Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mały problemik z obroną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_marti23
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mały problemik z obroną
Witam!

Mam dość duży problem i nie wiem co robić :( mianowicie chodzi mi o to iż trzymam sie na dzielni z 10 kolesiami i prawie zawsze chodzimy ekipą...(mam też bardzo dużo innych kumpli tylko z tymi sie najbardziej trzymam).

Ok opisze teraz mój problem szczegółowo :
Wśród tych 10 kolesi jest 3 takich większych cwaniaków a jeden już wogóle cwaniak na maxa, ma znajomości i w miarę wygląda (ubity taki) ci kolesie pomogli by mi w trudnych sytuacjach , pomogli by rozwiązać problemy ogółem cenie ich lecz denerwuje mnie to iż ten lider naszej ekipy "cwaniak na maxa" czasem kręci bk ze mnie , poniża czasem wjazd na rodziców (nie uparł się tylko na mnie lecz na innych słabszych tych ode mnie ):( dodam , że nie jestem w ekipie uważany za ciotę są ode mnie 2x słabsi...
I ja nie wiem co robić nie nawidze jak ktoś mnie poniża itp...śmieje się ze mnie ...
Ja wiem , że w 45% mógłbym mu dać rade lecz pewnie lekko bym z tego nie wyszedł a po 2 cała ekipa by mnie znielubiła bo wiadomo liżą mu dupę i sie go boją ...

Co mam zrobić ?? już nie wyrabiam powoli...ide z panienką oni stoją i ten cwaniak już jakieś wrzuty :/

A ja ogółem boję się zaatakować ...:( co mam zrobić aby to sie odmieniło ?? napewno mieliście już takie podobne sytuacje , że jeden silny męczy drugiego słabszego albo chociaż na waszej dzielni takie występowały :/
Dodam iż nie jestem paker itp...lecz trochę siły mam :/

Co wy byście na mym miejscu zrobili ? aby przeciwstawić się temu kozakowi ?? tylko on mnie denerwuje nikt więcej ....zawsze daje głupie pomysły a ci jego podwładni wykonują :/
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną
prowokacja?

nie no mobbing na "dzielni" wsrod wlasnych elocwaniakoziomali... trace wiare w czlowieka, ide w kat i placze
  • 0

budo_ytrewq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną
HAHHA o qrwaaa.
Ile ty masz lat człowieku? Widzę że gangsterka na osiedlu. Niewyrabiam ^^ Nie ma to jak dział ulica.


Żeby nie było offtopu to zapisz się na boks/mt/kb albo kup sobie ciuchy PROSTO i bedziesz prawilniak wśród ziąbli.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną

Co wy byście na mym miejscu zrobili ?


Wsadziłbym sobie do ucha szpikulec do lodu.
  • 0

budo_matteo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MMA POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną
Zacznij tak samo szydzić z tego cwaniaka i najlepiej zmień znajomych...
pozdrawiam i współczuję.
  • 0

budo_marti23
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną
Dzięki mateo za normalną odpowiedź ...tamtych wyżej nie biorę wogóle pod uwaga ...widać dzieci neostrady


Tylko ciężko kpić z osoby która ma nad wiekszością z mej ekipy władze ...jak bym go jechał oni pewnie mnie...

Kiedyś się wezmę za odwage i mu wy***dole
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną

Kiedyś się wezmę za odwage i mu wy***dole


Tak, oczywiście.
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną
zajeb mu cegłą w potylice :)
  • 0

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną
Poproś o pomoc Mojojojo. Przyjedzie, pochlasta brzytwą na sznurku, pociacha nożem i będzie problem z głowy.
Ale mam nadzieję, że na gg Ci nie groził?

A na serio, to coś zrób. Postaw się.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną
Naucz sie smiac z siebie i naucz tego typa, zeby tez potrafil, oprocz smiania sie z innych, rowniez smiac sie z siebie.
Jak sie porzadnie postawisz, ale bez zaczepiania, to da Ci spokoj. No chyba, ze zobaczy, ze Cie to nie rusza i sie po prostu znudzi.
Pozatym, co to wogole za filozofia "on mnie przezywa to go pobije". Gdybym mial prac kazdego, kto sie na mnie krzywo spojrzy to juz bym w wiezieniu siedzial. A ja jestem usmiechniety czlowiek i w nosie mam to, ze jakis menel sie na mnie drze. Pies szczeka, a karawana jedzie dalej. Poki mnie nie bije, ja jego tez nie bede bil.
  • 0

budo_marti23
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną
Liczmistrz twoja odpowiedź jest w pełni profesjonalna :) szczerze powiem , że zrobiła na mnie wrażenie i zastosuje się do niej...


Dziex , pozdro
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną
Dobrze Ci tak... :lol:

Zastanawiam sie do ilu innych cwaniakujesz, jak jestes z ekipa... :twisted:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną

Mam dość duży problem i nie wiem co robić :( mianowicie chodzi mi o to iż trzymam sie na dzielni z 10 kolesiami i prawie zawsze chodzimy ekipą...(mam też bardzo dużo innych kumpli tylko z tymi sie najbardziej trzymam).

W kwestii formalnej: już chyba czas zmienić nazwę działu "Ulica" na "Dzielnia".
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną
mosisz przejac pozycje alfy w stadzie, alfa moze nabijac sie z innych a nawet lekko im jebnac. Atak na dominujacego samca to atak na cale stado, a juz napewno na osobniki wyzej postawione w hierarchi ktore sa zadowolene ze swojej pozycji, osobniki nizej w hierarchi ustawione niz Ty moga probowac ugrac pare punktow u alfy pomagajac mu, wiec uwazaj.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną
zacytuj co mówił na Twoich rodziców
  • 0

budo_matteo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MMA POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną
Agresja rodzi agresje i świadczy o bezradności i braku argumentów płynących z intelektu.
Ripostuj jego zaczepki, ale tak by jego postawić w świetle kpin i szyderstw, a najłatwiej udowodnić mu, że jest kretynem.
Rób to wszystko z uśmiechem na ustach i dystansem do własnego Ja. Każdy debil potrafi uciec do argumentu siły i pamiętaj, że gów...na się nie tyka…
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną

zacytuj co mówił na Twoich rodziców


strzelam:

marti23: - masz ogien?

cwaniak?: - Twoj stary.
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną

mosisz przejac pozycje alfy w stadzie, alfa moze nabijac sie z innych a nawet lekko im jebnac. Atak na dominujacego samca to atak na cale stado, a juz napewno na osobniki wyzej postawione w hierarchi ktore sa zadowolene ze swojej pozycji, osobniki nizej w hierarchi ustawione niz Ty moga probowac ugrac pare punktow u alfy pomagajac mu, wiec uwazaj.


ja mysle, ze to glowny problem- to nie grupka kumpli, tylko stado- przyneleznosc do ktorego warunkowana jest jakims poczuciem sily, akceptacji jako jednostki: "w kupie razniej bo kupy nikt nie ruszy". Znajdz sobie normalnych kumpli ktorzy by Cie sznowali, albo siedz cicho i plącz sie gdzies na tylach swojej ekYpy wiedzac, ze Ci chociaz bezpieczenstwo i szaunek na "dzielini" zapewnia.
  • 0

budo_stigi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z ZIMY ! Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną
idz do szkoly, zacznij sie uczyc..... pogrąż go swą nowo nabytą inteligencją....
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problemik z obroną
No, tak :) jeśli chodzicie taką "sztywną" ekipą, to tylko kwiatki zbierać... przyznaj się ile nosów złamałeś, i ilu ziomów z dupami obraziłeś.... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024