Skocz do zawartości


Zdjęcie

Peter Aerts planuje się ponownie mistrzem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Peter Aerts planuje się ponownie mistrzem
Peter Aerts planuje się ponownie mistrzem

Ten bohatera naszych czasów, rzek i gór zmienić, ale jest wciąż ten sam Peter Aerts . 39 lat, pochodzi z Holandii, Aerts jest najsilniejszym kickboxer z 20 wieku.
Debiutował w 1993 roku i stał się mistrzem świata trzy razy, dwa razy na sekundę. I chociaż był prawie 40 lat, pozostaje wzorem dla młodego pokolenia.
3 kwietnia Peter stara się odebrać tytuł z Kyotaro.
Przed fighter szkolenia powiedział mfight.co.kr strona o jego stanie, o przyszłości, rodziny i innych rzeczy.


Q. Jak to zrobić?
O. weekend spędziłam z moją rodziną, ale od dzisiaj rozpoczął szkolenie, wkrótce bardzo ważną walkę.


B. Kim jesteś obecnie pociągu?
A. Jest moim trenerem jest Tom Harrink. Braddock da Silva i Hesdi Gerges - mój sparing partnerów, są bardzo szybkie i dobre wagi ciężkiej, aby mi pomóc w szkoleniu.


Q. Słyszałem, że Tom Harrink pociągów żołnierzy w stylu Spartan. Co to jest specjalnie dla Ciebie do treningu z nim?
A. To bardzo dobry trener. To usuwa wiele czasu na przygotowanie psychiczne, to naprawdę mi pomaga. W związku z tym jest to specjalna osoba.


Pyt.: Gdzie jest jego sali treningowej?
O. W południowej części Amsterdamu. Jest bardzo dobry sparing partnerów do stóp, dłoni ... To jest naprawdę wielki siłowni.


B. W jednym z ostatnich wywiadów powiedział Pan, że otworzy się w oddzielnym Holandia siłownia, a tym przypadku przenosi się teraz?
A. jestem nadal pracuje w tym kierunku. Jest kilka rzeczy, które muszą być rozwiązane, w ogóle, ja też jestem teraz czeka.


B. Czy masz ucznia?
A. Jeszcze nie, bo jeszcze nie otwarto jego własnej hali. Ale jestem pewien, że kiedy otworzyła mi pokój, będzie to najlepsze miejsce dla nowych i utalentowanych zawodników. Nie czekam, czekam na tę okazję - do przekazania doświadczeń do młodych talentów. Będziemy ćwiczyć zawodnicy z Holandii i za granicą.


Q. Słyszałem, że masz 2 dzieci, niektóre z nich studiuje sztuki walki?
A. Moja córka jest w stanie Montana w tenisa. Syn Marciano przeszkoleni w judo i taekwondo, siedem lat, a on bardzo mały. Myślę, że to jest bardzo ważne - w sporcie, i nie ważne jakiego rodzaju osoba sportowe wybiera.


P. Co zrobić, gdy Twój syn chce stać się zawodnikiem K-1. Keep it?
A: Jeśli mój syn chce, ja na pewno mu pomóc, mój ojciec też zawsze mnie wspierali, zaufali mi.


B. Każdy wie, że miłość z piękną żonę. Każdy wie, jak ona dba o Ciebie, kiedy pacjent miał depresję z powodu problemów z plecami.
A. Gdy miałem ciężko, naprawdę pomógł mojej żony i mojego lekarza. Myślę, że to jest bardzo ważne - mieć życie zaangażowanej relacji. Jeśli nie można dobrze odpocząć w domu, to nie może dostać lepsze .. Moja żona kontroluje wiele rzeczy w moim życiu. Kiedy mam konkurencji, to nie wszystko, że mogę dobrze skoncentrować się na treningu.


Q. Kiedy spotkał swoją żonę, zdała sobie sprawę, że spotkał się z profesjonalnym zawodnikiem? Ona nie martwiła się, co możesz dostać rannych w tym sporcie?
A. Zrobiła bardzo dobrze poznane. Kempo karate ona praktykowana i nawet konkurować ze mną ( śmiech ). Jesteśmy bardzo przyjaźnie nastawieni. Są wspaniałe chwile, i nie kwestionuje. W moim życiu 1 K-fighter, bardzo ważne wsparcie z żoną, więc jestem bardzo zadowolony.


B. Twój najszczęśliwszy moment w życiu?
A. W momencie, gdy wszyscy moi krewni są w dobrym zdrowiu, nie jest szczęśliwszy niż ten moment.


B. Najlepsze walki?
A. W 1998 r., K-1 Grand Prix finału. Potem wygrał wszystkie walki w pierwszej rundzie pucharowej.


B. Jaki jest twój samochód?
A. Mam tylko jedno urządzenie, to Mercedes Benz.


Q. A teraz złożonego problemu. Ile można zarobić jako bojownika K-1?
A. I zarabiają wystarczająco, aby moja rodzina i mogę żyć w dobrobycie. Nie mogę powiedzieć, dokładną liczbę, ponieważ mogą wystąpić problemy z K-1. Ale teraz muszę sponsora. K-1 będzie transmitowany na całym świecie. Dlatego może być każda firma interesuje mnie ( śmiech ).


B. Jaki jest twój ulubiony film i piosenka.
A. Ulubiona piosenka "My Boy" Elvis Presley, kiedy słucham tej piosenki, pamiętam, przyjaciela, który zmarł. Cóż, film, niedawno pojawiła się tak wiele filmów, że trudno powiedzieć, co moim ulubionym.


B. Zanim zostaniesz zawodnikiem K-1 Kto był twoim idolem?
OG Mike Tyson, ze względu na styl walki.


Q. Nie bardzo młody, ale są w bardzo dobrej kondycji. Czy masz jakieś specjalne metody?
A. zawsze jestem na diecie. Kiedy pociąg, zawsze myślę o ostatecznych celów i planowania diety planu. Czuję, że byłbym silniejszy.


B. Będziesz prawie czterdzieści lat. Istnieją różnice z Piotrem, który był 10 lat temu?
O. Recovery po treningu trwa dłużej niż kiedykolwiek wcześniej. Z tego powodu, I reszta więcej. Także myślę, że jest to problem różnych metod szkoleniowych. Mam dość "know how" do zdrowia.


Pyt.: Jak myślisz, dlaczego jest tak silny, kickboxing w Holandii?
O. W Holandii, wiele sal gimnastycznych i wiele różnych konkursów. W związku z tym istnieje wiele różnych myśliwców cery, ponieważ konkurencja jest bardzo silna. W Holandii znajduje się wiele znanych trenerów, nie tylko w kickboxingu, a także w innych dyscyplinach sportu, piłki nożnej zegarek, Guus Hiddink wykonał doskonałą karierę.


Q. Kiedy będzie twoja następna walka?
A. 3 kwietnia K-1 Yokohama Tournament, walka będzie z Kiotari o tytuł, oczekuję od tej walce bardzo i pokażę w tej bitwie, najlepsze, że jest zdolny. Jestem ciężko walczy w każdym meczu i mistrzostwa, ze względu na tytuł, o wiele ważniejsze.


Q. Widzieliśmy płaczesz na pogrzebie Andy Hug. To pokazuje, że są bardzo dobrymi przyjaciółmi z nim.
O. Andy naprawdę był mój bardzo dobry przyjaciel. Był wielkim sportowcem, który odważnie serca.


B. Dzięki za rozmowę.
A. Dziękuję wszystkim moim fanom za wsparcie, przejdź do witryny my www.peteraerts.com, 10 marca, będzie on rozpocząć funkcjonowanie po uaktualnieniu.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024