Skocz do zawartości


Zdjęcie

Solo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
188 odpowiedzi w tym temacie

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Pierowozroem była moja wyobraźnia...

A konktr historia wygląda nastepująco:

Po drugiej stronie ulicy mieszkał Normalny. Normalny jak co rano wstał, zjadł śniadanie i poszedł do szkoły. Generalnie jak co ranek nic interesujacego się nie wydarzyło, pod Biedronką otwierane było drugie winko, ludzie szli do pracy. [Opis zajęć szkolnych pomijamy]. Po wyjściu ze szkoły, Normalny umówił się ze swoją dziewczyną. Wsiadł w autobus i podjechał po nią. Poszli na piwko do swojej ulubionej knajpy. Znali ją i wiedzieli, ze przychodza tam ludzie na poziomie. Po wypiciu dwóch piwek wyszli. Do domu wrócili na piechotę, nie skracjaąc drogi. Kiedy odprowadził dziewczynę i zaczął wracać do domu jakiś pijaczek poprosił go o dorzucenie do flaszki - Nie mam kasy - powieidział i poszedł dalej. Pijaczkowi było trochę przykro, ale poszedl dalej. Następnie paru kolesi próbowało go sprowkować i zdarzyć się z nim barkiem - płynny unik o 90stopni pozwolił uniknąć zderzenia. Bo i po co? Znał swoją wartość, nie potrzebował się sprawdzać... Wrócił do domu, obejrzał świerszczyka i opszedł spać

:wink:
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
I wszyscy zyli długo i szczęsliwie .

A na serio to wasze historyjki sa autentyczne jak Farenheit 911 .
Ale smieszne są !
:wink:
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Ambull zajebista historyjka :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Prawie robi ogromną różnicę....

tylko w reklamie browara


w tym wypadku prwie oznacza praktycznie zawsze
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Czyli co: czuję się gorszy i dlatego ironizuję :lol:
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Ironia prawie zawsze jest robieniem z niedostatku oznaki wyższości.

A gdzie ty takie ciekawostki wyczytałeś?
W psychologii nie ma chyba takiego mechanizmu. Jak jest to mnie oświeć.
Mechanizmy obronne które znam to: ascetyzm, fiksacja, regres, negatywizm, izolacja, racjonalizacja, projekcja, idealizacja, reaktacja. Chyba wszystko wymieniłem :roll: . Jakoś nie pamiętam, aby była tam mowa o czyms takim.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Ironia prawie zawsze jest robieniem z niedostatku oznaki wyższości.

A gdzie ty takie ciekawostki wyczytałeś?
W psychologii nie ma chyba takiego mechanizmu. Jak jest to mnie oświeć.
Mechanizmy obronne które znam to: ascetyzm, fiksacja, regres, negatywizm, izolacja, racjonalizacja, projekcja, idealizacja, reaktacja. Chyba wszystko wymieniłem :roll: . Jakoś nie pamiętam, aby była tam mowa o czyms takim.


No zatkałeś gościa...teraz się nie odezwie dopuki sie nie odetka - pompke do przetykania kibla polecam :)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Stary wez zrob nam ta laske i nie maltretuj nas swoimi studiami .
Dobre ?? :-)



PS : łaske nam zrób :-) :) :D
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Nie no, dobrze Tygrys napisał!!!
Jak gość pisze że Helfire ironią nadrabia swe kompleksy itd. Niech to udowodni! Na jakiej teorii opaarł to stwierdzeni? Ja np. chce wiedzieć!
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Jescze kompensacja tygrysie zapomniałes o kompensacji :lol:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Jak gość pisze że Helfire ironią nadrabia swe kompleksy itd. Niech to udowodni! Na jakiej teorii opaarł to stwierdzeni? Ja np. chce wiedzieć!

Ja też chce wiedzieć co za kompleksy mam :)
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Skończmy, bo sie wielki OT zrobił.... Gdzie są moderatorzy? :roll:
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Niemcy zabrali jak sie przed Ruskimi cofali :) .
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
czytajcie ze zrozumieniem kto powiedzial ze on ma jakies kompleksy bo nie ja

chodzi o to ze latwo sie z kogos nasmiwac i w sposob ironiczny przedstawic nasza postawe tylko ze w ten spoob mozna wszytskei ludzkie postawy wysmiac doslownie wszytskie wiec te historyjki sa bezsensu zreszta ambull bodajrze t osamo zrobil tyl;ko wlasnie w przeciwna strone
nie lepiej wysonac jakies argumenty zamiast osmieszac w sposob dziecinny?
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Skończmy, bo sie wielki OT zrobił.... Gdzie są moderatorzy? :roll:

Co wy o tych moderatorach.
Tygrysie sam się zgłoś abyś był naszym mistrzem i autorytetem i wymazywał zło, bzdury, bajkopisarzy a podkreślał dobro i prawdę.
Przecież cała przyjemność polega na tym aby móc poznać zdanie innych osób.
Przecież nie ma prawdy absolutej i każdy z nas trochę inaczej patrzy na świat.
Dla mnie Adam D to po prostu jeden z nas który wypowiada się na forum.
Jak ja bym był moderatorem to co? Miałbym zostawiać tylko swoje posty Offa 10,Ambulla i kilku innych którzy mają podobne zdanie do mnie? Przecież to by było bezsensu. Nie uważasz?
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Stary zobacz o czym jest temat, a o czym piszemy... Trochę logiki. Nigdzie nie napisałem że coś trzeba wywalić, a uważam tylko że temat dojrzał do zamkniecia. 8)
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Z całym szcunkiem Kontur, ale skąd wiesz co robił Adam - bo jak on jeszcze był moderatorem, to na forum Cie jeszcze nie było?! Poczytaj troche archiwum, a dopiero potem się wypowiadaj!
Bo widzisz ja Adama szanuje(choć nie zawsze się z nim zgadzałem) był on osobą która trzymała cały ten burdel w ryzach - teraz go mie ma i jest co jest(żadnemu modowi nie chce sie tu zaglądać i cała 'ulic' to jeden wielki OT)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Czyli na czym polega praca moderatora bo nie do końca rozumiem?
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Pilnuje żeby syfu nie było - min. OT!
Jeśli ktoś łamie regulamin, daje ostrzeżenie lub ban itd.
Teraz ulica nie ma moda(oficjalnie są 'moderatorzy VB' ale żadent tu nie "sprząta")i jest jak jest 8O
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
To ja, żeby nie było całkiem OT, dodam coś od siebie.
Sytuacja taka: Knajpa (nawet kulturalna, często bywałem), w środku bilard, przy bilardzie ja i kumpel. Pykamy sobie spokojnie partyjkę i w pewnej chwili podchodzi kumpela. Przerywam grę, kumpel idzie się odlać a ja z nią gadam. Kilka stolików dalej siedzi towarszystwo ok. 6 osób (wśród nich koleś, którego znam, nazwijmy go A) i pije. Z tego stolika wstaje dwóch już lekko wstawionych gości, podchodzą do mnie i nawijka, że oni czekają na bilard i ile ja kurwa jeszcze będę gadał. Ja do nich podobnym tonem, że teraz gadam z koleżanką i że będę kontynuwał grę jak skończę rozmowę. Goście zaczęli coś kurwować i przystawiać się do mojego kumpla, który z kibla wrócił. Sytuacja zaczęła robić się nerwowa, więc podszedłem do stolika gdzie siedzieli i mówię, do A, żeby uspokoił swoich kolegów, bo bydło się małe robi. "A" jakoś ich udobruchał, wrócili do stolika, ale wzięli mnie na celownik. Krzywo się gapili, coś tam pokrzykiwali. Kumpel, z którym grałem był już trochę posrany, chciał skończyć i spadać, ale ja powiedziałem, że nie i że gramy kolejną partię. To ich jeszcze bardziej podkurwiło, ale jakoś usiedzieli.
Skończylismy grę i usiedliśmy z kumplem do stolika. Goście nie zauważyli gdzie. Jeden z nich (mniejszy) w pewnym momencie się zorientował, że już nie gramy, wstał od stolika i zaczął mnie szukać. Znalazł jakiegoś typka, który siedział niedaleko i którego nieszczęściem było to, że był do mnie podobnie ubrany. Gościu widać był tak nawalony, że tego nie zauwazył i zaczął go szarpać. Zanim się tamten typek wytłumaczył, to dostał parę szlagów. Gość w pewnym momencie zauważa swoją pomyłke i zauważa również mnie. Podchodzi do mnie z boku, ja go obserwuje kątem oka. Gość gdy jest już obok robi jakiś ruch ręką w moją stronę. Ja go blokuję takim krótkim jakby shuto. Moja reakcja podkurwiła go jeszcze bardziej. Przysiadł się i zaczął się drzeć, że co to kurwa za machanie łapkami i żebym wyszedł z nim na solo przed lokal jak jestem taki mądry.
Sytuacja patowa - nie chciałem robić bydła w knajpie, ale też niespecjalnie mi się wyjście usmiechało, bo straciłem z oczu jego dużego kolegę i podejrzewałem, że się czai na zewnątrz. Uznałem, że najlepiej będzie wyjść na zewnątrz i spierdolić. Na szczęście pojawił się znowu A, który wrócił, wziął kolegę za fraki i wyniósł go jak szmacianą lalkę na oczach publiki.
Dlaczego tak drobno rozpisałem prostą historyjkę? Żeby łatwiej było zanalizować gdzie popełniłem błąd w przypadku, gdybym jednak nie wyszedł z tego cało.
Zgadzam się z tym, co pisał Yoshihiro - Co innego dawać sobie wejść na głowę, a co innego unikać przykrych sytuacji. Moim zdaniem prawdziwy, dobrze wyszkolony wojownik nie pakuje się na ślepo w kłopoty, a potem rozwiązuje je pięścią (lub nie), lecz stara się przewidywać rozwój wypadków na kilka kroków naprzód i dzieki temu unika kłopotów. Ja tutaj niespecjalnie przewidziałem, ale człowiek uczy się na błędach.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024