Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chudniemy!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
688 odpowiedzi w tym temacie

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
:?:
  • 0

budo_tau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!

i w tej kolejności to robiłeś? na każdym treningu tak samo?


Dokladnie ta kolejnosc - nogi, klatka, plecy, rece, brzuch. Kazdy trening taki sam.
  • 0

budo_khalis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
A jak wygląda sprawa z regeneracją mięśni? Dzisiaj nie byłem w stanie podnosić takiego ciężaru jak na poprzednim treningu, bo czułem kłucie w mięśniach (takie dziwne uczucie :) ).
  • 0

budo_tau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
A ile przerwy miales? Z regeneracja miesni jest wiele teorii - sa tacy co mowia, ze miesien sie powinno sie porzadnie wycwiczyc a potem dac odpoczac przez tydzien - i sa tez tacy, ktorzy twierdza, ze "straty" spowodowane codziennym cwiczeniem sa na tyle male a zyski na tyle duze ze to sie oplaca. Oczywiscie pozniej jest milion innych teorii ktore plasuja sie gdzies "po srodku".

Po pierwszym treningu to dosc normalne, ze cie miesnie bola - musza sie do wysilku przyzwyczaic. Ja po moich pierwszych squatach nie moglem wejsc po schodach i chodzilem jak kaczka niemal nie moga zgiac nog w kolanach :)
  • 0

budo_khalis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
Już się chyba unormowało, faktycznie po pierwszym treningu się czołgałem prawie :)

Ale mam pytanie odnośnie wagi: w tym tygodniu waga spadła tylko o 0,3kg (w ciągu poprzednich 2 tygodni spadała średnio o ok. 1,2kg). Czy coś nie tak, czy dalej mam cisnąć taką dietą/ćwiczeniami jakie mam? Może coś zmienić?
Za to BF spadł od początku diety z 27,8% do 25,7%, co mnie cieszy :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
biorac pod uwage, ze pomiary tluszczu maja dokladnosc ~+-2% procent nie widze zbytnio sensu podawac co jest po przecinku ;)
rob dalej co robisz. 0.3 to w ogole nie jest zmiana. ja schudlem 2kg w ciagu dwoch tygodni, to jest zmiana :(
  • 0

budo_khalis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
W takim razie, jeśli 0,3kg to nie jest praktycznie zmiana, to może powinienem coś zmienić?
Zazdroszczę Ci zrzucenia 2kg w ciągu 2 tygodni :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!

W takim razie, jeśli 0,3kg to nie jest praktycznie zmiana, to może powinienem coś zmienić?

rob dalej co robisz


  • 0

budo_khalis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
79,5kg. Od dwóch tygodni waga ani drgnie. Dlaczego tak jest? Co robić, co zmienić?
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
doloz jakies aeroby albo interwaly zmien diete trzeba kombinowac.
  • 0

budo_khalis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
Mam aeroby na zmianę z siłownią, każdego dnia ćwiczę. Powoli wydłużam czas biegania - teraz 25min (zaczynałem od 15min).
Co do diety - wyliczyłem za pomocą dziennika posiłków, że wsuwam za mało węgli - ok. 100g miałem dziennie, a powinienem ok. 200g, więc dorzuciłem brązowy makaron z pełnego ziarna. Wyrzucić to to? Może wywalić jakieś tłuszcze - np. oliwę z oliwek?
Nie mam pomysłu, co mogę zmienić.
  • 0

budo_tau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
Waga to cwana bestia. Ja ostatnio mialem tak, ze przez 2 tygodnie tez mi waga niemal nie drgnela (roznice rzedu 0.2-0.3kg) i pozniej w ciagu 2 tygodni spadlem 4kg.

Pamietaj, ze na twoja wage wplywa wiele rzeczy - bilans wody, ilosc zaleglego pokarmu w jelitach itp.

Co do wegli - jesli chcesz chudnac - jedz ich malo. Ja jem obecnie mniej niz 100 gram dziennie. Wegle staraj sie tez jesc glownie rano i przed/po cwiczeniach. Na noc raczej je odpusc. Oliwy z oliwek bron boze nie odstawiaj (no chyba, ze pijesz szklanke dziennie).

P.S. Mala rada - polecam zrobic sobie domowy sos vinaigrette do posilkow.

1.5 kubka oliwy z oliwek extra virgin
0.5 kubka octu z bialego wina
1.5 lyzeczki soli
0.5 lyzeczki pieprzu

To podstawa. Do tego mozemu dorzucic rozne przyprawy. Ja osobiscie grubo kroje 3 zabki czosnku i lyzke przypraw wloskich (oregano, bazylia, natka pietruszki). Wszystko wrzucam do duzej butelki. Przed uzyciem wstrzasnij butelka pare razy i pokrop (zakrywajac kciukiem ujscie) po posilku.
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
Mam takie pytanie ile jestem w stanie mniej wiecej zrzucic wagi przez odwodnienie ? Za dwa tygodnie musze wazyc 6 kg mniej (z 86 na 80) na wazeniu porannym i sie zastanawialem ile z tego dam rade zrobic odwadniajac sie.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
Hehe ja prawdopodobnie nie bede musial az tak drastycznie pojechac z waga mysle ze za dwa tygodnie zejde spokojnie do 83 i na odwodnienie zostanie mi tylko ze 3kg ale dobrze wiedziec ze jest to do zrobienia :)
  • 0

budo_african snejk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
mam pytanie odnoscie spalacza arson map
czy jest on warty zakupu?
  • 0

budo_khalis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
Chciałem podziękować wszystkim za pomoc i rady :)
Zrzuciłem 10kg, widać już kawałek mięśnia pod tłuszczykiem (bo to dopiero połowa drogi ;) ).
Zmieniłem styl życia, lepiej śpię, lepiej się czuję, ubieram spodnie dwa rozmiary mniejsze.
Dziękuję jeszcze raz, zwłaszcza użytkownikom novocaine i Tau, zamęczyłem Was na śmierć pytaniami :)
Jak uda się jeszcze więcej zrzucić, dam znać - bo to motywujące!
  • 0

budo_cinoslaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!

Chciałem podziękować wszystkim za pomoc i rady :)
Zrzuciłem 10kg, widać już kawałek mięśnia pod tłuszczykiem (bo to dopiero połowa drogi ;) ).
Zmieniłem styl życia, lepiej śpię, lepiej się czuję, ubieram spodnie dwa rozmiary mniejsze.
Dziękuję jeszcze raz, zwłaszcza użytkownikom novocaine i Tau, zamęczyłem Was na śmierć pytaniami :)
Jak uda się jeszcze więcej zrzucić, dam znać - bo to motywujące!


Odkąd zacząłem przygodę ze Sztukami Walki czyli dwa lata temu, również od tego czasu zrzuciłem trochę z siebie ... z około 82 kg na około 60 kg ... Tak więc ponad 20 kg :)

I podobnie tak jak piszesz ... lepiej się czuję nie tylko fizycznie ale i psychiczne, jednak z tymi ubraniami to trochę lipa jest bo w pewnym momencie musiałem wszystkie ubrania wyrzucić i kupić nowe :D Ale jaka to frajda kiedy coś mi się podoba i wszystko na mnie pasuje :D

Nie chcę Cię demotywować bo od tego jest inny serwis :P Ale powiem Ci że zrzucić wagę to jedna sprawa, są efekty że idzie w dół więc fajna sprawa, ale potem ją utzymać ... tu zaczyna się nieraz nerwówka :)
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
cinoslaw co trenujesz?
  • 0

budo_cinoslaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
Wcześniej zawsze byłem aktywny sportowo ale od małego chciałem trenować sztuki walki i być jak Van Damme :P No i dwa lata temu pojawił się czas, miałem wcześniej ze dwie próby w jakiś klubach SW ale jakoś mnie tam nie ciągnęło więcej, jednak teraz trafiłem we właściwe miejsce.

No i tak od dwóch lat zacząłem trenować Taekwondo, jednak jest jest to klub ani WTF ani ITF, jesteśmy otwarci na inne style i możemy startować również w Kickboxingu oraz Tang So Do :)

Była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. I od tego czasu zacząłem się tym jakoś głębiej interesować, niesamowicie się wciągnąłem, zacząłem interesować się MMA.

No i od roku trenuję to tu to tam również parter który również niesamowicie mi się spodobał :)

No ale jeżeli chodzi o chudnięcie to bieganie ... to jest podstawa, zacząłem po trochu biegać o opłaciło się, choć w szkole pamiętam że nie nienawidziłem biegać, teraz patrzę na to z innej perspektywy.

Teraz już jednak nie biegam samemu a jeżdżę w weekendy na różne biegi masowe, nie dość że sobie pobiegam to i ludzi można poznać, nie mówiąc że super impreza :)

Heh ... ale wykład :P

A Ty trenujesz na Dąbrowskiego ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024