Skocz do zawartości


Zdjęcie

głupie baby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_kalafior99
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

głupie baby
chłopaki pomocy!!
kilka dni temu pokłociłem sie z kumpelą z budy, a ta bździągwa (delikatnie rzecz ujmując) nagadała o tym jakiemuś swojemu kolesiowi ( z dodatkami żeby nie było...) no i teraz ziomek na mnie poluje, przyłazi do budy, a jest troszke więkrzy ode mnie ( ja 170cm i 70kg on ta ze 185cm i 85kg). fakt ze trenuje zapasy od 3 lat i nie boje sie typa, ale boje sie tego ze jak kolo do mnie podskoczy z piachami to bedzie boruta i będe miał problemy w szkole po za tym nie chce kasowac tłuc sie z kolesiem do którego nic nie mam...

p.s. wiem ze to głupi temat ale naprawdę nie wiem co zrobić...:/
  • 0

budo__ragan_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
niewiem po co stwarzasz sobie problemy ?
Niechcesz sie z nim bic bo do niego nic niemasz ? :lol:
moim zdaniem sie go poprostu boisz...
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Ja bym podszedł do kolesia i spytał o co mu biega, wyjaśnił co i jak!Spokojna rozmowa powinna wystarczyc!A jak dalej bedzie sie burzył, to ustalasz miejsce, godzine spotkania(żeby kłopotów nie było) i robisz to co na treningu-tylko troche brutalniej :) niekórzy musza dostac,żeby sie nauczyć :wink:
Ale rozmowa powinna wystarczyc!!!
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
problem szkoły
- jeśli jesteś w gimnazjum lub niżej :) to nie powinieneś się przejmować problem ze szkoła, bo poprostu nie istnieje. Tylko straszą. W najgorsyzm wypadku (zakładając,że drekcja się dowie ) dostaniesz nagane i 15 min z pedagog
- jeśli to szkoła średnia to już mogliby cię wyrzucić. Zaproponuj kolesiowi, żebyście poszli gdzieś w nieprzypałowe miejsce.
wyjście bez użycia siły:
- możesz prubować z ziomkiem gadać o ile nie jest zbyt narwany
- pogadaj z koleżanką
- poskarż się nauczycielowi
- ewentualnie szukaj znajomych, którzy znaja tego kolesia,żeby załagodzili sprawe
- idź na policje z zarzutem "zastraszenia"
- przeczekaj wszystko
wyjście z użyciem siły:
- poprostu mu dojeb
- dojeb mu z pomocą kolegów z klasy
- naślij jakieś laski na zwyrodniała koleżanke :)

WYBIERAJ :D :D :D chyba,że znasz jakieś inne rozwiązania

Tylko mi się zdaje,że jeśli się go naprawdę nie boisz to byś spokojnie wychodził sobie ze szkoły i czekał na rozwój wydarzeń
  • 0

budo_rossomak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-ch/Wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

trenuje zapasy od 3 lat i nie boje sie typa, ale boje sie tego ze jak kolo do mnie podskoczy z piachami to bedzie boruta i będe miał problemy w szkole po za tym nie chce kasowac tłuc sie z kolesiem do którego nic nie mam...

Kalafior, w pełni Cię rozumiem i za ch**a pana nie rozumiem uwagi poczynionej przez

Niechcesz sie z nim bic bo do niego nic niemasz ?
moim zdaniem sie go poprostu boisz...

Głupota aż chce się :blus: .
Cóż, jeszcze do niedawna chodziłem do tzw. elitarnego liceum i wiem jakbym wyglądał gdybym zmasakrował jakiegoś barana. Cóż czasami ograniczenia prawno administracyjne i dbałość o odpowiedni PR w pracy wymuszają jakieś subtelniejsze środki.
1-masz jakiś znajomych, którzy tobie hmm...powiedzmy ? :twisted:
2- jak brzydzisz się takich niehonorowych metod to spróbuj faktycznie z nim pogadać i najlepiej miej kilku kumpli za plecami coby was hamowali, jak się nie dogadacie to masz dwa wyjścia (obydwa mało przyjemne). Pierwsze to przejść się do szanownej dyrekcji, aby dyrektor pogadał z ta panienką, która na ciebie napuściła kolesia. I tak załatwić sprawę. I takie wyjście wcale nie dowodzi braku jaj (z czym pewnie jakiś qutas zaraz wyskoczy) tylko pragmatycznego podejścia do sprawy. Wyjściem drugim jest CICHA ustawka, ale takie wydarzenia szybko się roznoszą...

ps.tak namarginesie niedawno miałem podobną sytuację, gdzie jakiejś panience ktoś rozjebał komórkę, ta oskarzyła mnie o to i napuściła swojego chłopa i jakiegoś typa. Po groźbach wywózki, skopania (oczywiście przez jakąś bliżej nie zidentyfikowaną grupę) itp, trochę sie wk***em i załatwiłem sprawę przez dziekanat :twisted:
Zrobiłem tak pomimo tego, że takie groźby to oni mogli sobie w d...e wsadzić -od kilku lat trenuje w nożu i czarno bym, widział jakąkolwiek próbe wywiezienia mnie gdziekolwiek, po prostu uznałem że jest to lepsze wyjście od rozlewu krwi

pps. i prosze mi to nie p***lić o męskiej dumie itp. W życiu trzeba być pragmatycznym i przewidującym a nie narażać się na wywalenie ze szkoły/studiów.
  • 0

budo_zwierzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Trenujesz 3 lata zapasy?
Dobry człowieku, jeśli on również ich nie trenuje, to zachowajżesz się przyzwoicie i jeśli coś ma się już wydarzyć, to z łaski swojej wejdź w niego jak T-34 w spożywczak...
...i bić go nie musisz, jeśli odwalisz dobrą robotę z rzutem i parterem, to kolo może się obsrać ze strachu.

Jeśli nie wiesz o co biega, to wpisz w jakieś Kaziee, czy inym Emulu: Mark Kerr Highlight :)
Obejrzyj i zrozumiesz.

Pozdrawiam :wink:



(to jest post humorystyczny)
  • 0

budo_rossomak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-ch/Wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
ppps. oczywiście sa takie sytuacje, kiedy porządne przyje***e komuś jest nieodzowne :) :twisted: ale należy tego unikać.
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Mialem taka sama sytuacje... wyszedlem calo..tylko wtedy nic nie cwiczylem a moj oponent wrecz przeciwnie :-) najpierw kilkoma bluzgami dodalem sobie animuszu a jemu pokazalem,ze sie go nie boje (przynajmniej pokazalem ... bo rzeczywistosc byla inna..:-) ) pozniej wykorzystalem talent oratorski i zagadalem go tak,ze sie okazalo ,ze to ta laska jest wszystkiemu winna...i jej sie dostalo ;-) hehe..
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

ps.tak namarginesie niedawno miałem podobną sytuację, gdzie jakiejś panience ktoś rozjebał komórkę, ta oskarzyła mnie o to i napuściła swojego chłopa i jakiegoś typa. Po groźbach wywózki, skopania (oczywiście przez jakąś bliżej nie zidentyfikowaną grupę) itp, trochę sie wk***em i załatwiłem sprawę przez dziekanat
Zrobiłem tak pomimo tego, że takie groźby to oni mogli sobie w d...e wsadzić -od kilku lat trenuje w nożu i czarno bym, widział jakąkolwiek próbe wywiezienia mnie gdziekolwiek, po prostu uznałem że jest to lepsze wyjście od rozlewu krwi


Nie wiem czy wiesz, ale ludzi ,którzy na SERIO wywożą ludzi:
1 noża się nie przestraszą
2 nie chcesz wiedzieć co oni noszą i co umieją

A tak na marginesie, boisz się o opinie w szkole, załatwiasz sprawy przez dziekanat, a twierdzisz,że jakby co to byś kogoś nożem pochlastał. Nie sądzisz,że widmo kilku lat paki jest gorsze niż wyrzucenie ze studiów??

A pytanie mam jeszcze. Walczyłeś kiedyś w realu z nożem w ręku i bez hamulców komuś go zadoptowałeś? Czy to tylko takie twoje refleksje "co, gdyby"
  • 0

budo__ragan_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

Niechcesz sie z nim bic bo do niego nic niemasz ?
moim zdaniem sie go poprostu boisz...

Głupota aż chce się :blus: .


?? ? rozwin to ?
  • 0

budo__ragan_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

Niechcesz sie z nim bic bo do niego nic niemasz ?
moim zdaniem sie go poprostu boisz...

Głupota aż chce się :blus: .


?? ? rozwin to ?
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

Nie wiem czy wiesz, ale ludzi ,którzy na SERIO wywożą ludzi:
1 noża się nie przestraszą
2 nie chcesz wiedzieć co oni noszą i co umieją


wlasnie na takich legendach i strachu oni zeruja ...
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

Nie wiem czy wiesz, ale ludzi ,którzy na SERIO wywożą ludzi:
1 noża się nie przestraszą
2 nie chcesz wiedzieć co oni noszą i co umieją


wlasnie na takich legendach i strachu oni zeruja ...
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

Nie wiem czy wiesz, ale ludzi ,którzy na SERIO wywożą ludzi:
1 noża się nie przestraszą
2 nie chcesz wiedzieć co oni noszą i co umieją


wlasnie na takich legendach i strachu oni zeruja ...
  • 0

budo_rossomak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-ch/Wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Cóż, odpowiedzi.
Najpier dla Pana bachen

Nie wiem czy wiesz, ale ludzi ,którzy na SERIO wywożą ludzi:
1 noża się nie przestraszą
2 nie chcesz wiedzieć co oni noszą i co umieją

A tak na marginesie, boisz się o opinie w szkole, załatwiasz sprawy przez dziekanat, a twierdzisz,że jakby co to byś kogoś nożem pochlastał. Nie sądzisz,że widmo kilku lat paki jest gorsze niż wyrzucenie ze studiów??

A pytanie mam jeszcze. Walczyłeś kiedyś w realu z nożem w ręku i bez hamulców komuś go zadoptowałeś? Czy to tylko takie twoje refleksje "co, gdyby"


Na pierwsza część odpowiedział of10, pozatym hmm...powiedziałbym że niemieli by czasu przestraszyć się noża. Wierz mi. To nie sa przechwałki tylko stwierdzenie faktu...
A to co noszą... Do 3-4m to ja będe szybszy, a z partyzanta mnie nie węzmą. Za paranoiczny jestem :twisted:

Pozatym tak naprawdę jest mało solidnych ekip do wywózek, większość to pozerzy i zwykłe drechy, któr chcą mieć jakąś przygodę i o czym opowiadać jakiejś lasce przy piwku. Profesjonalistów jest mało (ale jak się na nich trafi to fakt że przerąbane).

Co do paki- próbe jakiejkolwiek wywózki traktowałbym jako wstęp do morderstwa, a w takim przypadku niemiałbym żadnych oporów przedz zadźganiem kogoś na amen. A jak już umierać to w towarzystwie.

Co do trzeciej części to nie są gołosłowne refleksje co by było gdyby, lecz mniejsza o to.

A teraz do Pana _ragan_

Otóż może przesadnie zaeagowałem, ale odzywki tego typu działają na mnie jak płachta na byka. Takie gówniarskie: pokaz że masz jaj i mu zajeb- kiedyś kilku kolesi motywowało się takimi tekstami i wyskoczyli do mnie. Jeden z motylkiem. Tu patrz ostatnią linijkę a propo bachen-a. Uważam, że nie należy podjudzać kogoś do ustawki, jesli można inaczej. Sorry, ale właśnie tego nie znoszę...
  • 0

budo_kalafior99
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
dzięki!! mysle że w sumie najleprzym sposobem będzie "uspokojenie" kolesia spokojna gadką, no ale jak już by mi podjechałz tubą no to chyba nie bede miał wyjścia jak tylko szybkie wejście w nogi i kilka gongów ze stójki (chociarz trenuje klasyczne to mysle że taka akcja będzie skuteczniejsza:P)... cóż raz sie żyje nie dam sobie w kasze dmuchać
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Zdecydowanie postaraj się wszystko uspokoić, koleś najwidoczniej chce po prostu zaimponować kobiecie, no bo co innego ma zrobić ja ta mu się wyżaliła (no przecież nie pokaże że nie ma jaj).

W każdym razie spokojnie i postaraj się niczego nie zaogniać, bo jeszcze się z tego wojna zrobi (jak zwykle przez baby)


A o tych wywózkach to proszę ludzie zejdźcie na ziemie, przecież to istne kpiny, ktoś miałby wywozić jakiegoś licealiste bo coś powiedział jakieś dziewczynie ?? !!

No proszę.... bez jaj... o czym my tu wogóle rozmawiamy ?? takie animozje są na porządku dziennym i jakoś nigdy się takie groźby nie spełniają... czasem drechy kogoś swoim zdezelowanym mercem wywiozą, obiją...(ale gdyby koleś się stawiał to odpuszczą) a o profesjonalistach zapomnijcie.... "co Wy wiecie o zabijaniu ??"
Licealiste będą wywozić buahahahahaha i go w betonowe buty ubierać buahahaha :D

Filmów się naoglądaliście i bajek słuchacie :D
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

Filmów się naoglądaliście i bajek słuchacie :D


Tez mi sie tak wydaje-ach ten Bolek i Lolek :)
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

Bolek i Lolek


Dobry przykład, zresztą powiem Wam coś o światku "gangsterskim"....

Wiecie dlaczego nikt z ludzi zajmujących się takimi "sprawami" by się w takie pierdoły nie bawił.... z jednej prostej przyczyny... bo prawdziwych zabijaków nie obchodzi duma jakiegoś kolegi/koleżanki.... tylko jedna sprawa: interes jeśli na czymś można zarobić to warto jest ryzykować... więc jeśli nie mają w czymś własnego interesu to nikt nie kiwnie palcem... a jeżeli kiwnie to nie jest prawdziwym "gangsterem" tylko po prostu pozerem...

O reputacje się dba... a jakże.. ale reputacja jest na poziomie równych sobie, albo jak to bezpośrednio dotyczy grupy... czyli jeśli inni zabijacy podskakują to się ich temperuje.... bo w tym jest interes... większy respekt, większe pole działania, większe wpływy....

A licealiste.. ;)
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Madrze prawi, wódki mu dać :) :) :) :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024