Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna + Testosterol 250


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
sa skuteczne, ale minimalnie po 21 roku zycia poniewaz suplementy te nie podnosza testosteronu powyzej naturalnej granicy organizmu, a w wieku do 21 jest on bardzo wysoki wiec sie nie oplaca, poza tym lepiej nie ingerowac w gospodarke hormonalna organizmu w mlodym wieku bo moga wystapic jakies skotki uboczne :D
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250

B) W jakim sensie "produkt przeznaczony jest dla osob doroslych" ? bo w sumie chyba zadna odzywka nie jest pzreznaczona dla ludzki ktorzy ciagle rosna. No wlasnie - o jaki wzrost tutaj chodzi - masy miesniowej , kośćca ,... ?


Pomysl chwile. Tu nie chodzi o zaden wzrost tylko ustabilizowana gospodarke hormonalna. Miales to na biologii w szkole.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
no ja przeczytalem, ze nitrobolon dostal nagrode nobla w medycynie 8O 8O 8O 8O

to jedna z opini jaka znalazlem w necie :
Jedyne co mi po tym "napuchło" to wątroba. Po 4 dniach tak mnie kłuło w boku ze nie dawałem rady. Kupiłem osłonkęna watróbkę - po tygodniu ból stał się nie do wytrzymania. Watroba to jedyny narząd czy też organ , który zanotował wpływ nitrobolonu na mój organizm. Cała reszta mnie olała ten cudowny wynalazek. Niewdzięczna masa mięsniowea...
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250

Pomysl chwile. Tu nie chodzi o zaden wzrost tylko ustabilizowana gospodarke hormonalna. Miales to na biologii w szkole.


niestety w moim zakresie nauczania hormony bede przerabial dopiero w 2 klasie lo. Moglbys mi powiedziec jakie moga byc nastepstwa uzywania ZMA przy niestabilnej gospodarce hormonalnej?
  • 0

budo_opravca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Testosterol wyjeb a najlepiej sprzedaj :D (bedziesz mial troche grosza)
Jesli to Twoj 1 cykl krety to bierz ta krete i nie kupuj zadnego nitro bolonu ani nic ze troj jablczanow czy stackow .
Jesli masz malo masy dozuc Gainera jakiegos a jak nie narzekaszn a mase to bialko .ostrovia ma tanie bialko 80 % .
Wyluzuj z treningami :D :D 3-4 razy starcza ;]
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Ludzie!! Po pierwsze. Jesli jest to twoja pierwsza kuracja odzywkami to mam nadzieje ze cwiczyles juz troche na sucho. Jesli cwiczysz na silowni 6 razy w tygodniu to widac ze troszke kiepsko sie znasz i na poczatek warto bylo by ulozyc pozadny plan treningowy. 4 razy w tygodiu to maks. Miesien na treningu wcale nie rosnie. Miesnie rosna gdy odpoczywasz a na silowni jedynie pobudzasz je do wzrostu, uszkadzajac wlokna miesni. Na pierwsza kuracje kreatynowa (jesli jest to monohydrant) polecam dolozyc Glutamine a kreatynke radze pic wraz z glukoza spozywcza. Jest ona tania i dostaniesz ja w sklepie spozywczym. Glukozy syp 4 razy wiecej niz kreatyny. Glukoza powoduje wytworzenie sie w twoim organizmie insuliny (poniewaz jest to cukier ktory szybko sie przyswaja a insulina obniza poziom cukru w ogranizmie). Dzieki insulinie ktora zostanie wytworzona kreatyna bedzie lepiej rozprowadzona po organizmie. Jesli chcesz efektow to podczas kuracji odrzuc ze swojej diety wszystkie produkty oparte na kofeinie i kakale. Poniewaz blokuja one rozprowadzanie kreatyny po organizmie (jednymi slowy wysikasz ja:P). Jesli chodzi o Testosterol to bralem i powiem ze nie warto. Zero efektow. Jest to przereklamowane gowno. Jesli chcesz podwyzszyc sobie testosteron to polecam Atitute lub polski Tribulus Complex Nutra life. Ale mowie odrazu ze nie warto przy pierwszej kuracji. Dobre odzywki mozna dostac na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] naprawde polecam. Poza tym ktos napisal ze nie mozna podniesc odzywkami naturalnego testosteronu ponad wlasne granice. Mylil sie:) Wszystko sie da. dzisiejsze odzywki stoja na bardzo wysokim poziomie. Oczywiscie nie mowie tu o Olimpie ktory ssie. Tylko o marce SAN, NUTRABOLICS, BSN. to sa marki ktore robia wiele. jesli chodzi o podwyzszanie testosteronu w wieku mlodym to nie jest to warte. Mezczyzna do 21 roku zycia ma burze hormonalna a w wieku dwudziestu paru lat ma sie testosteron na maksa dopalony:) Wiec nie warto nic lykac. Jesli chcesz efektow to wiecej jedz z zrob sobie dobry plan treningowy. Jesli masz jakies pytania to czekam:) Jesli nie wiesz jak zbudowac pozadny plan treningowy (na 4 dni w tygodniu) to pisz. Bo 6 razy w tygodniu to nie warto bo nic nie zdzialasz. Pozdrawiam
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Jesli masz malo masy dozuc Gainera jakiegos a jak nie narzekaszn a mase to bialko .ostrovia ma tanie bialko 80 % . Moze ostrovia ma tanie bialko ale gowniane. Badzmy szczerzy "bez kasy nie ma masy". I jesli chodzi o odzywki to nie warto oszczedzac kasy. zycie masz tylko jedne wiec nie pakuj sie gownem!!! Nigdy w zyciu takiego bialka!!! Dobre bialko to Volu-Mass 5.0. Rosniesz na nim niesamowicie:) A gowna nie warto jesc bo jesli patrzac z medycznego punktu widzenia to nadmiar bialka powoduje blokowanie sie kanalikow w nerkach. A tego juz nie odblokujesz!!! Jedyna rada w starszym wieku bedzie przeszczep nerki. Nikogo tu nie straszne, bo zrobicie jak chcecie. Wiekszosc dresow mysli ze jak zjedza wiecej to beda wieksi szybciej. Radze uczyc sie biologii i chemii. Wtedy bedziecie wiedziec co mozna robic a czego nie. I co wplywa najlepiej na rozwoj tkanki miesniowej. Poza tym nie radze sie kierowac opisami producentow odzywek. ZAWSZE PATRZECIE NA SKLAD. sklad jest najwazniejszy i tylko nim nalezy sie sugerowac. Pozdrawiam
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Byku napisał:
Poza tym ktos napisal ze nie mozna podniesc odzywkami naturalnego testosteronu ponad wlasne granice. Mylil sie:)


nie mozna organizm ma granice ktorej nie przekacza w wypadku Tribulusow i ZMA bylo to juz pisane setki razy, ponad naturalna granice czyli powyzej ok 50% podnosza jedynie sterydy-tak czytalem :) i sterydy nie podnosza wydzielania testosteronu przez organizm, lecz wiadomo sa juz "syntetyczym" testosteronem i po ich odstawieniu poziom naturalnego testosteronu maleje :) kurcze z odzywek przeszlo mi sie troche na koks :D
  • 0

budo_opravca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Jesli uwazasz ze bialko wpc 80 ostrovi jest zle to jestes w bledzie, 1/2 osob cwiczacych opiera na nim diete i kazdy jest zadowolony , skoro moze kupic za 56 zl ponad 1.5 kg bialka jakosciowo nie odbiegajacego od drozszej konkurencji to po co ma przeplacac!!
Mase buduje sie mysleniem i ciezkim treningiem a nie wielkoscia portfela !!
Po 2 nie kazdego jest stac na drogie firmowe bialka ;/ tak wiec nie demonizujmy bialka ostrovi
SAM JESTEM ZADOWOLONY Z JEGO EFEKTOW!!
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250

Jesli chcesz efektow to podczas kuracji odrzuc ze swojej diety wszystkie produkty oparte na kofeinie i kakale.


A to ciekawe bo o ile wiem, kawa godzine przed kreta nie wplynie na jej przyswajanie ani wydalanie ... Musial bym poszukac badan, ale nie pamietam gdzie je czytalem.

Poza tym ktos napisal ze nie mozna podniesc odzywkami naturalnego testosteronu ponad wlasne granice. Mylil sie:) Wszystko sie da. dzisiejsze odzywki stoja na bardzo wysokim poziomie.


Mhm moze jakies badania na potwierdzenie ?

ostrovia ma tanie bialko 80 % . Moze ostrovia ma tanie bialko ale gowniane. Badzmy szczerzy "bez kasy nie ma masy".


Badania pewnej osoby na jednym z forow kulturystycznych wykazaly, ze jest to jedno z najlepszych bialek na rynku, a dokladniej majace zawartosc bialka najblizsza zadeklarowanemu.

Peace.
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
a skad wziac OSTORVIE?? kurde szukam i szukam i ni chu.. nie wiem co to wlasciwie jest i jak to zdobyc... :?
  • 0

budo_opravca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Obecnie jest w sklepie power zone 800 gram za 30 zl tak wiec napenwo sie oplaca ;]

JEST tez na allegro ,ale trzeba kupowac u kogos sprawdzonego :) aby nie kupic shitu :)
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Rzuciłem okiem na stronę Ostrovii. Sprzedają wysyłkowo. Pozdrawiam
Gwyn
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
lepiej sie oplaca z powerzone bo maja tansza wysylke a na ostrowi jest ona masakryczna :)
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
He he... Ale zostalem zjechany przez profesjonalnych kulturystow:P Hm... czyli nie wiem jaki jest sens przeplacac. Waszym zdaniem mozna kupowac sobie odzywki Vitalmaxa oraz jesc ostrovie i bedzie sie roslo niesamowicie. Wiec nie wiem jaki to ma sens ze najlepsi biora odzywki lepszych firm. Po co przeplacaja??!! Poza tym ja probowalem wielu odzywek roznych firm i szczerze powiedziawszy firma ma znaczenie. Zauwazylem to na glupiej glutaminie. Multipower i Olimp. Mimo tego ze bralem Mega Capsy olimpa w ktorych porcja glutaminy bywa o wiele wieksza to i tak lepszy efekt mialem po Multipowera. A po Olimpie nic. Ale coz. Wybor nalezy do Was. Ale na polskim rynku nie ma zbyt duzego wyboru. Zobaczcie sobie za granica jaka jest konkurencja miedzy producentami suplementow. I wlasnie za oceanem powstaja niesamowite odzywki ktore naprawde robia cuda z organizmem. Ale nadal trening jest najwazniejszym czynnikiem wplywajacym na przyrost tkanki miesniowej. Pozdrawiam
  • 0

budo_opravca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
1 Cuda robia tylko koksy :) :)
2 Nikt Cie nie zjechal
3 Bynajmniej ja nie uwazam sie za kulturyste , ale w kazdym badz razie patrze obiektywnie i skoro wszyscy sa zadowoleni z ostrovi , testy jakie przeprowadzil jeden z forumowiczow wykazaly ze ma ona najblizszy wynik sklady do deklarowanego to naprawde nie rozumiem po co przeplacac .
4 Zgadzam sie z Toba ze za oceanem jest konkurencja , zgadzam sie ze maja bardzo dobre odzywki ale najwazniejsza jest dieta potem trening a nak onciu odzywki
jesli juz cokolwiek moze zrobic ,,cuda,, to wylacznie systematyczna ciezka praca i dobra dieta!!

Ina pewno sobie zdaje sparwe ze sa wyroby lepsze i gorsze , firmy lepszei tez gorsze :D
pozdrawiam
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
Tak samo mamy rozne rodzaje bialek. Bialka np. soji ktore rozkladaja sie dluzej dlatego stosowane sa przed snem a takze bialka szybko rozkladajace sie (serwatka). He he... co do koksów przyznam ze potrafia zdzialac cuda ale tylko wtedy gdy dobrze sie odzywiasz i wiesz jak stosowac. Trening to podstawa. Ale jesli chodzi o koksy to trzeba sie zastanowic czy warto?! Moim zdaniem nie. Odzywki stoja na tak wysokim poziomie ze nie warto sie koksowac. Poza tym mozna osiagnac dobre wyniki tylko potrzeba na to czasu, duzo czasu:) Ale trzeba byc cierpliwym. Pozdrawiam
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
koksy to lipa jak chuj - moj koles wpierdalal omke i mete i jakos mu cos nic nie poszlo 8O pewnie jadl chujowo, albo byla wyjebka takze trzeba uwazac z kad sie bierze :)
co do firm odzywek to jest roznie z roznymi organizmami ludzi ja jadlem np kreatyne megabola przy diecie rownej 0 poszlo mi 20 kilo na wyciskaniu(bylo 25 ale 5 kilo spadlo), zaznaczam, ze priorytetem byl trening na sile i cykl trwal ok 25 dni :)
pozdrawiam :)
  • 0

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
ja mam jeszczxe takie pytanie po jakim czasie powinno coś było widać po creatynie?jakieś efektybo mam Creatine Monohydrate 300 kapsułek + 100 gratis (47 zł tanio chyba nie?)i jem już tydzień no i jeszcze wiem że ten Testosterol to shit ale już dokończe bo i tak mi tego nikt nie kupi a wyjebać szkoda.Po jakim czasie powiiny pokazywać sie efekty po creatynie wiem że to zaloezy od organizmu ale tak na oko się pytam.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Testosterol 250
ja mialem efekty po kreatynie na pierwszym cyklu po niecalym tygodniu :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024