Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna + Testosterol 250


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Efekty powinny byc teoretycznie widoczne po efekcie nasycenia czyli po tygodniu stosowania. Gdyz pozniej tylko podtrzymujesz mniejsza dawka owy stan. Pij duzo wody;)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250

He he... Ale zostalem zjechany przez profesjonalnych kulturystow:P Hm... czyli nie wiem jaki jest sens przeplacac. Waszym zdaniem mozna kupowac sobie odzywki Vitalmaxa oraz jesc ostrovie i bedzie sie roslo niesamowicie. Wiec nie wiem jaki to ma sens ze najlepsi biora odzywki lepszych firm. Po co przeplacaja??!! Poza tym ja probowalem wielu odzywek roznych firm i szczerze powiedziawszy firma ma znaczenie. Zauwazylem to na glupiej glutaminie. Multipower i Olimp. Mimo tego ze bralem Mega Capsy olimpa w ktorych porcja glutaminy bywa o wiele wieksza to i tak lepszy efekt mialem po Multipowera. A po Olimpie nic. Ale coz. Wybor nalezy do Was. Ale na polskim rynku nie ma zbyt duzego wyboru. Zobaczcie sobie za granica jaka jest konkurencja miedzy producentami suplementow. I wlasnie za oceanem powstaja niesamowite odzywki ktore naprawde robia cuda z organizmem. Ale nadal trening jest najwazniejszym czynnikiem wplywajacym na przyrost tkanki miesniowej. Pozdrawiam


Niech pomysle ... moze dlatego, ze sa sponsorowani przez znane firmy ? ;)

Firma owszem ma znaczenie, ale to bialko bylo juz testowane przez wiele osob i wszystkie sobie chwala, a sprawdzenie zawartosci bialka tak jak mowilem bylo bardzo zadowalajace.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Powiem szczeże nie widze efektów,ale myśle że coś pójdzie wiem że nie moge liczyć na cuda ale chciałbym,
Byku jak to podtrzymuje i jaką dawką mniej niż 4 kapsułki na dzień?
  • 0

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
A co do picia wody pije i to dużo na treningu (siłownia) 2 litry i jeszcze w domu uzupełnima ale też sporo sikam więc też sporo ucieka z organizmu.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Mentor-Bury co Ty masz za kreatyne, ze nie dziala??? napisz jak bierzesz i ile kreatyny jest w kapsulce :) bo moze poprostu zle bierzesz :)
  • 0

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250

Mentor-Bury co Ty masz za kreatyne, ze nie dziala??? napisz jak bierzesz i ile kreatyny jest w kapsulce :) bo moze poprostu zle bierzesz :)




heheheh

nie oto chodzi że nie działa tylko że jeszcze nie widze efektówa co do brania i kratyny to biore 4 kapsułki dziennie po treningu a kreatyna to

Olipmp
Creatine Monohydrate-Mega Caps 1250

1cap/1400MG
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
bierz jeszcze 4 kapsy po przebudzeniu na czczo 30 minut przed sniadaniem :) i popijaj glukoza albo jak masz to karbo :)
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
S.O.S dobrze mowi. Rano na czczo odrazu po przebudzeniu. I po treningu. To podstawa. Zaraz po treningu musisz uzupelnic braki fosforanow w miesniach. A w dzien pij sobie np. soczek z winogron:) Ladnie rozprowadza kreatyne;) A sikaniem sie nie przejmuj. Musisz duzo pic i duzo sikac aby nerki Ci dobrze pracowaly i kreatyna sie w nich nie odkladala. A efekty beda;) Musza byc. A jesli nie to moze plan cwiczen trzeba zmienic:)
  • 0

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
No moze bede szamał 10 rano 5 po treningu i 10 na sen bo tak samo dobrze uzupełnić braki :rofl:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
no to koro wiesz lepiej to na chuj sie pytasz???
  • 0

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
ja niewiem lepiej ale wydaje mi sie że to troche za dużo...
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
to źle Ci sie wydaje, 2x po 5g reszty nie trzeba tłumaczyć :roll:
  • 0

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
nie zrozumcie mnie żle ale ja poprostu nie jestem obczajony w tych klimatach ponieważ nigdy nie brałem kreatyny ani innych odżywek i pomyślałem że mnie wkręcacie ....
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
no to sobie wyobraz, ze Cie nie wkrecamy i tak sie bierze zwykle kreatyne, a jak nie masz doswiadczenia z suplementami to sie posluchaj bardziej doswiadczonych kolegow bo napewno nikt tu nie chce Ci zle radzic-jedyne zle rady moga byc z braku wiedzy na dany temat i juz...............ale sie bez sensu rozpisalem :) :) :)
  • 0

budo_opravca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
yyy dobze Ci mowia ;] przykladowo mozesz brac 5 gram rano i 5 przed treningiem
napewno nie 4 przed to jest zla rozpiskai nie ma oc dywagowac :D
pamietaj ze powinienes dostarczac okolo 2 gr bialka na kg masy ciala i pic minimum 4 liry owdy dziennie !!;p

efekty beda jsli sieprzykladasz do cwiczen i z jedzeniem tez nie lecisz w kule :D
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250

yyy dobze Ci mowia ;] przykladowo mozesz brac 5 gram rano i 5 przed treningiem
napewno nie 4 przed to jest zla rozpiskai nie ma oc dywagowac :D

my mowimy o 4 kapsulkach, a w nich jes dokladnie 5 gram :) 1 kapsulka 1.25 g kreatyny :)
  • 0

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
dokładnie 4 kapsułki to 5,6 g a co do brania to bede brał rano tak jak wspomniał byku na czczo i po treningu 4 dorzuce do tego jeszcze coś dorzuce

Thx za pomoc
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
No panowie jestem z nas dumny:) Po kilku dniach udalo nam sie pomoc chlopakowi:) Jak bedzie pil 5 litrow wody dziennie, popijal kreatyne glukoza, pil soczek z winogron, bral 5 gramow rano na czczo i 5 gramow po treningu to bedzie rosl wielki:) No i pamietaj o bialku bo jak nie bedziesz jadl wystarczajacej ilosci to tylko woda podejdziesz a tutaj chodzi o przyrost masy miesniowej. 2,0-2,2 grama na kilogram ciala. A wlasnie. Jesli rozmawiamy w gronie specjalistow:P To co myslicie o przyjmowaniu bialka 2 gramy na kilogram ciala, lecz chodzi mi dokladnie czy bierzemy tutaj pod uwage cala mase ciala czy tylko miesniowa?? Bo tak naprawde tylko masa miesniowa potrzebuje bialka do zycia (no i jeszcze rozne organy i takie tam), Ale tkanka tluszczowa nie potrzebuje bialka do zycia. Totez czy nie powinno sie z swoje diety rozpisywac wedlug masy ciala bez tluszczu? Poniewaz jesli ktos jest naprawde gruby i bedzie jadl odzywki wedlug calej masy ciala a nie tylko tej ktora naprawde tego potrzebuje to bedzie marnowal dobre odzywki. Co o tym sadzicie bo mnie juz to meczy od dluzszego czasu.
  • 0

budo_opravca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Ja dla siebie staram sie 2 gr na kg macy ciala wychodzi mi tak 160 -170 gram bialka :D i raczej kazdy tak robi , ale te 2 gramy to nie jest chyba jakas twarda regula ;D



ja mialem na mysli tam wczesniej 4 gramy ;p a nie 4 tabsy :D

nie kazdy tabs ma 1250 mg
krea alkin 1500 ma 750 mg dla przykladu :)
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
wpierdalalem tetosterol jak dla mnie bieda kompletna nie dorasta do pięt tribulusom dobrych firm teraz testuje biosterol słyszałem pare dobrych opini moze ktos z Was wpierdalał i moze podzieli sie info :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024