smaku kwas i jakby suchy lód:P ale idzie zjeść :) dawki 3g-5g dziennie i nie poczujesz, że coś strzyka Ci w stawach


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024