Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta dla chudzielca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Hedowiec
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta dla chudzielca
Witam wszystkich

Może na początek się przedstawię:
172cm,53kg, ektomorfik (czy jakoś tak), 17lat, staż na siłowni - 3 treningi {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
zdolności do tycia - 0%

Oczywiscie nie musze już chyba mówić, że interesuje mnie dieta na mase.

Wreszcie sie zmobilizowałem, kupiłem cały osprzęt z kumplem i postanowiłem ćwiczyć no ale mówią że bez jako takiej dietki to ani rusz, szczególnie w moim przypadku, więc się troche poedukowałem no i skomponowalem sobie taką luźną diete- żeby prócz tego co domownicy jeść jeszcze swoje posiłki. co wy na to:

śniadanie 1 (6.30 lub 7.30 lub 8.30
3 jaja + chleb razowy z masłem Ew + jakaś szynka z indyka
+ to co mama przyszykuje (przeważnie kanapki, musli, płatki w mleko)

Śniadanio2 - jakiś owoc - jabłko

Śniadanio3(przeważnie mam pozno obiad) - kanapki, soczek Kubuś

Obiad (roznie - 14 - 15 -16,30 godzina) - wrypać co na talerzu

Przed treningiem (godzina - Pol godziny)- kope makaronu, ze 2 jajka, tuńczyk, do tego może jakies owoce, warzywa

##################
TRENING - 4/3 razy w tyg. Na każdym treningu planuje trenować na wszystko po kolei. Tyleż że co rusz innymi sposobami.
################

Po treningu (z godzine) z 5 jaj, chleb chrupki - Wasa,

Kolacja - też nie pogardze tym co mama przyszykuje ( to będzie gdzieś - 19 - 20 -21 godzina)

Potem może jak będzie jeszcze czas to przed spaniem - twaróg chudy ( kostke czy ile?)

No i nieraz w środku nocy (jak mi się będzie chciało wstać) napój proteinowy - mleko w proszku+żelatyna+jogurt- ZMIKSOWAĆ

----------------

Posiłki tak co 2 - 3 godziny, przygryzane nieraz orzechami włoskimi

Nieraz między obiadem a posiłkiem przed treningowym bedzie bardzo mała różnica

*Acha no i co polecacie jeszcze do tego - jakie odżywki ???
*może jeszcze jakieś witaminki - warto ???
*bardzo lubie słodycze
*na czym polegają te cykle z odżywkami czy z treningami, ile czasu trwają ?


To już chyba wszystko, będę wdzięczny za wszelką pomoc, pozdrawiam

end
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla chudzielca

śniadanie 1 (6.30 lub 7.30 lub 8.30
3 jaja + chleb razowy z masłem Ew + jakaś szynka z indyka
+ to co mama przyszykuje (przeważnie kanapki, musli, płatki w mleko) <==tego już nie musisz jeść jak zjesz swoje śniadanie tylko dodaj jakiśowoc/warzywo

Śniadanio2 - jakiś owoc - jabłko Mało. Daj tu węgle+białka+tłuszcze+owoc/warzywo

Śniadanio3(przeważnie mam pozno obiad) - kanapki, soczek Kubuś Kubuś ci nie potrzebny, daj węgle+białka+tłuszcze+warzywo/owoc

Obiad (roznie - 14 - 15 -16,30 godzina) - wrypać co na talerzu +tłuszcze

Przed treningiem (godzina - Pol godziny)- kope makaronu, ze 2 jajka, tuńczyk, do tego może jakies owoce, warzywa warzywa/owoce odpadają z posiłków okołotreningowych

##################
TRENING - 4/3 razy w tyg. Na każdym treningu planuje trenować na wszystko po kolei. Tyleż że co rusz innymi sposobami. ?
################

Po treningu (z godzine) z 5 jaj, chleb chrupki - Wasa,ten chleb Wasa wywal po co ci on? Daj razowy albo jakiś inny pełnoziarnisty

Kolacja - też nie pogardze tym co mama przyszykuje ( to będzie gdzieś - 19 - 20 -21 godzina) właduj tu węgle+białka+tłuszcze+owoc/warzywo

Potem może jak będzie jeszcze czas to przed spaniem - twaróg chudy ( kostke czy ile?) tyle ile potrzebujesz 50g? tyle ładujesz jak 100g to 100g

No i nieraz w środku nocy (jak mi się będzie chciało wstać) napój proteinowy - mleko w proszku+żelatyna+jogurt- ZMIKSOWAĆ

----------------

Posiłki tak co 2 - 3 godziny, przygryzane nieraz orzechami włoskimi

Nieraz między obiadem a posiłkiem przed treningowym bedzie bardzo mała różnica

*Acha no i co polecacie jeszcze do tego - jakie odżywki ??? odżywki na razie zostaw to potem. No chyba że jakiś tam gainer na uzupełnienie diety
*może jeszcze jakieś witaminki - warto ??? nie na razie nie jedz warzywa/owoce do prawie każdego posiłku (oprócz okołotreningowych) i to na razie powinno wystarczyć
*bardzo lubie słodycze ale one nie są za zdrowe niszczą zęby i do diety nie potrzebne, w diecie powinno się uwzględniać tylko zdrową i nieprzetworzoną żywność
*na czym polegają te cykle z odżywkami czy z treningami, ile czasu trwają ? cykle z odżywkami: polegają na tym żeby cię wspomóc na treningu np. kreatyna, HMB na zwiększenie siły a ile trwają to zależy od odżywki/suplementu. A z treningami to jest tak: jeden cykl (na jednym planie treningowym) powinien trwać 6-8 tygodni a zmienia je się po to aby zaskoczyć organizm i zmusić do cięższej pracy lub do rozwoju innych mięśni/aktonów

No to by było tyle odemnie jak masz pytania to wal
  • 0
Dołączona grafika

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla chudzielca
Z tą zdrową i nie przetworzoną zywnoscią będzie trudno.
Same warzywa, owoce, mięsa są GMO bądź z lekami, sterydami.
W tym okresie, gdzie brak świeżych owoców i sa mrozy moim zdaniem warto sięgnąć po witaminy/minerały najlepiej w postaci chelatów
  • 0
Paweł W.

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla chudzielca
No niestety nie wiesz co jesz {SMILIES_PATH}/icon_rolleyes.gif Ale możesz kupić jakieś witaminy napewno nie zaszkodzi.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024