Skocz do zawartości


Zdjęcie

Asertywnosc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

budo_erisnay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
batman obróńca słabych i uciśnionych :D
  • 0

budo_barbatus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Green Harbour
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc

batman obróńca słabych i uciśnionych :D

Chyba nie jestem w temacie :)
  • 0

budo_semian
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kostrzyn,Szczecin,Barlinek

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
ja niestety ostatnio dalem sie poniesc emocjom,sytuacja wygladala tak wracalem sobie z juwenalii do akademika w stanie lekkiego upojenia ,bylem juz prawie przy samym akademiku kiedy to potracil mnie pewien dresik,spytalem sie go grzecznie czy musi isc calym chodnikiem i zaczepiac ludzi bo widzialem ze przede mna tez kogos potracil, a on na to ze tak i czy mi sie to nie podoba,odpowiedzialem mu ze nie podoba,a on czy mam jakis problem i w tym momencie dalem sie ponies,koles do mnie zebym wystartowal zaczal podbijac ale bylem na tyle jeszcze przytomny ze zdjelem lancuszek i kolczyka z brwi(na cale szczescie przypomnialo mi sie o nim),on mi cos caly czas gadal ja go lekko odepchalem zeby sciagnac to wszystko z siebie , szybka akcja myslal chyba ze bedziemy sobie rozmawiac czy cos takiego sam nie wiem dostal lewy prawy lokiec i upadl na chodnik tym momencie kiedy lezal na chodniku momentalnie pojawilo sie jego 3 ziomkow,od poczatku myslalem ze szedl sam;/widocznie mieli taktyke jeden zaczepia reszta bije czy cos takiego , na szczescie udalo mi sie ladnie zawinac do akademika jednen nawet pobiegl za mna stanal w drzwiach powiedzialem ze za sekunde jestem,oczywiscie jak zjechalem z kolegami w dol ich juz nie bylo.Po przemysleniu tego wszystkiego moglem jednak sobie odpuscic i nie przejmowac sie tym dresem co mnie zaczepil,bo co by sie stalo jakby jego kolesie jednak mnie zatrzymali nie chce nawet myslec.Aha na drugi dzien ich widzialem ale na szczescie oni mnie nie podobna sytuacja jeden idzie i zaczepia,takich to tylko powytrzelac
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc

...

Pobiłeś człowieka. Gdyby ofiara zgłosiła to na policję, byłbyś zagrożony karą więzienia do 3 lat z art. 158 kk. To, że uciekłeś gdy okazało się, że koledzy poszkodowanego biegną, żeby go bronić, nie jest okolicznością łagodzącą. To że wróciłeś na miejsce zdarzenia z kolegami mogło doprowadzić do bójki (art. 158 kk), również zagrożonej 3 latami więzienia dla uczestników.
Moim zdaniem masz poważne powody do zmartwienia.
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
jak napisał, dał się ponieść. Ale jeśli wiernie przytacza, koleś w dresie szukał zaczepki i znalazł.

To właśnie powoływanie się później przez takich typków na paragrafy w KK tworzą patologię prawa, więc nie rozumiem, jaką Amerykę odkryłeś, Prorok.
  • 0

budo_erisnay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
dresik musiałby mieć siniaki przez tydzień żeby cos z tego było...

imo jak Cię nie ścigają to masz spokój. Prorock, chyba nie wierzysz, że komendant pobliskiej policji przydzieli temu zdarzeniu 5 detektywów i narzuci najwyższy priorytet sprawie w obawie przed tym co powie opinia publiczna ;)

wszyscy żyją = nic się nie stało. Przynajmniej ja się spotkałem z takim podejsciem. Bynajmniej nie jest ono słuszne... ale jest.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
ja to wam jednej rzeczy zazdroszcze.
Wy w sytuacjach zagrozenia mozecie chociaz spierdalac. Ja tak zalatwilem sobie noge ze stac mnie na 50 metrow szybkiego truchtu conajwyzej i tez na zasadzie, ze co drugi krok to inne ustawienie stopy zeby w ogole te odleglosc przebyc.
Straszny dyskomfort, miec swiadomosc ze nawet w ten sposob nie jestem sobie w stanie bezpieczenstwa zapewnic.
Tyle dobrego, ze mimo niepozornego wzrostu (172 cm) jestem w nieco szeroki (bardziej tluszczyk ;) niz masa miesniowa, ale wizualnie to taki delikatnie troszke kwadratowy jestem;) a masa waha sie od 83-90 kg) i staram sie zawsze w miare pewnie zachowywac (ale nie prowokujaco) i poki co nie musialem nawet tego truchtu probowac, ale jak sie kiedys kilku trafi ktorzy beda chcieli mnie skrzywdzic to bedzie pozamiatane... :/
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc

...sytuacja wygladala tak wracalem sobie z juwenalii do akademika w stanie lekkiego upojenia ,bylem juz prawie przy samym akademiku kiedy to potracil mnie pewien dresik,....on mi cos caly czas gadal ja go lekko odepchalem zeby sciagnac to wszystko z siebie , szybka akcja myslal chyba ze bedziemy sobie rozmawiac czy cos takiego sam nie wiem dostal lewy prawy lokiec i upadl na chodnik tym momencie kiedy lezal na chodniku momentalnie pojawilo sie jego 3 ziomkow,od poczatku myslalem ze szedl sam;/widocznie mieli taktyke jeden zaczepia reszta bije czy cos takiego , na szczescie udalo mi sie ladnie zawinac do akademika jednen nawet pobiegl za mna stanal w drzwiach ...


jak było 1 na 1 to raczej
art 157 § 2
ścigane z oskarżenia prywatnego
wiec luuuzik...
  • 0

budo_barbatus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Green Harbour
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc

ja niestety ostatnio dalem sie poniesc emocjom,sytuacja wygladala tak wracalem sobie z juwenalii do akademika w stanie lekkiego upojenia ,bylem juz prawie przy samym akademiku kiedy to potracil mnie pewien dresik,spytalem sie go grzecznie czy musi isc calym chodnikiem i zaczepiac ludzi bo widzialem ze przede mna tez kogos potracil, a on na to ze tak i czy mi sie to nie podoba,odpowiedzialem mu ze nie podoba,a on czy mam jakis problem i w tym momencie dalem sie ponies,koles do mnie zebym wystartowal zaczal podbijac ale bylem na tyle jeszcze przytomny ze zdjelem lancuszek i kolczyka z brwi(na cale szczescie przypomnialo mi sie o nim),on mi cos caly czas gadal ja go lekko odepchalem zeby sciagnac to wszystko z siebie , szybka akcja myslal chyba ze bedziemy sobie rozmawiac czy cos takiego sam nie wiem dostal lewy prawy lokiec i upadl na chodnik tym momencie kiedy lezal na chodniku momentalnie pojawilo sie jego 3 ziomkow,od poczatku myslalem ze szedl sam;/widocznie mieli taktyke jeden zaczepia reszta bije czy cos takiego , na szczescie udalo mi sie ladnie zawinac do akademika jednen nawet pobiegl za mna stanal w drzwiach powiedzialem ze za sekunde jestem,oczywiscie jak zjechalem z kolegami w dol ich juz nie bylo.Po przemysleniu tego wszystkiego moglem jednak sobie odpuscic i nie przejmowac sie tym dresem co mnie zaczepil,bo co by sie stalo jakby jego kolesie jednak mnie zatrzymali nie chce nawet myslec.Aha na drugi dzien ich widzialem ale na szczescie oni mnie nie podobna sytuacja jeden idzie i zaczepia,takich to tylko powytrzelac

Ekhm... Czy ty aby na pewno masz 24 lata? Bo sposób wyrażania myśli i emocji dość chaotyczny, jak na ten wiek :D . No offence :D . Ale gratuluję odwagi cywilnej za kopnięcie przynajmniej jednego dresa w ten nadęty do granic możliwości zadek :wink: . Niech te śmieci nie myślą, że wszystko im wolno :!:
  • 0

budo_erisnay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
jest taka prawidłowość, że nie to co się mówi ma znaczenie. A to w jaki sposób się to mówi.
Imho slusznie.

Dlatego podczas takiej sytuacji można mówić co jadłeś na śniadanie jeśli jeszcze pamiętasz... byle w kozacki sposób...

Wyobraźcie sobie minę dresa jak mu mówicie z serdecznym uśmiechem na ustach co jedliście na śniadanie staro-aramejskim dialektem

:D
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
ja staram sie prać w ostaecznosci.przyklad:stoje sobie na przystanku z kuzynem który palil fajeczke akurat.podchodzi jeden knypek i zaczyna rzucać tekstami.olałem go.za moment podchodzi znowu z tym samym.olałem.za trzecim razem podchodzi o papierosa.otrzymawszy go od kuzyna znowu zaczal belkotać .no i nie wytrzymałem. tak mnie wkur***ł że przestałem go napie***ć ąż sie przestał ruszac
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
popełniłeś występek z art 157 KK
jak się z tym czujesz?
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
dupa nie wystepek.niech mnie oskarzy.



btw,nie karany 8)
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc

ja staram sie prać w ostaecznosci.przyklad:stoje sobie na przystanku z kuzynem który palil fajeczke akurat.podchodzi jeden knypek i zaczyna rzucać tekstami.olałem go.za moment podchodzi znowu z tym samym.olałem.za trzecim razem podchodzi o papierosa.otrzymawszy go od kuzyna znowu zaczal belkotać .no i nie wytrzymałem. tak mnie wkur***ł że przestałem go napie***ć ąż sie przestał ruszac

Wez sie nie kompromituj :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
Kto jest moderatorem w tym dziale?

dupa nie wystepek.niech mnie oskarzy.



btw,nie karany 8)

Regulamin forum, punkt 21: Zabrania się opisywania sytuacji, w których użytkownik rozpoczął walkę w pozasportowych warunkach (napaść, agresje ...), z przeciwnikiem który walki tej nie chciał. Zabrania sie rownież nawoływania do przemocy skierowanej wobec innych, oraz tworzenia z niej pozytywnej wartości.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc

no i nie wytrzymałem. tak mnie wkur***ł że przestałem go napie***ć ąż sie przestał ruszac

poszlo ostrzezenie
jeszcze jedno i bedzie odpoczynek od pisania..
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc

Kto jest moderatorem w tym dziale?

dupa nie wystepek.niech mnie oskarzy.



btw,nie karany 8)

Regulamin forum, punkt 21: Zabrania się opisywania sytuacji, w których użytkownik rozpoczął walkę w pozasportowych warunkach (napaść, agresje ...), z przeciwnikiem który walki tej nie chciał. Zabrania sie rownież nawoływania do przemocy skierowanej wobec innych, oraz tworzenia z niej pozytywnej wartości.


jak toś na ulicy cie zaczepia to uważasz że nie chce walki??
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
Napisales ze gosc na Was bluzgal a Ty w koncu nie wytrzymales. Mogles sobie chociaz darowac ten tekst, o tym jak przestales mu mazak miksowac dopiero jak przestal sie ruszac. Jesli Cie nie uderzyl, to skad wiesz, ze chcial walki. Chcial sprowokowac i udalo mu sie, ale przynajmniej pierwszy nie uderzyl. Poza tym, chciec walki to moze nawet babcia mijajaca Ciebie na ulicy. Ja tez bys spral do nieprzytomnosci jakby najezdzala?
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
Internetowy fighter :wink:
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
nie tylko bluzgał. generalniie chciał sie bić ,szukał zaczepki aż w koncu ja znalazł.to takie trudne do zrozumienia?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024