Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chudniemy!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
688 odpowiedzi w tym temacie

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
ja zakupiłem bcaa 2x w zyciu właśnie ze względu na rzekomą lepszą regeneracje... Nie odczułem zupełnie żadnej różnicy chyba że mówimy o chuudszym portfelu ;)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
Ja korzystam z białka serwatkowego z dodatkiem BCAA (7g BCAA na 22g białka) i wystarcza. Nie wiem, czy pomaga mi samo białko, czy konkretnie aminokwasy rozgałęzione - pewnie to pierwsze - ale z pewnością pomaga, kiedy wypiję przed snem.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!

Pytanko do Shabu, SOSa i innych stosujących LC: Chodzicie na siłownie? Jest ciężej zbudować siłę/zrobić mięśnie niż przy diecie bogatej w węgle?


e:
bo np znalazłem coś takiego w internetach, zdanie jakiegoś dietetyka sportowego: "Również podczas wysokiego deficytu kalorycznego, bądź przy diecie niskowęglowodanowej, to białka zaczynają stanowić źródło energii. Ponad połowa masy ciała straconej przez osobę na takiej diecie pochodzi z ubytku mięśni (białek)."


u mnie wyszystko do gory
rzezba na plus
masa miesniowa na plus-w pewnym momecie pas lecial waga stala w miejscu
sila- jak sie przestawilem na energie z tluszczy na plus, wkuriw jedynie brak "nabicia" i plaskosc miesni jednak po ladowaniu wyglada sie jak Conan

wytrzymalosc i kondycja jak z sila, jak sie przestawilem na inne zrodlo energii szlo w gore, zajelo mi to jakos 2 tygodnie...teraz jestem na high carb, ale za jakis czas wchodze znow na low carb i chyba juz bede na nim do konca zycia jesli bede mial warunki bo obecnie tryb zycia nie pozwala mi na to a raczej skutecznie utrudnia i nie chce mi sie kombinowac


Edit.
z supli szlo:
magnez
cynk
witamina C
:)

co do energi z bialek, pewnie to prawda bo latwiej je zmienic w energie niz w tluszcz, ale na poczatku potem sie organizm przestawia i nie wolno tego upraszczac, dietetyk ten slyszal kiedys cos o cialach ketonowych powstajacych po kilku dniach ktore min. chronia miesnie przed rozpadem (dlatego diety ketogenne sa tak skuteczne), pozwalaja szybciej palic tluszcz i u niektorych np u mnie poprawiaja nastroj, mam wrazenie rowniez ze taka dieta zwieksza poziom neuroprzekaznika zwanego dopamina ktory u mezczyzn powoduje wieksza motywacje do dzialania i wogole bycie samcem alfa jest jakby latwiejsze ale tego nigdzie nie potwierdzilem (takie moje luzne spostrzezenia), do tego skraca czas snu co na low carb u wielu osob jest zauwazalne...
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
SO.S - jaka waga? ile kalorii? jaki cel ?;-)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
waga obecnie 92 kg, na redu-zylka na zylce bylo 83, kalorii mialem kolo 2500 dokladnie nie liczylem jakos super polegajac na ketogenezie, cel wytrzymalosc i kondycja...sile jako tako narazie sobie odpuscilem bo nie mam warunkow :)
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
mam pytanie:
z racji tego, że na bjj naprawdę duży kawał dojeżdzam i nie mam możliwości zejść normalnego posiłku co będzie lepsze :

1- zblenowany szejk : 70 g płatków owsianych, 1 banan (150g), 200 ml jogurtu owocowego 0%,120 g twarogu chudego.

2-ryż biały 50 g z bananem i jakimś innym owocowem + 250 mleka 2% z białkiem sfd 40 g?

zaznaczam, że będzie to mój ostatni posiłek tego dnia, wcześniej jajka i chleb oraz 2 x mięso z ryżem/kaszą/makaronem
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
mięso do diety ważyć przed smażeniem?
bo kupiłem 1 kg schabu - planowałem 5 posiłków po 200 g.
po upieczeniu wyszło optycznie nie dużo.
tak czy siak jeść 5 i wartości będą się zgadzać?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
Ja kupiję 1,5kg na 5 posiłków. ;)
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudniemy!!
Wszystkie produkty waży się przed obróbką termiczną ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024