Skocz do zawartości


Zdjęcie

Asertywnosc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
Idę ja ci sobie dzisiaj po Marszałkowskiej godzina 12.00 – kurna samo centrum miasta – co do ekwipunku HE HE to jak zwykle zestaw podstawowy :) a tu nagle wytacza się na mnie jakiś pijany troll ( ale nie zalany tylko wyraźnie szukający guza ) widać że już z któryś dzień w cugu, ale że tak ze 25 wiosen i widać że za kratami bywawszy, to mu się wydawało że jest wielki koziro he he, i jeb mi z bara – normalnie go pojebało ( ostatnio trochę zwaliłem i moja masa to 92 kg ) – wiec się odbił jak od ściany i do mnie ... już miałem mu zapalić z HI POWER(a) ale jakoś tak żal mi dupę ścisnął żeby taki gazior na flimona marnować więc 2 kroki w tył i mówię mu tak cytuję : -

drogi przyjacielu jak ci zaraz zajebie to ci się oranżada z komunii odbije, a teraz synkciu w tył zwrot bo następne godziny spędzisz na Kolskiej ... załapałeś ?!

- a to wszystko z uśmiechem i jakoś tak na wesoło - :)

typ jakoś tak zmizerniał, powietrze z niego uszło, kaprawym wzrokiem popatrzył dookoła i jak gdyby nigdy nic udał się w swoją stronę nie wydając nawet jednego dźwięku – ba właściwie w ogóle przestałem dla niego istnieć ...

wniosek ?! – co za kurwa naród ...

Cizzia
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Asertywnosc
Przypomniało mi się jak szedłem przez boisko lublinianki z koleżanką. Wyłania się jakiś cwaniak zza "szatni" ledwie co stojący na nogach. Za nim gdzieś dalej trochę większa ekipa. No i hopla do mnie czy chcę się bić... Niestety nie miałem wtedy przy sobie sprzętu, koleś tak nawalony, że z nim bym dał sobie radę... ale oczywiście miał ekipę za plecami. Jaka mnie kurwica trafiała kiedy szedłem z koleżanką i słyszałem w kółko wrzuty i liczenie żebym spierdalał, bo jak nie to mi wpierdoli... Cwaniaczek w grupie :? ... Niech ma nadzieję, że nie trafi teraz na mnie jak będę sam albo z jakimś kumplem... Wpierdolę mu chyba za przeszłość teraźniejszość i "gratisowo" za przyszłość :twisted:

Pzdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024