Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie suplementy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Martinez84
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jakie suplementy

WItam,

 

Właśnie zacząłem 3 miesiąc ćwiczeń na siłowni. Ważyłem ok 90 kg przy 185 cm wzrostu. Typ. ektomofrik. Efekt. Zrzuciłem ok 4-5 kg, oczywiście brzuch bo tam głównie nadwyżka była i jeszcze trochę jest, sylwetka także poprawa.

W związku z tym poprosiłbym o info jakich suplementów mam używać w celu poprawiania sylwetki, i nie chodzi mi głównie o masę. Od 2 tyg. zacząłem brać białko gdyż niestety ścisłej diety nie daje rady zachować. Poza tym kreatyna w proszku olimp rano i po treningu. Czy to dobre połączenie? Czy coś dodać, zmienić itp? Ps. ogólnie trochę błądze z tym wszystkim jak dziecko we mgle.


  • 0

KazekPB
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 15
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12miesięcy bez przerwy z dietą ogólnie prawie 2 lata
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:140x1
  • Wyciskanie [kg]:110x1
  • Martwy ciąg [kg]:180x1
  • Waga [kg]:98kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suplementy

jeśli nie masz diety to suplementy nic nie dadzą wyrzucasz tylko pieniądze w błoto


  • 0

"Nie ważne kim byłeś liczy się to kim jesteś a najważniejszym jest kim będziesz jutro"

 

 

 

Zapraszam do Polubienia Strony - Filmy/Muzyka/Motywacja/Treningi/Dieta

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


marikoz

marikoz
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suplementy

Ja z nadwyżką kilogramów poradziłam sobie z pomocą diety i suplementu http://www.trizer.pl.Jest to spalacz tłuszczu, dzięki któremu o łatwo utrzymać dietę. Odpowiednio dobrane składniki produktu zmniejszają apetyt. Przyjmując ten suplement na pewno nie będą Cię kusiły słodkie produkty. Mi się udało zrzucić dwa kilogramy po pierwszym miesiącu. Jako gratis do produktu dostałam dietę rozpisaną na miesiąc przez specjalistów. Dużą zaletą jest też to, że produkt jest w kapsułkach, które łatwo przyjmować.



Martinez84
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suplementy

A w ogóle czy połączenie białka jako uzupełnienie diety i kreatyny jest dobrym rozwiązaniem podczas redukcji?


Użytkownik Martinez84 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suplementy

Białko + kreatyna na redukcji jak najbardziej ! Proteiny stanowią bardzo dobre uzupełnienie diety oraz będą chronić mięśnie przed zniszczeniem, a kreatyna zwiększy ilość niezbędnej energii do procesów termogenicznych. Dlatego połączenie obu tych suplementów ma jak najbardziej uzasadnienie.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024