Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytania Mardoxa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa

Tutaj to wyczytałem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

To jest bardzo zły tekst. Jeśli twój wykrywacz bullshitu nie włącza syreny alarmowej podczas skanowania tego tekstu, to nie wiem jak ci pomóc.
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa

Tutaj to wyczytałem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

To jest bardzo zły tekst. Jeśli twój wykrywacz bullshitu nie włącza syreny alarmowej podczas skanowania tego tekstu, to nie wiem jak ci pomóc.


Czemu skąd to wiesz ? przecież jest napisane żeby ostro nie trenować .
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa

Tutaj to wyczytałem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

To jest bardzo zły tekst. Jeśli twój wykrywacz bullshitu nie włącza syreny alarmowej podczas skanowania tego tekstu, to nie wiem jak ci pomóc.


Czemu skąd to wiesz ? przecież jest napisane żeby ostro nie trenować .

Nie potrafię ci pomóc, serio.
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa
hehe , no a jak mi pomożesz ?
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa
A mam pytanie dajmy na to że ćwiczyłbym z 5 razy w tygodniu Coś takiego jak w planie rossa czyli poniedziałek siła maksymalna , wtorek konddycja wytrzymałość , środa siła , czwartek kondycja wytrzmalosc , piatek siła . I tu mam pytanie bo słyszałem że po każdym treningu należy się rozciągać , ale słyszałem też żeby rozciągać się 3 razy w tyg bo mięsnie muszą mięć czas na regeneracje i słyszałem aby ćwiczyć rozciąganie dynamiczne ( wymachy nóg , kopy itp) codziennie min 2 razy dziennie Rano i podczas treningu . To jak w końcu mam się rozciągać ? Rano bym zrobił rozciąganie dynamiczne a po treningu statyczne BO PNF i ROZCIĄGANIE IZOMETRYCZNE NIE SĄ DLA MNIE PRAWDA ? TAK PRZECZYTAŁEM ŻE OSOBY KTÓRE SIĘ ROZWIJAJA JESZCZE NIE POWINNY TYCH ROZCIĄGAŃ WYKONYWAĆ . Czy jak będe wykonywał po każdym treningu siły maksymalnej i kondycij wytrzymałości rozciąganie to nie przetrenuje swoich ścięgien/mięśni ? ? Co mam zrobić ? z góry dzięki :)
  • 0

budo_robertgt3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa

A mam pytanie dajmy na to że ćwiczyłbym z 5 razy w tygodniu Coś takiego jak w planie rossa czyli poniedziałek siła maksymalna , wtorek konddycja wytrzymałość , środa siła , czwartek kondycja wytrzmalosc , piatek siła . I tu mam pytanie bo słyszałem że po każdym treningu należy się rozciągać , ale słyszałem też żeby rozciągać się 3 razy w tyg bo mięsnie muszą mięć czas na regeneracje i słyszałem aby ćwiczyć rozciąganie dynamiczne ( wymachy nóg , kopy itp) codziennie min 2 razy dziennie Rano i podczas treningu . To jak w końcu mam się rozciągać ? Rano bym zrobił rozciąganie dynamiczne a po treningu statyczne BO PNF i ROZCIĄGANIE IZOMETRYCZNE NIE SĄ DLA MNIE PRAWDA ? TAK PRZECZYTAŁEM ŻE OSOBY KTÓRE SIĘ ROZWIJAJA JESZCZE NIE POWINNY TYCH ROZCIĄGAŃ WYKONYWAĆ . Czy jak będe wykonywał po każdym treningu siły maksymalnej i kondycij wytrzymałości rozciąganie to nie przetrenuje swoich ścięgien/mięśni ? ? Co mam zrobić ? z góry dzięki :)

Pierwszy i ostatni raz odpisze na twojego posta.

Czy ty wkoncu cos trenujesz?
Jestes mlody, idz gdzies, gdzie jest trener i on sie toba zajmie. Trenuj technike i rob to co ci trener kaze. Na sile przyjdzie czas. Ewentualnie zainteresuj sie tematem biegania i kondycji. Jestes za mlody na wiekszosc tych treningow rossa, one mocno obciazaja organizm, tylko czekac az zaczniesz pisac posty co cie boli.
Dobrze ze zaczynasz treningi w tym wieku (wg mnie najlepszy wiek to wlasnie 12-14lat), wyrabiaj podstawy, koordynacje bo to co bedziesz robil teraz odbije sie za kilka lat...

albo w sumie, trenuj 10razy w tyg., w koncu im wiecej tym lepiej...
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa

A mam pytanie dajmy na to że ćwiczyłbym z 5 razy w tygodniu Coś takiego jak w planie rossa czyli poniedziałek siła maksymalna , wtorek konddycja wytrzymałość , środa siła , czwartek kondycja wytrzmalosc , piatek siła . I tu mam pytanie bo słyszałem że po każdym treningu należy się rozciągać , ale słyszałem też żeby rozciągać się 3 razy w tyg bo mięsnie muszą mięć czas na regeneracje i słyszałem aby ćwiczyć rozciąganie dynamiczne ( wymachy nóg , kopy itp) codziennie min 2 razy dziennie Rano i podczas treningu . To jak w końcu mam się rozciągać ? Rano bym zrobił rozciąganie dynamiczne a po treningu statyczne BO PNF i ROZCIĄGANIE IZOMETRYCZNE NIE SĄ DLA MNIE PRAWDA ? TAK PRZECZYTAŁEM ŻE OSOBY KTÓRE SIĘ ROZWIJAJA JESZCZE NIE POWINNY TYCH ROZCIĄGAŃ WYKONYWAĆ . Czy jak będe wykonywał po każdym treningu siły maksymalnej i kondycij wytrzymałości rozciąganie to nie przetrenuje swoich ścięgien/mięśni ? ? Co mam zrobić ? z góry dzięki :)

Pierwszy i ostatni raz odpisze na twojego posta.

Czy ty wkoncu cos trenujesz?
Jestes mlody, idz gdzies, gdzie jest trener i on sie toba zajmie. Trenuj technike i rob to co ci trener kaze. Na sile przyjdzie czas. Ewentualnie zainteresuj sie tematem biegania i kondycji. Jestes za mlody na wiekszosc tych treningow rossa, one mocno obciazaja organizm, tylko czekac az zaczniesz pisac posty co cie boli.
Dobrze ze zaczynasz treningi w tym wieku (wg mnie najlepszy wiek to wlasnie 12-14lat), wyrabiaj podstawy, koordynacje bo to co bedziesz robil teraz odbije sie za kilka lat...

albo w sumie, trenuj 10razy w tyg., w koncu im wiecej tym lepiej...


kur... co wy ze mnie głupka robicie ? Przecież wyraźnie novo napisał że treningi rossa nie mają ograniczenia wieku może je robić każdy w każdym wieku ( no wiadomo stary dziadek z połamanym kręgosłupem odpada), I napisał że te treningi siłowe to tylko dodatki wiem o tym postaram się ćwiczyć dużo więcej parkoura i sztuk walk jak tylko wszystko sobie ułoże itp , aktualnie TRENUJE przez ostatnie jakoś 1 miesiąc wcześniej trenowałem z przerwami itp od jakoś 12 latka , I jak trenuje ? Trenuje siłe maksymalną na razie z obciążeniem własnego ciała i z obciążeniem jakim mam dostępne np Plecak z hantlami i butelkami z wodą , Robię 1 przysiad pełny na jednej nodze z obciążeniem około 19-21 kg , Ćwicze takżę koordynacje , kondycje , i wytrzymałość i szybkość (sprinty , boksowanie , rzucanie piłeczki o ściane i jak najszybsze łapanie itp ) , Ćwiczę sobie też w domu trochę tehnchnik z parkour i takie stania na rękach , na głowie , itp . I już od jutra prawdopodobnie będę chodził na siłownie ( Ciężary etc) . I CO DO TEGO TRENERA TO O JAKIM MÓWISZ ? jesteś taki mądry to zapłać mi 50 zł za 1 godzinę treningu ....... zresztą ja sam mogę być dla siebie najlepszym trenerem bo ja steruje swoim ciałem i wiem że coś mnie boli , kiedy przestać , na co mnie stać itp .
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa
Skoro tyle wiesz, to po co się pytasz o miliard rzeczy? Masz skrawki wiedzy wyłapane z tysiąca źródeł, potrzebujesz kogoś, kto Ci to usystematyzuje.

Nikt z Ciebie głupka nie robi, najwyżej sam dajesz taki, a nie inny obraz pisząc jakbyś zamiast chodzić do szkoły na język polski uciekał ćwiczyć parkoura.
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa
hehe , no pytam się bo wszystkiego to ja nie wiem , no nie wiem kto mi to usystematyzuje u nas na hali jest raczej słaby trener .
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa
Mam pytanie Czy taka metoda treningu jest okej ? Dam przykład : Przysiad przedni następnie odczekanie 5 minut i przejście to wyciskania na klate następnie 5 min przrwy i przejście do Skłonów w boki na skośne mięśnie potem 5 min i martwego ciągu następnie odczekanie 5 minut i przejście do Brzuszków na ławce skośnej z obciążeniem na piersiach.

przerwy między danymi ćwiczeniami około 5 minut

Obwód powtórzyć z 3 razy

ilość powtórzeń w pierwszym obwodzie np 5 powt w drugim 4 a w trzecim 3/2 powtórzenia albo jedno 1

W każdym obwodzie inne ćwiczenia to np w tym obwodzie był przysiad przedni to przysiad przedni zamieniam w drugim obwodzie na przysiad tylny .

Ten plan to tylko przykład jeszcze wymaga na pewno poprawek , Moje pytanie jest takie : Czy ta metoda jest skuteczna ? lepsze od typowego treningu na siłe 5x5 , czy jakiś podobny na siłe .

Wymyśliłem ten trening z myślą o tym że każde mięśnie ( nogi , ręce , itp) mają więcej czasu na odpoczynek .

Ale nie wiem czy to jest skuteczne , bo nie wiem czy jak odpoczne 20 min przy zrobieniu następnej serij przysiadu to czy mięśnie nie będą nie dogrzane . Bo jest np takie coś jak seria rozgrzewkowa to musiałbym ciągle rozgrzewki robić chyba . NIE WIEM NA PRAWDĘ dla tego was się pytam u mnie w siłowni jest raczej ciepło .

I prośiłbym o szybką odpowiedż bo jeszcze nie mam planu a na na siłke idę o 17 !
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa
po raz nieskonczony powtarzam, masz przestac wymyslac wlasne programy i zrobic rossa 50 albo 5x5.
ten twoj trening jest tak beznadziejny, ze nawet nie wiem gdzie zaczac, i jest doskonalym przykladem, dlaczego masz przestac kombinowac.
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa
dzięki za odpowiedz , byłem właśnie z godzinkę temu ( no bardziej półtoraj godziny temu ) No i trenowałem takim czymś -

1 . Uginanie gryfu bodajże łamanego podchwytem dość wąskim zrobić 5 powtórzeń ( Trening bicepsu )
2. Martwy ciąg z nóg chyba ugiętych ( tak żeby nogi mniej pracowały ) zrobić z 5 powtórzeń
3. przysiad przedni zrobić z 5 powtórzeń
4. Coś na barki - akurat ja zrobiłem takim czymś [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Od razu jak się patrzy na wprost jest takie urządenie co się wypycha ciężar do góry , I ZROBIĆ 3-4 powtórzenia
5. martwy ciąg z 3-4 powtórzenia
6. Wypychanie nóg na suwnicy o takiej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , z 3-4 powtórzenia
7. rozpiętki na maszynie z 3-4 powtórzenia
8. przysiad tylny z 2 powtórzenia
9. brzuszki na skośnej ławce z obciążeniem z 3-4 powtórzenia
10. Podnoszenie sztangi w opadzie lub PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE NO TO SIĘ ROBI NA TAKIEJ MASZYNIE , Zrobić z 2 powtórzenia
11. Skłony w bok ze sztangielką NA MIĘŚNE SKOŚNE ĆWICZENIE ( to ćwiczenie jest w książce u rossa w infinite intensity ) zrobić z 4 powtórzenia
12. i jakieś brzuszki na siłe tak z 2-3 powtórzeń .
13 albo 12!! ( to brzuszki były by na końcu. ewentualnie dodać coś na ręce np clean and press tak z 2 powtórzenia

Przerwy między ćwiczeniami od 2,5 do 7 minut


NIE ZROBIŁEM CHYBA NAWET POŁOWY TEGO PLANU a dla czego ? JAK KTOŚ NIE CHCE TO NIECH NIE CZYTA NIE JEST TO ZWIĄZANE Z TRENINGIEM : ponieważ jak poszedłem tam to ciężko było mi dobrać ciężar i zrobić poprawnie tehnicznie ćwiczenia bo nigdy wcześniej nie byłem na siłowni tak normalnie i nie ćwiczyłem jedynie coś w domu z małymi ciężarami , W ogóle na siłce same bezmózgie osiłki były co pakowały tylko na masę i ciągle się ze mnie śmiali razem z trenerem i recepcionistami , Już recepcjonista chciał żebym jak najszybciej sobie z tam tąd poszedł i ciągle mi o tym przypominiał i kazał przychodzić tylko z matką . HAH i nawet Pomocnik trenera W judo ( jest on drugim trenerem judo no wie cie o co mi biega ) ze mnie ciągle kpił nic nie gadał prawie do mnie prosiłem żeby mi pomógł np założyć jakiś ciężar czy żeby mnie asekurował to mówił np to na kutasie se zrób czy coś takiego . II bardzo śmieszne jest to że zawodnik w judo trenował po około 15 powtórzeń małymi gównianimi ciężarami i do tego nie trenował nóg ani brzucha ! . W ogóle ciągle coś gadali itp i nawet jak wychodziłem poszłem do szatni to recepcionista z trenerem i ćwiczącymi na siłowni mówili że to trzeba dać na youtube . I właśnie wiecie czemu się tak ze mnie nabijali chyba ? no a no dla tego że ćwiczyłem inaczej od nich brałem duże ciężary , robiłem inne ćwiczenia , i kazali mi robić po 10 powtórzeń bo trafie do lekarza , i mieli problem mi pokazać jak robi się dane ćwiczenie i założyć ciężar na przysiad i w ogóle ledo gdzie dam jest miejsce przysiad robić . I spotkałem dzisiaj trenera głównego od judo jakiś sarmant z rodu wojowników z kazahstanu i śię ze mnie też śmiał pytałem się czy mogę chodzić na judo bo chciałbym nauczyć się samoobrony i walk ulicznych a on mówi że jestem za stary i mówi żebym laski wyrywał a nie . I na siłowni w ogóle nikt nóg nie ćwiczył i każdy robił 8-15 powtórzeń . NO I NIE ZROBIŁEM TEGO TRENINGU BO MI DOKUCZALI I MAŁO KIEDY MIE CHCIELI POMÓC i w ogóle nie wiedzieli co to jest clean and press nawet im to pokazałem zrobiłem koślawą tehnikę i zapytałem się tego trenera 2 judo i mówił że tak dobrze robię , I w ogóle robiłem skłony w bok na skośne mięśnie to mówili że dobrze robie a do teraz boli mnie lekko krengłosup .
A trener to nic kompletnie mi nie pomógł tylko chyba najwięcej się nabijał a gościu ma koło 45 lat .






OKEJ TERAZ Przejdźmy do tematu treningowego - NOVO no pytam się dla tego że kto pyta ten nie błądzi będe więcej wiedział i ja chciałbym ułożyć jakiś trening bardziej pod siebie wiesz u rossa na przykład nie ma gimnastyki.


NO I MAŁO BYM NIE ZAPOMNIAŁ - czy ten plan co napisałem teraz tym którym trenowałem teraz na siłowni jest dobry ? ogólnie to sprawdzam różne metody .
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa
I MAM PYTANIE ZWIĄŻANE Z SIŁOWNIĄ W KTÓREJ BYŁEM JEDYNA W MOIM MIEŚCIE oto ona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] opisywałem ją w powyższym tekście . Za godzinę płaci się 5 złotych , karnet Karnet 10 godzin/ 2 tygodnie 40zł , Karnet 20 godzin/ 1 miesiąc 70zł ,
Karnet 30 godzin/ 2 miesiące 80 zł I JEST TO KARNET NAJBARDZIEJ OPŁACALNY . I TU MAM PYTANIE czy opłaca się tyle płacić za taką siłownię ? ile wy płacicie u siebie ? wiadomo na tej siłowni co podałem nie ma zbyt dużo sprzętu ( nie ma worka do boksowania , czy różnych przyrządów , mało sztang tak ze 3 są ) no i jest mało miejsca .
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa
Nie raz na dużej siłowni nie będziesz miał gdzie ćwiczyć,a na małej tak więc nie sugerowałbym się jej wielkością(zależy od ilości osób i godziny).To raz.
Dwa.Ostatnio ustalaliśmy ceny na podobnej siłowni(tj.też przy hali sportowej,podobna wielkość i ilość sprzętu) to daliśmy cenę 45 zeta za 16 wejść więc sam sobie odpowiedz czy warto.
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa

Nie raz na dużej siłowni nie będziesz miał gdzie ćwiczyć,a na małej tak więc nie sugerowałbym się jej wielkością(zależy od ilości osób i godziny).To raz.
Dwa.Ostatnio ustalaliśmy ceny na podobnej siłowni(tj.też przy hali sportowej,podobna wielkość i ilość sprzętu) to daliśmy cenę 45 zeta za 16 wejść więc sam sobie odpowiedz czy warto.


Wiesz co ? popatrz 40,00 zł.

22%

Karnet 10 godzin/ 2 tygodnie

Czyli 10 godzin = 10 wejść NO BO TRENING TRWA TAK KOŁO GODZINY 1 a jak się zostanie te 15 minut dłużej to pewno można się ugadać i przymrużą na to oko .

------------------------------------------

80,00 zł.

22%

Karnet 30 godzin/ 2 miesiące

30 wejść i limit do dwóch miesięcy ważny karnet

a na tej siłowni co ty wyliczyłeś to za 32 wejścia płacisz 92 zł więc widzisz .
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa
A nie doczytałem,tak czy owak na Twoim miejscu bym chodził, 2,5 zł za godzinę treningu to raczej niewygórowana cena.
Hmm....choć z drugiej strony czy jest sens chodzić na siłownię i się stresować tym że sobie ludzie z Ciebie jaja robią?
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa
jaki jest sens robić 3-4 powtórzenia rozpiętek?może zrób najpierw jakiś plan obwodowy i zbuduj odpowiedni gorset mieśniowy zanim zaczniesz ćwiczyć na 2-3 powtózeniach.
podejście do trenera judo z tekstem że chcesz się nauczyć walk ulicznych nie było za mądre
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa

NOVO no pytam się dla tego że kto pyta ten nie błądzi będe więcej wiedział i ja chciałbym ułożyć jakiś trening bardziej pod siebie wiesz u rossa na przykład nie ma gimnastyki.

NO I MAŁO BYM NIE ZAPOMNIAŁ - czy ten plan co napisałem teraz tym którym trenowałem teraz na siłowni jest dobry ? ogólnie to sprawdzam różne metody .

jesli nie przestaniesz uzywac duzych liter (w etykiecie internetowej jest to krzyk) bez powodu, to dostaniesz ostrzezenie.
ten plan ktory zrobiles jest beznadziejny, i nic dziwnego, ze sie smiali. nie masz pojecia jak ma wygladac trening ani jak go ulozyc, wiec przestan probowac i przez nastepne pol roku rob starting strength, i ew w domu doloz sobie cos z gimnastyki.
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa
aha , widziałem te 5x5 i Starting strenght i rossa 50 zobaczymy coś sobie wybiorę . Rozumiem że Mam się skupić tylko na ćwiczeniach Wielostawowych są lepsze od izolowanych w moim przypadku tak ? czytałem że po nich jest lepsze koordynacja , i dodają więcej siły i masy( masa mi nie potrzebna ale wiem o co biega) , to postaram się zrobić jak mówisz . A jak mam się dowiedzieć czy jakieś ćwiczenie jest wielostawowe ? Wiem że przysiad że sztangą czy martwy ciąg czy wyciskanie na klate to są właśnie ćwiczenia wielostawowe . A mam pytanie czemu ten dzieciak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] robi za każdym razem praktycznie całkiem inny trening ? no i jak chyba większość userów na ross training .
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania Mardoxa
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024