Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan treningowy dla początkującego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Fedrix
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan treningowy dla początkującego

Witam.

 

Mam 18 lat, 182 cm wzrostu i ważę 66 kg. Krótko mówiąc jestem chudy oraz słaby, dlatego też mam zamiar to zmienić. Chciałbym nabrać siły i przetrenować całe ciało: biceps, triceps, klata, brzuch, barki, nogi. Nie chodzi mi o jakieś wspomagacze typu białko, kreatyna itd. tylko o naturalny trening. Czy mógłbym prosić o przygotowanie planu ćwiczeń pode mnie na poniedziałek, środę i piątek? Byłbym bardzo wdzięczny, a jeżeli nie to proszę o podrzucenie linku do gotowych zestawów ćwiczeń dla osób z moimi parametrmi.

 

Dysponuję następującym sprzętem:

- hantle 2 x 15kg

- drążek

- prowizoryczna ławka

 

Z góry dziękuję za pomoc. :)


Użytkownik Fedrix edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy dla początkującego

Masz już jakiś staż treningowy?


  • 0

TKWM


Fedrix
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy dla początkującego
Jakieś pół roku temu trenowałem ze znajomymi u nich w domu przez miesiąc. Zacząłem nawet brać białko, ale jednak przestaliśmy ćwiczyć. Od tamtej pory strasznie się zapuściłem. Teraz chcę po prostu nabrać siły, ale bez wspomagaczy.
  • 0

Fedrix
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy dla początkującego

Przepraszam, że tego wcześniej nie dodałem.

 

- Wiek - 18 lat

- Wzrost - 182 cm

- Waga - 66 kg

- Waga planowana - przydałoby się przytyć jakieś 4 kg
- Staż treningowy - pół roku temu ze znajomymi trenowałem przez miesiąc biceps, klatę, triceps, barki, plecy, nogi - poniedziałek, środa, piątek

- Ile robisz treningów w ciągu tygodnia? - w planach są 3

- Rodzaj Twoich treningów - chcę przećwiczyć całe ciało, po dwie - trzy partie na jeden dzień, np. w poniedziałek biceps i klatę, w środę triceps, barki, brzuch, w piątek plecy i nogi

- Intensywność Twoich treningów - przez ok. godzinę w poniedziałek, środę i piątek

- Czy zazwyczaj szybko chudniesz czy masz tendencję do tycia? - tak, szybko chudnę i nie mam problemów z tyciem

- Co uważasz za najtrudniejsze w stosowaniu dobrego odżywiania? - słodycze i tłuste potrawy mamy

- Czy stosujesz suplementy i jeśli tak to jakie oraz od jak dawna(czy systematycznie?) - trenując ze znajomymi zacząłem brać białko, teraz stawiam na trening bez wspomagaczy

- Kontuzje/Urazy - w wakacje skręciłem kolano, dodatkowo mam problemy z kręgosłupem w okolicach szyi, ale ostatnio ból jest znikomy


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy dla początkującego

Radziłbym jednak wypróbować plan FBW.

 

Zapraszam również do założenia u nas DZIENNIKA TRENINGOWEGO    ;)  prowadząc dziennik szybciej będziesz notował postępy.


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024