Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_abrakadabraku1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

problem :)
Czesc.Jestem nowy wiec nie miejcie do mnie pretensji jesli cos glupiego napisze :) .Wiec do rzeczy mam pewien problem z masa.A mianowicie mam 15 lat,46 kg wagi przy 165cm wzrostu.Waze tyle chyba juz od dwoch lat :| .Staram sie jesc duzo.oprocz tego jem duzo owocow itd.Co moze byc tego przyczyna??Jedyna przyczyna jaka mi przychodzi na mysl to to ze za duzo cwicze(SW 2 razy w tygodniu do tego codziennie ostro indywidualnie).dobija mnie to bo robie sie coraz wyzszy i coraz szczuplejszy :P
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: problem :)
Przestaniesz rosnac to nabierzesz masy, troche cierpliwosci.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem :)
SW trenuj sobie smialo...a treningi indywidualne zatrzymaj na 2 razy w tygodniu(nie w dzien SW) jedz duzo miesa i pij mleko bedziesz wielki(nie zart), poza tym badz cierpliwy jeszzce zdazysz "zmezniec" :)
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: problem :)
Pośpiech tylko przy łapaniu pcheł. Wyluzuj i ćwicz sobie dalej.
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: problem :)
Nie martw się na zapas, ja w twoim wieku miałem posturę jak u Svena Hannawalda, ważyłem ok. 50 kg., ale teraz ponad 2 razy więcej. Jedz wiecej białka, za 3- 4 lata pomyśl o siłce, pewnie jeszcze zdążysz nabrać masy.
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: problem :)
Ja będąc w twoim wieku miałem identyczny problem, ile bym nie zjadł nie jak nie mogłem przytyć. Ale w tzw między czasie dorosłem, ożeniłem się - wiem wybiegam daaaleko w przyszłość-i jak patrzę na siebie w lustrze wzdycham jak sobie przypomnę jak wyglądałem jakieś 35........................kg wcześniej.

Także nie przejmuj się ćwicz dalej a będzie spoko.


PZDR
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: problem :)
Z masa wyluzuj. przyjdzie z wiekiem. (wiem ze jestes niecierpliwy, ale nie ma na to rady). Puki co zmien diete. Wiecej weglowodanow. Mozesz dorzucic Gainera do diety. i nie cwicz za duzo. Na silowni maks 4 razy w tygodniu. Duzo spij, minimum 8h. poza tym odpoczywaj. Czesciej lez do gory brzuszkiem. Po treningu zjedz dobry posilek i odpoczywaj. Wazne jest takze systematyczne odzywianie sie. Zawsze o tych samych porach. Pozdrawiam
  • 0

budo_opravca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem :)
Zauwazylem ze bardzo wielu mlodych ludzi tzn w wieku 14-17 lat narzeka na mase , wiekszosc odrazu chce odzywki i silownie dodawac
Ja natomiast wiem jedno , odpowiednie odzywianie i jako taki sportowy tryb zycia dal mi 81 kg przy wzroscie 175 w wieku 17 lat , i nie widac tego po mnie w postaci tluszczy , mam tylko brzuch troche zatluszczony a to jest tylko kwestia nasilenia sie treningow i automatycznie sie tkanka tluszcozwa redukuje .
No i jeszcze jedno ja jem bardzo ale to bardoz duzo , glownie biale mieso , sery, twarogi, duzo ryzu i makaronu i jajek , i od 1-2 litrow mleka dziennie :) :)
(Od niedawna ciwcze na silowni i biore bialko ostorici, minimalizuje wegle i podwyzszam poziom bialka w diecie )

Aha jeszcze jedno te 20 lat przy nicku przypadkowo zaznaczylem i cos nie moge zmienic wiec jelsi ktos mogl by mi pomoc bym byl wdizeczny :D :D
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: problem :)
Opravca dobrze pisze. Nie ma co sie spieszyc. Trzeba regularnie cwiczyc i dobrze sie odzywiac. Efekty beda ale trzeba na nie poczekac. Sport jest dla ludzi cierpliwych. Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024