Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Mlody1924
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta

Jak stworzyć dietę opartą na 300zł miesięcznie? Da się? 65 kg, 185cm wzrostu, 16 lat.


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Wszystko jest do ogarnięcia ;) Po Twojej wadze wnioskuje,że to będzie dieta na masę. Zakupy rób w marketach i przeglądaj regularnie promocje. Jeśli chodzi o źródło węglowodanów to tutaj koszta są najmniejsze. Ryże, kasze, makarony, ziemniaki czy płatki nie są takie drogie. Trochę gorzej to wygląda z białkiem i tłuszczami. Ale nie musisz co dziennie jeść kurczaka czy ryby. Możesz to zastąpić różnego rodzaju podrobami. Jako źródło tłuszczy kupuj jaja i makrele. Ja jestem na redukcji i spożywam dziennie ok. 2400 kcal i te 400 zł muszę liczyć miesięcznie tak więc wszystko do garnięcia jak się trochę pokombinuje. Początki są najgorsze :)


  • 1

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Na początku jest na pewno ciężko ogarnąć co i jak, ale nic nie jest niemożliwe. Kolega wyżej już pomógł mniej więcej w nakreśleniu tematu diety na masę mięśniową. Ja polecam poczytać ten artykuł aby wiedzieć co i jak:

 

http://www.fabrykasi...-zbudujesz-masy

 

Z drugiej strony możesz korzystać z gotowych przepisów na naszym portalu. Zapraszam do działu POSIŁEK DNIA, gdzie ciagle są dodawane przepisy z wyliczonym bilansem kalorycznym. Dzieki temu będziesz mógł je dostosować do swojego jadłospisu.


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Mlody1924
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Dziękuję za już sporą pomoc :) Kiedyś próbowałem coś działać, skleiłem dietę, po liczeniu wychodziło mniej więcej 10-11 zł na dzień. Dietę trzymałem kilka dni i może to był efekt placebo, ale już bardzo ale to bardzo dobrze się czułem. Trening poszedł z dokładaniem ciężarów bo stosowane wcześniej były za małe. Fotka z tamtej diety:

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

Trzeba coś dodać/ująć/zamienić?


  • 0

Mlody1924
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Nie widzę opcji edycji postu więc piszę kolejnego. Muszę dodać, że fajnie by było gdyby przybyło też trochę tłuszczu bo na razie jest go koło 9-10%. Zależy mi na każdym kilogramie, nie ważne czy tłuszcz czy mięsień.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Sprawdź ten tekst, który dotyczy najbardziej kalorycznych produktów. Być może, któryś z nich pomoże Ci urozmaicić swoją dietę, a także zwiększyć kaloryczność dotychczasowych posiłków.

 

http://www.fabrykasi...dodadza-energii


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Mlody1924
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Dziękuję. Są jeszcze jakieś artykuły warte polecenia?


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Praktycznie wszystkie na naszym portalu są interesujące :) Mnogość poruszanych przez nie tematów sprawia, że ciężko wybrać te najlepsze ;). Niemniej jednak zapraszam do lektury bo zawsze można coś ciekawego dla siebie znaleźć.


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024