Skocz do zawartości


Zdjęcie

spalacz tłuszczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

spalacz tłuszczu
Jaki środek dołączyć do diety by przyspieszył spalanie tłuszczu? Nie zalezy mi na jakichś wielkich skokach kosztem zdrowia.

Sporo tego na rynku, jakies efedryny, thermale...
  • 0

Fabryka Siły

  • Ekspert
  • Lokalizacja:fabrykasily.pl

Cześć!
Może zainteresują Cie opinie n/t Trizer
Trizer spalacz tłuszczu to nowość na polskim rynku zobacz więcej:Trizer opinie

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu

Jaki środek dołączyć do diety by przyspieszył spalanie tłuszczu? Nie zalezy mi na jakichś wielkich skokach kosztem zdrowia.

Sporo tego na rynku, jakies efedryny, thermale...


ja kiedyś próbowałem hyperdrive 3.0 i trochę na początku mnie kopało, bóle głowy itd. u mnie chłopaki w klubie jadą na olimpie thermo speed.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu
mysle, ze moglbys zaczac spokojnie; kofeina, potem kofeina z grejpfrutem, potem jak to przestanie dzialac to jakies thermale. podobno w ten sposob sa lepsze efekty i mozna dluzej kontynuowac.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu
Spokojnie to się chyba zaczyna od l-karnityny, która nie pobudza jak kofeina. Ewentualnie kreatyna ale nie w monohydrancie i nie w dawkach dla kulturystów. Raczej dla piłkarzy.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu
Kreatyna na spalanie tłuszczu?
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu
Uhu. Nie ma w tym nic dziwnego. Piłkarze nie biorą kreatyny na przyrost siły. Pamiętaj, że pod nazwą kreatyna jest kilka specyfików (jabłczany, monohydranty itp). Spalanie tłuszczu to jedno a nabieranie masy w skutek zatrzymywania wody to drugie. Kawa nie wyklucza herbaty. Nikt kto ma pojęcie o suplementacji (czyli raczej nie nastoletni czytelnicy popularnych forów o kulturystyce) nie zaproponuje połączenie l-karnityny i kreatyny ze względu na podobne efekty co do tkanki tłuszczowej. Spytaj w dobrym sklepie z odżywkami.

EDIT: generalnie kwestia tego kto chce co i jak szybko osiągnąć. Zawsze można wziąć termogeniki czy winstrol i będzie dobry efekt. Ale można zacząć też od diety o ujemnym bilansie energetycznym i zwiększonej ilości ruchu.
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu
mogę spokojnie polecić ten produkt...wypróbowałem go zaraz po wejściu na polski rynek parę lat temu...
cena w tamtym czasie przekraczała 200zł...zdecydowanie według mnie najlepszy produkt obecnie dostepny w sprzedaży..
Dołączona grafika

ostrzegam że mocne pierdolnięcie dla organizmu...temperatura ciała skacze ostro do góry...w porównaniu do innych spalaczy..

w pewnym momencie łączyłem ten specyfik z
Dołączona grafika

oraz monohydratem..
Dołączona grafika
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu
ps.
nie polecam łączyć z alkoholem :)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu
Ta kreatyna z inkosporu jest bardzo dobra. Jak wszystko zresztą tej firmy. Natomiast ona dobrze działa na spalanie tłuszczu ale mocno pompuje wodą.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu
wyjasnij prosze szerzej to co pisales z kreatyna.
bo o ile rozumiem ze jesli zwieksza sie masa miesniowa a podtrzymana bedzie stala podaz kalorii to raz ze miesnie nie beda rosly ale przy wiekszej masie zwieksza sie zapotrzebowanie wiec tluszcz mozna zgubic, ale reszty to nie rozumiem.
a milion odmian kreatyny to koniec koncow i tak pic na wode fotomontaz.

teges, no i sama kofeina to chyba jednak bardziej efekt placebo...
ja nie wiem, ale mnie ta tabsowa ani nie kopie, ani nie podnosi temperatury, ani nie pali nic generalnie nie robi...
bez wzbogacenia tego oczywiscie dzialac pewnie bedzie u kogos kto i tak nie ma problemu z masa, ale zeby to bylo jakos zauwazalne mocniej to ciezko uwierzyc (chyba ze ktos ma wszystko tak rozpisane i obcykane ze zauwazy 10 deko zgubioe prze tydzien dzieki samym kapsom kofeiny).
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu
Zależy o co pytasz? Z kreatyną jest tak, że zatrzymuje wodę w organizmie przez co człowiek staje się optycznie większy a dzięki pompie mięśniowej silniejszy. Natomiast co do właściwości redukcyjnych kreatyny to posłużę się fragmentem artykułu S. Ambroziaka z Kulturystyka i Fitness:

Jednak redukcja przyspieszy, jeżeli równolegle zintensyfikujemy spalanie składników rozbitych cząsteczek. Najlepiej więc, co jasne, stosować tego typu preparaty w połączeniu z wysiłkiem. Ale tutaj musimy pamiętać, że energia ze spalanych składników tłuszczowych przenoszona jest do wszelakich zadań przez kreatynę. Przy niskim poziomie kreatyny, kiedy energia powstająca ze spalania tłuszczu nie jest przez nią odbierana, spalanie tłuszczu ustaje. Ostatecznie spalimy więc tyle tłuszczu, ile powstającej w efekcie jego spalania energii będzie w stanie odebrać kreatyna.

Kulturyści często robią redukcję na kreatynie albo na l-carnitynie. Natomiast odwadnianie to proces na kilka dni przed zawodami. Co innego jest spalić tłuszcz z brzucha a co innego zrzucić kilka litrów wody przed zawodami żeby zmieścić się w limicie wagi. Chociaż niby i tu i tu chudniemy (w sensie redukcji wagi).
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu
Kreatyne z inkosporu brałem z 10 lat temu, swietne doznania jesli chodzi o mase i sile ale wtedy mialem bardzo malo tluszczu. Nie chcial bym teraz tego mojego sadla oblac woda...
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu

Kreatyne z inkosporu brałem z 10 lat temu, swietne doznania jesli chodzi o mase i sile ale wtedy mialem bardzo malo tluszczu. Nie chcial bym teraz tego mojego sadla oblac woda...

Oblewaj śmiało, pacz jaka wycinka po oblaniu wodą:
Dołączona grafika
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu
Kreatyna nada optycznie lepszy kształt mięśniom ale zawsze możesz wziąć l-karnitynę. Nie działa moczopędnie a to plus przy spalaniu tłuszczu i minus przy zrzucaniu wagi przed zawodami.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu
Lipo 6 jest do niczego wlasnie jadlem, a obecnie jestem na wycince i jem 50g -100g wegli na dzien(warzywa), pobudzenia zero chociaz to nie jest wyznacznikiem dla spalacza, cieplota ciala rowniez zero, waga poleciala tyle co przez obciecie kalorii....ogolnie kasa wydana w bloto, uwazam ze podstawa redukcji jest dieta + jakis stacke przedtreningowy zeby miec moc na treningu

jedyne spalacze ktore warto brac to sally-jakos 10-12 dni, clen i oczywiscie eca...w reszte nie wierze bo nigdy mi nie przyniosly nic wiecej poza strata kilku zloty...
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu

Lipo 6 jest do niczego wlasnie jadlem, a obecnie jestem na wycince i jem 50g -100g wegli na dzien(warzywa), pobudzenia zero chociaz to nie jest wyznacznikiem dla spalacza, cieplota ciala rowniez zero, waga poleciala tyle co przez obciecie kalorii....ogolnie kasa wydana w bloto, uwazam ze podstawa redukcji jest dieta + jakis stacke przedtreningowy zeby miec moc na treningu

jedyne spalacze ktore warto brac to sally-jakos 10-12 dni, clen i oczywiscie eca...w reszte nie wierze bo nigdy mi nie przyniosly nic wiecej poza strata kilku zloty...


clen i eca heheh..jakbym czytał sfd:D
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu

Lipo 6 jest do niczego wlasnie jadlem, a obecnie jestem na wycince i jem 50g -100g wegli na dzien(warzywa), pobudzenia zero chociaz to nie jest wyznacznikiem dla spalacza, cieplota ciala rowniez zero, waga poleciala tyle co przez obciecie kalorii....ogolnie kasa wydana w bloto, uwazam ze podstawa redukcji jest dieta + jakis stacke przedtreningowy zeby miec moc na treningu

jedyne spalacze ktore warto brac to sally-jakos 10-12 dni, clen i oczywiscie eca...w reszte nie wierze bo nigdy mi nie przyniosly nic wiecej poza strata kilku zloty...

8O :eek:
a hyperdrine próbowałeś?(choć nie każdemu geranium pasi)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu
Ktoś z Was stosował Thermal Pro ?
  • 0

budo_ian17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: spalacz tłuszczu
skąd można w PL wziąć ECA? O ile wiem efedryna jest legalna ale jakieśtam obostrzenia są, jest jeszcze w jakiś spalaczach? Wie ktoś coś?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024