Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głupie Pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

PacoAthletic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kuchnia,Kulturystyka i Fitness,
  • Staż [miesiące]:15
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :34
  • Klatka piersiowa [cm]:98
  • Udo [cm]:56
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Głupie Pytania
Mam kilka głupich pytań

W diecie na masę zaczepem się przenosić na wieprzowinę ze względów finansowych ,ale powiem wam że czytałem kilka tematów i łopatka wieprzowa ma tez sporo białka możne i nie dorówna w pełni piersi z kurczaka ale czasem można urozmaicić .Zacząłem lekkimi treningami swoja masówkę biorę Creatine mega caps 1250 i Anabolic Amino 5500 i przyrosty SA zadowalające ,niestety przed świętami nie miałem zbytnio czasu na treningi i tylko w sobotę ćwiczę na wolnych ciężarach z pełnym napięciem mięśni , a właśnie co do tego napięcia kolega trenuje na wolnych ciężarach i na sucho ma dobre przyrosty możne macie jakaś rozpiskę takiego treningu czy normalny trening na masę tez możne być tylko mam się skupić na spięciu ?

Nie wiem czy takie treningi maja sens i czy dalej to ciągnąc łapa co tu mówić napuchła od tego mono mam tak z 3 cm więcej a zrobiłem tylko 3 treningi w miesiącu na biceps ,bardzo dobrze działa na mnie ta kreta .Nie chce się niepotrzebnie faszerować prochem skoro potem możne być spadek obwodu gdy zakończę cykl wprawdzie dobrze nie rozpocząłem bo mam tylko blister na probe co radzicie ?

I jak juz to co po cyklu brać żeby masa się utrzymała ?





Z góry dzięki, Sorry za głupie pytania
  • 0

PacoAthletic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kuchnia,Kulturystyka i Fitness,
  • Staż [miesiące]:15
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :34
  • Klatka piersiowa [cm]:98
  • Udo [cm]:56
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupie Pytania
Pmorzcie !!
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupie Pytania
Ja ćwiczę praktycznie cały czas na wolnych ciężarach, masz tu przykładowy trening: http://forum-kultury...y-trening-masa/

Tylko na nogi mam sprzęt do treningu, a Ty coś tam masz? Jeśli chodzi o potrzymanie masy po kreatynie to po prostu trzymaj dobrą dietę i pij dużo wody. Wieprzowina od czasu do czasu może być ale koniecznie chudsze części. Lecz jednak to polecam się skupić na filetach z kury.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


PacoAthletic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kuchnia,Kulturystyka i Fitness,
  • Staż [miesiące]:15
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :34
  • Klatka piersiowa [cm]:98
  • Udo [cm]:56
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupie Pytania
Chciałbym wiedziec ile ma trwac cykl na mono? Czytałem temat ze to co biore z olimpu to gowno bo słabo przetworzone i kupie chyba fitmax creapure Ale ile kapsułek ? Postaram sie wybrac ten blister do konca i bede sie starał cały czas jechac bez krety zaczekam z nia do 19 lub 20 roku zycia chciałbym ja raczej stosowac w celu zdobycia siły bo co do masy to słyszałem ze spadki sa w obwodzie . Na SFD przeczytałem temat o tym jak postapic bo cyklu kreatynowym aby nie tracic Cm było tam mianowici napisane tak ::
Rano
2g kreatyny, 5g glutaminy, 5g bcaa,

Po treningu :
2 kreatyny 10g glutaminy, 5 g bcaa,

Na noc:
5g peptydu glutaminy. ponad to dodawaj peptyd d każdego posiłku w ilości 2-5g.powyższe postępowanie prowadz 2 do 3 miesięcy.do tego zadbaj o dostarczenie do
orgnizmu magnezu +B6 oraz wapnia ( mleko, ser bialy w sporych ilosciach lub calcium vitrum 1 tak dl sniadania”

Moj organizm bardzo dobrze przyjmuje ten suplement,ale nie chce nie potrzebnie faszerowac sie skoro i tak moze mi sporo zejsc z obwodu dieta zaczeła mi sie osłabiac ze wzgledow finansowych i mam w planach zakupic jakis izolat i odstawic kreatyne chciaz nie zaczełem nawet porzadnie cyklu Bcaa biore do tej krety i jakos na razie puchne:)

Mam hantle 2 x 15 kg drazek i gryf prosty własnej roboty,cwicze na krzesłach az wstyd sie przyznawac gowniany sprzet ale mozna cos podziałac na wolnych ciezarach .Własciwie trening jest na wolnych ciezarach staram sie jak najbardziej spinac skupiac na treningu.

Użytkownik PacoAthletic edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupie Pytania
Kolego przeczytałem wszystkie odpowiedzi w twoich postach plus za dobre checi. I za to ze mimo. skapego sprzetu statasz sie zrobic treningi.. hmm mówisz ze nie. Masz hajsu na diete ale piszesz ze jesz odżywki po mojemu w pierwszej kolejności dieta a suplemety nie zastepuja diety tylko ja uzupełnia. Wydaj ta kase lepiej nw dobre zarcie albo zakup za nia jakis sprzęt do cwiczen bo bez sprzętu i treningu to nwwet najlepsze suple ci nic nie dadza jak myslisz poważniej o cwiczeniach to predzej czy puznij bedziedz musiał kombinowwc lepszy sprzet albo kup karnet i zapierdzielaj na silownie.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupie Pytania
Cykl na kreatynie rób tak do 6 tygodni, jednorazowa porcja mono to 5g, glutaminy na noc jeść nie musisz, wystarczą Ci aminy z białka (np. ser twarogowy).

Nie czaje o co Ci chodzi z tym:

ponad to dodawaj peptyd d każdego posiłku w ilości 2-5g


A po co Ci tak robić?

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


PacoAthletic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kuchnia,Kulturystyka i Fitness,
  • Staż [miesiące]:15
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :34
  • Klatka piersiowa [cm]:98
  • Udo [cm]:56
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupie Pytania
To z glutamina i tym peptydem to informacje z SfD jednak mysle ze to głupota.
Obecnie z tym mono biore Bcaa .
A co do trningow i diety nie biore sie za treningi gdy nie mam odpowiednich posiłkow suplementami oczywiscie uzupełniam wiem ze to nie cukierki i trzeba uwazac .Z dostepem do siłki troche lipa bo mam tylko na weekend od wakacji mysle ze zaczne juz porzadnie potem karnet na siłke kupie i bedzie git narazie to cwicze małymi kroczkami dokupie jakas odzywke białkowa bede sie skupiał mocno na diecie i treningu na wolnych ciezarach co mi zapodałes.

Dzieki za wszystko Wesołych Swiat chłopaki :)
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupie Pytania
Boże ...
Nie ma sprzetu , nie ma siana na diete ale na suple jest :blink:
To się nazywa napędzanie marketingu :)

Kup karnet !
Weź się za michę ...

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupie Pytania
Wesołych Świąt :santa: Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


GośćGuest_kulturysta8_*

Guest_kulturysta8_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupie Pytania
To głupota , po kreatynie wcale nie ma jakiś wielkich spadków , bez przesady nie znam nikogo kto by podtrzymywał formę glutaminą , dokladnie napedzanie marketingu i tyle , najpierw zainwestuj w sprzet , i diete .



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024