Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna + Testosterol 250


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna + Testosterol 250
Chciałem sie dowiedzieć poniewaz mam kreatyne firmy olpmp 1250 -300 kapsułek i mam 2 opakowanie testosterolu 250 firmy Magbol po 30 sztuk w kazdym(wiem że niezbyt pewny jest ten produkt)ale mianowicie chciałem sie dowiedzieć czy dokupić coś jeszcze do tego czy może wystarczy to oczywiście z dietą typu około 5 jajek dziennie ,biały ser ,tuńczyk itp.staram sie codziennie coś odżywczego jeść i oczywiście ćwicze na już prawie rok , 6 dni w tygodniu na siłowni .Chopdzi mi bardziej o mase i ogólnie czy mi ćospójdzie próbowął może ktoś takiej kombinacji kiedyś? prosze o pomoc.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Wyjeb ten testosterol, zrob sobie porzadna diete i przestan chodzic 6 razy w tygu na silownie to moze ci cos pojdzie ...

Pozdrawiam
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
silownia 4 razy na tydzien, na testosterol znajdz jelenia i mu to opchnij, do budowy masy zajeb jeszcze gainera i z kreatyna bedzie zajebiscie :D
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
wez nitrobolon 8)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
po co mu nitrobolon jak pewnie kreatyne bierze 1 raz...poza tym nitrobolon to nie jest taka wielka rewelacja :)
  • 0

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Ale jak bedę ćwiczył mnmiej dni to sie nie wyrobie i nie zrobie wszystkich partii mieśni ale czy to jest żle że sie ćwiczy tyle dni-?chyba lepiej siada a przecież o ot tu chodzia nie lubie ćwiczyć paru parti mięśńi na raz
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
kurcze ja mam podzial na 2 grupy miesniowe co oznacza, ze na treningu robie polowe ciala i sie wyrabiam spokojnie :) zrob tak Poniedzialek: klatka biceps Wtorek: nogi Czwartek:plecy Piatek: barki triceps i zadnej tu filozofi nie ma wyrobisz sie spokojnie chyba, ze na partie miesniowa robisz po "100" seri :) jak chcesz to pokaz swoj plan bo przypuszczam, ze nie jest zbyt prawidlowy :D - to go tu poprawimy :D pozdrawiam :D
  • 0

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Poniedziąłek-Klatka
wtorek-biceps
środa-barki-plecy i kaptury niekiedy
czwartek-triceps,nogi
i w sobote albo piątek jeszcze dopierdalam klatke ale ten plan to teraz jest mój najnowszy bo takot robiłem każdego dnia inną partie mięśni i wiesz nie wyrabiałem sie zabradzo ale robie 100% czyli zazwyczaj każde3 ćwiczenie po 4 seriej od 8 do 10 powtórzeń więc nie każde moge zrobić jezeli robie przypuśćmy klatke i biceps bo poprostu niemam siły
pozdro
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
jak dajesz rade barki+plecy to spokojnie dasz rade klate+biceps, poprostu jestes leniuch i tyle :D kurcze jeszcze zmien triceps i nogi bo to jakies dziwne jest(tych parti sie nie powinno laczyc) :) to ile CI zajmuje trening samej klaty bo mi nie wiecej jak 25 minut nie liczac rozgrzewki :D na trening samego bicepsa chce CI sie isc na silownie :?:
  • 0

budo_yahara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
ten testosterol mozesz juz wywalic. Lepiej zrob diete kup odzywki i pojdziesz lepiej na tym pozdro
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250

Poniedziąłek-Klatka
wtorek-biceps
środa-barki-plecy i kaptury niekiedy
czwartek-triceps,nogi
i w sobote albo piątek jeszcze dopierdalam klatke ale ten plan to teraz jest mój najnowszy bo takot robiłem każdego dnia inną partie mięśni i wiesz nie wyrabiałem sie zabradzo ale robie 100% czyli zazwyczaj każde3 ćwiczenie po 4 seriej od 8 do 10 powtórzeń więc nie każde moge zrobić jezeli robie przypuśćmy klatke i biceps bo poprostu niemam siły
pozdro


Bez sensu w piątek lub sobote klatka i w poniedziałek ponownie, a kiedy czas na regeneracje? znajdź coś normalnego na necie a nie jakieś wynalazki
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Nie rób dzień po dniu bicepca i pleców - biceps przy plecach też pracuje i się nie regeneruje.
Podobnie barki od klaty - naramienne też pracują przy klacie i jak wyżej.
Możesz powyższe grupy robić albo jednego dnia (wychodzisz na tym robiąc mnie serii na bicepcs i naramienne, bo są już zmęczone, ale rezultat końcowy jest taki sam, a zaoszczędzasz czas), albo maksymalnie je rozdziel czasowo. W podobny sposób możesz połączyć robienie tricepsa z klatą, wtedy też zaoszczędzasz czas, jeśli Ci go brakuje.

No i... odstaw to, czego brać nie powinieneś. ;) Dobrze Ci radzimy wszyscy. :-)
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250

po co mu nitrobolon jak pewnie kreatyne bierze 1 raz...poza tym nitrobolon to nie jest taka wielka rewelacja :)


żartowałem :) a to prawda ze lepiej go nie brac przed 25 rokiem zycia?!
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
nie raczej nie...kto Ci takich bajek nagadal?? :) najlepiej zrobic tak kreatyna: mono, jablczan, ester, i dopiero jakies staki :D pozdrawiam :D
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
poza tym nitrobolon ma chyba tylko dobra reklame bo wiele osob sie przejechalo na nim i nie jest taki skuteczny jak twierdzi producent :) ...powtarzam jedynie opinie bo sam nie bralem :)
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
wydawało mi sie ze gdzies to czytalem, moze na innym forum. ale nie moge teraz znalezc :/
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
to czyli co?? :D
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
nie wiem :D
  • 0

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
jeśli mowa o nitrobolon to słyszałem ostatni że ta odżywka została nominowana do jakiejś ważnej nagrody ale nie moge sobie przypomnieć do jakiejś ale jak tam ktos wspomniał żebym sobie to wzioł ,włąśnie tak planuje tylko musze uzbierać ghajs jakiś bo z tego co słyszałem i słyszałem to warto
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
A właśnie co z preparatami pobudzajacymi organizm do prod. naturalnego testosteronu np. Tribulus albo ZMA ?

a) Czy faktycznie ich dzialanie jest takie dobra jak opisuja to producenci i spzredawcy w sklepach z odzywkami

B) W jakim sensie "produkt przeznaczony jest dla osob doroslych" ? bo w sumie chyba zadna odzywka nie jest pzreznaczona dla ludzki ktorzy ciagle rosna. No wlasnie - o jaki wzrost tutaj chodzi - masy miesniowej , kośćca ,... ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024