Skocz do zawartości


Zdjęcie

ruska armia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ruska armia
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia
Taka jest mentalnść Rosjan. Albo jesteś twardy albo jesteś nikim. Osobiście uważam że to powrót do epoki kamienia łupanego.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia
wyglada jak pogo :-)
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia

Taka jest mentalnść Rosjan. Albo jesteś twardy albo jesteś nikim. Osobiście uważam że to powrót do epoki kamienia łupanego.


niewatpliwie jest to zwykly prymityw dziadkow, ale mysle ze i tak to jeszcze dosc lekkie praktyki falowe jakie mozna w rosyjksiej armii spotkac (a i w polsce do niedawna nie bylo lepiej). prymityw, bo czlowieka w wojsku mozna zakatowac z regulaminem w reku, nie trzeba uciekac sie do butowania na korytarzu.
pozdro
  • 0

budo_marass
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia
powiedzmy ze nie jestem zaskoczony tym co tu pokazali. Pewnie duzo ciekawsze rzeczy sie tam w Rasiji dzieja :roll:
  • 0

budo_pan przem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia

powiedzmy ze nie jestem zaskoczony tym co tu pokazali. Pewnie duzo ciekawsze rzeczy sie tam w Rasiji dzieja :roll:


w Polsce tez, zreszta na calym swiecie.....
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia
Właśnie takie szkolenie produkuje twardych ludzi.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia

Właśnie takie szkolenie produkuje twardych ludzi.


czy ludzi to nie wiem, ale twardych pojebow na pewno
pozdro
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia
Spid to był żart oczywiście ? :D
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia
No chyba trzeba się zebrać w sobie do kupy, żeby przejść takie pieklo. :?
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia
Czym innym są cięzkie ponad siły niemal ćwiczenia fizyczne służba, i to wszystko co jest solą wojskowego życia, a czym innym bandyckie zachowanie, bandytów, którzy wyżyją się na żołnierzach młodszych stażem.
Ale w Rosji, a wcześniej w ZSRR, to raczej tradycja. Dzicz.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia
Gambit, piszesz jakby u nas bylo lepiej....
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia

Gambit, piszesz jakby u nas bylo lepiej....


w tej chwili naprawde jest lepiej jesli chodzi o praktyki falowe, obowiazuje tzw. humanizacja szkolenia, "sady batalionowe" czy tam pulkowe skladaja sie z oficerow jednostki macierzystej i rozpatruja sprawy na miejscu, karzac winnych sankacjami regulaminowymi. nie oznacza to oczywiscie ze jest tak jak powinno byc, ale na pewno jest lepiej, bo do zetki nie trafia niestety kwiat spoleczenstwa. fala jest tam gdzie zolnierze sie nudza, w zielonych garnizonach, w koncu co mozna robic siedzac caly czas w lesie i naprawiajac czolgi.
nie bez znaczenia pozostaje tutaj takze dzialanosc prewencyjna ZW, ktora w tej chwili jest naprawde profesjonalna formacja (i niezle wyposazona), przez co jeszcze bardziej nielubiana hehe.

trzeba tez pamietac ze w wojsku sluzy juz nastepne pokolenie mlodych oficerow i kadry nizszej, wyksztalcone w troche innym duchu i wychowane w innych realiach spolecznych.
pozdro
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia

Gambit, piszesz jakby u nas bylo lepiej....


Mradu, widać że prasy ostatnio nie czytałeś. Jest lepiej pod tymw zględem coraz lepiej. Dlatego że służba trwa tyle ile trwa, i dlatego że armia coraz bardziej zawodowa.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia

Jest lepiej pod tymw zględem coraz lepiej. Dlatego że służba trwa tyle ile trwa, i dlatego że armia coraz bardziej zawodowa.


jest jest, szkoda ze uzawodawia sie w tempie porownywalnym do przemieszczania sie kontynentow (niezauwazalnym). no ale dajmy czas ustawie na ostygniecie i wdrozenie jej w zycie. pomijam jednostki uzawadawiane ekspresowo (np. lubliniec), ale nawet w takich jeszcze troche czasu minie do 100% uzawodowienia. fala jest i bedzie, dopoki zolnierze sluzby zasadniczej beda mieli czas sie nudzic.
a czas sluzby to w tej chwili w polsce ni w chuj ni w oko, zanim zolnierz czegos sie nauczy juz odlicza ddc, i jak przychodzi po unitarce i po jakiejs tam szkolce to liczba dni do wyjscia okreslana jest w liczbie dwucyfrowej, wiec ile on tam moze posluzyc - wyrzucanie pieniedzy, szczegolnie w "najdrozszych" rodzajach wojsk. to samo z opiniami krytykujacymi zatrudnianiem firm ochroniarskich do pelnienia sluzby wartowniczej. zolnierz powienien odbyc zajecia z warty, iles tych wart trzeba odpekac w ramach praktyki, ale zeby przez cala sluzbe gosc pilnowal magazynu z ogorkami? taniej wychodzi zatrudnienie ochroniarza, ale tego wielu nie rozumie (szczegolnie dziennikarzy).

ale idzie ku lepszemu (miejmy nadzieje).
pozdro
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia
oprocz tego kopania to niema nic nadzwyczajnego widzialem gorszy filmik z jakis koszarow z rosji tam to juz piesciami po glowie lali co tu powiedziec taka moda tam panuje :) u nas jest juz o wiele lepiej
  • 0

budo_jezi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia
dobry kozaczek co ich tak kopal ze scyzoryka.
  • 0

budo_sephirot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia
nie wiem ale ten film nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia po treningach zmoim kumplem
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia

dobry kozaczek co ich tak kopal ze scyzoryka.


tak, zaiste zajebisty gosc.

nie wiem ale ten film nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia po treningach zmoim kumplem


za to jego tresc na pewno zrobila wrazenie na zolnierzach ktorzy sa na nim falowani
  • 0

budo_baca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Świata
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska armia
Wszystko co widziałem na filmie było na treningach karate i kika (chodzi mi o kopanie w brzuch bieg po leżących nie wiem co wy w tym strasznego widzicie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024