Skocz do zawartości


Zdjęcie

w parku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

budo_wnuq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

w parku
Ostatnio siedziałem z kolegą w parku miejskim. Ja ćwicze 5 lat karate, a kumpel 8 lat. Podchodzi do nas dwóch starszych gosci około 40 lat pijani i wkurzeni na maksa. I mówią, żeby dac im cygara. A my nie palimy a oni " to macie problem bo macie wpierdol" . A mój kumpel jest nerwowy i odrazu wstał aby ich uspokoić butem w czapkę. A do mnie gośc się coś darł. I w pewnej chwili tak jak by nic sie nie stało odeszli od nas i poszli w swoją stronę. Co sądzicie o tym czy opłacało by się ich uspokoić i im wpierdolić ?? Mieli oni coś 70kg i 80 kg ? ja my po 60 kg ? Jak to oceniacie jakie szanse i wogóle ? pozdrawiam
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Witam, zadaj sobie pytanie co by wam dało to, że nastukaliście 2 pijanych gości ?

Co sądzicie o tym czy opłacało by się ich uspokoić i im wpierdolić ?? Mieli oni coś 70kg i 80 kg ? ja my po 60 kg ? Jak to oceniacie jakie szanse i wogóle ?

Jak ty trenujesz 5 lat karate, a kumpel 8 lat i zadajesz pytanie czy najebalibyście dwóch pijanych gości to ja nie ruzmiem poco wy w ogóle trenujecie.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Ciesz, sie z takiego zakonczenia. Slyszalem inna historie 4 doroslych pijanych kolesi dojebalo sie do 6 studentow na Nowym Swiecie. Krotka rozmowa jeden z pijanych typow pierwszy uderzyl zaczela sie szamotanina. Przyjechala policja studenci zaczeli uciekac czterem sie udalo 2 zlapali. Dorosli pijani powiedzieli, ze studenci ukradli im komorke teraz studenci maja sprawe i przejebane. Ty sie nie zastanawiaj czy bys im wpierdolil czy nie tylko ciesz sie, ze tak sie skonczylo.
  • 0

budo_palacz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mata
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Ostatnio siedziałem z kolegą w parku miejskim. Ja ćwicze 5 lat karate, a kumpel 8 lat. Podchodzi do nas dwóch starszych gosci około 40 lat pijani i wkurzeni na maksa. I mówią, żeby dac im cygara. A my nie palimy a oni " to macie problem bo macie wpierdol" . A mój kumpel jest nerwowy i odrazu wstał aby ich uspokoić butem w czapkę. A do mnie gośc się coś darł. I w pewnej chwili tak jak by nic sie nie stało odeszli od nas i poszli w swoją stronę. Co sądzicie o tym czy opłacało by się ich uspokoić i im wpierdolić ?? Mieli oni coś 70kg i 80 kg ? ja my po 60 kg ? Jak to oceniacie jakie szanse i wogóle ? pozdrawiam



Ciach...Podchodzi do nas dwóch starszych gosci około 40 lat pijani i wkurzeni na maksa.


Dwóch starszych gości, którzy sami sie przewracają.

Ciach...A mój kumpel jest nerwowy i odrazu wstał aby ich uspokoić butem w czapkę


Tj. high kickiem, czy innym mawashi geri jodan? Brawo :roll:

Co sądzicie o tym czy opłacało by się ich uspokoić i im wpierdolić ??


Tj. najpierw ich uspokoić a potem im wpierdolić? :lol:


Jak to oceniacie jakie szanse i wogóle ?


Jak byli pijani to byście im najprawdopodobniej wlali.

Tylko po co? (Ryzykować)
  • 0

budo_ripper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Co sądzicie o tym czy opłacało by się ich uspokoić i im wpierdolić ??

Tj. najpierw ich uspokoić a potem im wpierdolić? :lol:

Uspokojenie przez wpierdol... klasyczne.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Trz ich było batonami napierdolić, potem wziąśc i poskakać po głowie, a na końcu traktorem rozjechać :)

A serio to po co o takie głupoty pytasz?
Obeszło się bez walki?
To sie powinieneś cieszyć!
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Ach... dzieci, dzieci... albo macie po 12 lat i wazycie 60 kg, albo jestescie zlekcza wychudzeni. Idzie internetowi fighterzy bic sie gdzie indziej.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
A ja już myślałem że Cie gdzieś wcięło Tygrysie :wink: Spox że jesteś-bo troche Cie na ulicy nie było :D A tak dziwnie bez Twoich komentarzy-hehe!

Sorki za mały OT :wink:
  • 0

budo_kebabr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:From Hell

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Już był taki jeden co dostał z liścia w parku a potem było normalnie le parkou tak uciekał.
Park to niebezpieczne miejsce pamiętajcie ;)
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
skoro pomogla wasza asertywna postawa to po kiego grzyba sie pytasz co by bylo gdyby trenujecie jzu wystarczajaca dlugo zeby nie musiec miec takich watpliwosci no chyba ze mimo stazu wciaz jestescie poczatkujacymi
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
zapytaj tych od le parkour . oni maja najlepsze zagrywki taktyczne w parku.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
A może to byli adepci kung fu styl :Pijany mistrz??? I co byście takim zrobili?Na nic karate.Sam widziałem na filmie z Jackie Chanem,że to najlepszy styl jest.Znaczy dopóki wóda działa.







:)


Pozdrawiam
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Rozwiązania bez walki są moim zdaniem najlepsze. Zwłaszcza jak brak jakiś innych szkód czy strat. Koledze bym tylko odradził takie kopanie na ulicy na głowę - do tego jeszcze cięższego gościa :wink:
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
8 lat karate? i kolega chciał bić pijaków? albo te 8 liczyłeś miesiącami, albo po prostu macie nierówno w bani. Swoją drogą jak czytam ten topic, to zastanawiam się, czy przypadkiem nie założyć nowego- "kartka z mojego pamiętniczka"- dzisiaj mnie zaczepił chłopiec, ale odszedł, co o tym sądzicie? dobrze, że odszedł?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Ach... dzieci, dzieci... albo macie po 12 lat i wazycie 60 kg, albo jestescie zlekcza wychudzeni.

Znam ludzi którzy ważą podobnie a potrafia niezły łomot spuścić. Wiem że nie jestes laikiem ale twój komentarz jest godny laika.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Czarny_Tygrys napisał:
Ach... dzieci, dzieci... albo macie po 12 lat i wazycie 60 kg, albo jestescie zlekcza wychudzeni.

Znam ludzi którzy ważą podobnie a potrafia niezły łomot spuścić. Wiem że nie jestes laikiem ale twój komentarz jest godny laika.


bardzo dobrze zauwayles

8 lat karate? i kolega chciał bić pijaków? albo te 8 liczyłeś miesiącami, albo po prostu macie nierówno w bani. Swoją drogą jak czytam ten topic, to zastanawiam się, czy przypadkiem nie założyć nowego- "kartka z mojego pamiętniczka"- dzisiaj mnie zaczepił chłopiec, ale odszedł, co o tym sądzicie? dobrze, że odszedł?


dobrze kolega zauwazyl pisza to osoby nie dojrzale
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Panowie tak nie można.
Odpuszczanie takim pijanym debilom którzy szukają zaczepki z szczupłymi chłopakami (pewnie myśleli że trafi na leszczy) nie jest postawą ani rozsądną ani godną naśladowania.
Z ludźmi na poziomie można rozmawiać i dojść do porozumioenia, ale z chujami co mówią "to macie wpierdol" to się nie ma co bawić i machać nogami pokazowo.
Takim prostakom trzeba po prostu wpierdolić.
Ja rozumiem że tak może zachować się niedojżały małolat ale nie 40-leni facet.
Takiemu po prostu trzeba połamać kulosy i obić jape żeby więcej nie zaczepiał ludzi.
WKURWIA MNIE TO ŻE CZŁOWIEK NIE MOŻE W TYM KRAJU SPOKOJNIE PRZEJŚĆ SIĘ PO ULICY I ZRELAKSOWAĆ BO ZAWSZE JAKIŚ CHUJ SIĘ ZNAJDZIE CO SZUKA ZACZEPKI.
  • 0

budo_sulsa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Jak zwykle kolejny głupi temat w tym dziale, szkoda gadać, czy wy naprawde nie macie własnego mózgu?
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Takim prostakom trzeba po prostu wpierdolić.


kontur17 lamiesz nalogowo regulamin nawolujac otwarcie do przemocy, nie wiem gdzie sa moderatorzy tego dzialu zeby zamykac takie pojebane topiki z serii "czy oplacalo sie im wpierdolic? tak tak, takich trzeba napierdalac dopoki jucha im cieknie z pyska". widac maja juz w dupie dzial "ulica", a podobno nie sa chlopcami na zawolanie i posylki z tego co kiedys wyczytalem w podobnej sytuacji (a nie robia tego co do nich nalezy).
pozdro
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Diriz - normalnie mnie rozbawiles ... ale pozytywnie :) tekstem o MOdach :)
A tak poza tym masz racje... co do tematu zasadniczego :)
Kontur17 - A wiesz jak sie to moze skonczyc .. pijany (czyt. o obnizonym rozpoznawaniu skutkow swoich czynow) menel wyjmie kuchenny noz i ci go wsadzi w bebech ... i koniec twojego chojrakowania...
Przede wszystkim nalezy dazyc do rozwiazania sporu metodami POKOJOWYMI... a nawet odejsc szybkim krokiem od pijaczkow ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024