Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redukcja tkanki tłuszczowej- pomoc w ułożeniu planu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Wrobelson
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Redukcja tkanki tłuszczowej- pomoc w ułożeniu planu

Witam ,

z góry chciałbym uprzedzić ,że jestem pierwszy raz członkiem jakiegokolwiek forum , więc proszę przeniesienie tematu jeśli założyłem go w złym miejscu.

Dobra zaczynamy , od 13 lat trenowałem piłkę ręczną , jest to sport , w którym ważna jest determinacja i dążenie do celu . Trenowałem przez 6 lat , dopóki nie skręciłem kolana , wykluczyło mnie to z gry  , ponieważ nie mogłem wyleczyc kolana . Minęły dwa lata odkąd nie trenuje i jakby to powiedziec zaniedbałem się  . Chce tez oznajmic , ze nigdy nie byłem szczuply , od malego towarzystwa dotrzymywal mi brzuch ale nie przeszkadzalo mi to ,bo bylem lepszy (tzn, szybszy ,silniejszy , wytrzymalszy) od nie jednego szczuplego ,wysportowanego(cialem) kolegi z druzyny . 
Przejde do sedna , chciałbym zrzucic 20 kg . 
Wiek :20 L
Waga:100kg
Wzrost:178 cm
Cele : redukcja tkanki tłuszczowej 
Dieta: Hmm..raczej nie bede miał super wypasionej diety , poprostu uloze jadłospis ,który bedzie pasowal do godzin w jakich pracuje oraz na taka , na ktora pozwola moje finanse .
Sprzęt : Pracuje od 10 do 14 h dziennie, więc cięzko byłoby mi jezdzic jeszcze na siłownie . chciałbym trenowac w domu , dlatego od jakiegos czasu posiadam : ławeczkę z motylkami do rozpietek , prase przy laweczke na nogi , gryf prosty 180 cm , oraz lekko lamany, hantelki , postaram sie zalatwic drazek , obciazenie jest . W razie potrzeby moge zapoatrzyc sie w jakies suplementy , spalacze itp . 
Pozdrawiam . 
Przepraszam za ilość lektury , ale jak juz pisałem pierwszy raz jestem na forum . 
Dziękuje wszystkim z góry , którzy pomogą mi zrzucić te nielubiane przez kazdego kilogramy i tym samym pomogą zrobić ze mnie szczesliwszego czlowieka . 


  • 0

Olosek
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2749 postów
  • Pomógł: 76
233
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, kolarstwo, dietetyka, technologia
  • Staż [miesiące]:od września 2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Wyciskanie [kg]:130(zima 2014/15)
  • Martwy ciąg [kg]:195 (zima 2015/2016)
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja tkanki tłuszczowej- pomoc w ułożeniu planu

Witaj :)

 

Na początek wypróbuj trening FBW, ćwiczymy wszystkie partie na jednej sesji treningowej 3 x w tygodniu.

 

Co do diety, zapraszamy tutaj : DIETA, odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania :) 


  • 0

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK 

 

W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV

 

POZDRAWIAM




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024