Skocz do zawartości


Zdjęcie

Solo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
188 odpowiedzi w tym temacie

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
No to zróbcie taki napis
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Ambull napisał

a za to proponuje w dziale ulica zrobic napis, zawsze unikaj walki, oddawaj wszystko kiedy zostajesz napadniety a od 22 do 6 niewychod z domu - z kazdym problemem zglos sie na policje bo nic innego nie pomoze



Kontur17 napisał

A unikaj walki ponieważ zawsze trafisz na napastnika który jest albo Bruce Lee ,albo zawodowym nożownikiem, albo policjantem,prokuratorem lub sędzią i pójdziesz siedzieć do więzienia gdzie będą Cię cwelić, stracisz możliwość znalezienia pracy i zmarnujesz sobie życie.
dlatego ja wzorowy wojownik ulicy będę dawał się opluwać, okradać, bić, uciekać jak krzywdzą słapszych i bezbronnych i stale będę podłączony do numeru 112.

No panowie zgadzam sie z wami w 100% . Tak jak poczytam te posty na budo to mam wrażenie że musze dać na msze że mnie jeszcze nikt przy żadnej bójce nie pociął nożem a i sam sie zastanawiam jak mogłem tyle lat funkcjonować bez tego przyrządu :wink: Kurwa ludzie to juz sie robi nudne tutaj tylko ludzie mówia nie rób nic bo policja/prokurator/nożownik a prawda jest taka że unikanie konfrontacji do niczego nie prowadzi ...
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

a prawda jest taka że unikanie konfrontacji do niczego nie prowadzi


A wg mnie prowadzi do spokojnego funkcjonowania, bez konieczności napierdalania się na każdym kroku
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
A według mnie prowadzi to do tego że gnoje wejdą ci na głowe. Uwierz że niektórym osobom jak nie pokażesz w pewnym momencie że żarty sie skończyły to wyjdzie że jesteś miękki i później już bedziesz miał ładnie przesrane . Zaczną startować do ciebie wszyscyc nawet jakieś cipy bo pomyślą że jesteś miekki i nic nie zrobisz . Ja to mówie z mojego doswiadczenia życiowego zawsze jak zmieniałem szkołe albo klase to znajdowały sie takie osoby do których docierały tylko argumenty siłowe . Ja akurat jakoś sobie z tym radziłem wiec miałem spokój ale ci którzy nie mieli na tyle odwagi zeby w pewnym momencie komuś zajebać mieli dużo gorzej .
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Tak też jest, nie przecze, ale pod pojęciem 'unikanie walki' ja(i ludzie odradzający walki) rozumiem nie tyle spławienie gościa tekstem"nie bije sie bo coś tam", tylko raczej unikanie sytuacji które mogą doprowadzić do...nieprzyjemności - jak dla mnie to lepsze rozwiązanie!
Mózg - najlepsz broń na ulice!!!
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
No z bani mozna pociagnac :) a moj pies jak z dynki sieka pare osob sprawdzalo juz zeby :-)
  • 0

budo_he_granade
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
tu pasuje cytat "Wole zeby mnie 12 sądziło niz 4 niosło "
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

tu pasuje cytat "Wole zeby mnie 12 sądziło niz 4 niosło "

Dokładnie tak.
Tyle że w Polsce 3 sądzi (1 sędzia i 2 ławników) w 2 instancji 3sędziów.
Ale nie o to chodzi. Tylko o to że słuchanie humanitarystów i unikających walki mnie po prostu śmieszy. Co tu kurwa unikać czy martwić się o ścierwo co chce Cię okraść, zdziesionować czy krzywdzi bezbronnych. Nawet przesadzenie i najebanie mu niewspółmiernie do straty jest dla mnie bardziej zrozumiałe niż oddenie chujowi co chce bez walki.
  • 0

budo_he_granade
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
choć wygranie bez walki jest dla mnie godne podziwu (ale nie oddanie wszystkiego i cześć zostaw mnie i wogole to nie) ale np: mój kolega ostanio podeszło do niego przed szkoło 3 kolesi i chcieli go lać ten ustał na srodku zaczoł na nich krzyczeć a oni pózniej poszli jak małe dzieci do domu... takie bossy a sie przestraszyli hehe
  • 0

budo_he_granade
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
a co do sądzenie to mozesz sie ciagać po sądach ze ..... bez kometarza to zostawiam zeby ich było tylko 12.... :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Ładna dzieciarnia tu sie zrobiła...Punishera się naoglądali :rofl:
Nie chce mi się tłumaczyć jeszcze raz co znaczy unikać walki, ale to zrobie - może załapiecie :)
'Unikać walki' nie znaczy oddawać czego sie ma, błagać o litość, czy też wykręcać się od walki głupimi tekstami - co nieustannie podkreślacie - 'unikać walki' to głównie PROFILAKTYKA!!! Widzisz 4 dresów - przechodzisz na drugą strone ulicy, z panną chodzisz do pewnych klubów a nie do spelun, jedziesz w nocy tramwajem - usiądż w przodzie, tam menele nie siedzą! Ot, cała filozofia! Ale wg Was lepiej jest każdego napierdalać: "to nie zemsta, to kara"- zachowanie dobre do pierwszego poważnego wpierdolu!
Ciekawe, przy kim NORMALNA panna/babka/matka(niepotrzebne skreślić) czuła by się bezpieczniej - przy gościu który widząc menela(zebrajacego o kase na wino) ma ochote go lać, dymić przy niej do każdego kto na nia krzywo popatrzy - czy przy gościu który nie dopuści do ww sytuacji? Chyba nie musze odpowiadac! Ciekawe który z tych gości będzie miał wszystkie zęby na starość! Ciekawe? Wcale nie, bo odpowiedż jest prosta!
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Szkoda gadać. Większość ludzi tu piszących nigdy nie miała prawdziwej konfrontacji na ulicy... Ja już kończe czytać ten temat, bo jest sesja, a to nie czas do śmiechu...
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
No też mi się tak wydaje Tygrysie!!!Ttacy dobzi w gębie bajkopisarze!
I powodzenia
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Ładna dzieciarnia tu sie zrobiła...Punishera się naoglądali :rofl:
Nie chce mi się tłumaczyć jeszcze raz co znaczy unikać walki, ale to zrobie - może załapiecie :)
'Unikać walki' nie znaczy oddawać czego sie ma, błagać o litość, czy też wykręcać się od walki głupimi tekstami - co nieustannie podkreślacie - 'unikać walki' to głównie PROFILAKTYKA!!! Widzisz 4 dresów - przechodzisz na drugą strone ulicy, z panną chodzisz do pewnych klubów a nie do spelun, jedziesz w nocy tramwajem - usiądż w przodzie, tam menele nie siedzą! Ot, cała filozofia! Ale wg Was lepiej jest każdego napierdalać: "to nie zemsta, to kara"- zachowanie dobre do pierwszego poważnego wpierdolu!
Ciekawe, przy kim NORMALNA panna/babka/matka(niepotrzebne skreślić) czuła by się bezpieczniej - przy gościu który widząc menela(zebrajacego o kase na wino) ma ochote go lać, dymić przy niej do każdego kto na nia krzywo popatrzy - czy przy gościu który nie dopuści do ww sytuacji? Chyba nie musze odpowiadac! Ciekawe który z tych gości będzie miał wszystkie zęby na starość! Ciekawe? Wcale nie, bo odpowiedż jest prosta!

Przecież ty wogóle nie rozumiesz co Ja i między innymi Off 10 piszemy.
Wyjaśnię Ci to w skrócie:
-"to masz wpierdol jak nie masz cygara" nie jest żebraniem czy prośbą tylko ROZBOJEM
- "choć na solo" jest wprost stwierdzeniem ZARAZ CI WPIERDOLĘ
- "zaraz będziesz miał aids jak nie dasz 5 zł" JEST ROZBOJEM
- KLEPNIĘCIE W TYŁEK NIE JEST RÓWNE KRZYWEMU SPOJRZENIU

PS. Wpierdol poważny już w życiu dostałem (bo siedem pchnięć kozikiem nie należy do przyjemności) ale jakoś naszczęście żyję i nie zmieniło to mojej mentalności i światopoglądu. A wręcz przeciwnie. Teraz wiem że jak istnieje zagrożenie to nie ma co się opierdalać tylko trzeba zdecydowanie I SKUTECZNIE obezwładnić napastnika.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Doskonale czaje co piszecie...mogłbym powiedziec że wy nie zczailiscie "o so chosi" w tym tekscie...

Tak też jest, nie przecze, ale pod pojęciem 'unikanie walki' ja(i ludzie odradzający walki) rozumiem nie tyle spławienie gościa tekstem"nie bije sie bo coś tam", tylko raczej unikanie sytuacji które mogą doprowadzić do...nieprzyjemności - jak dla mnie to lepsze rozwiązanie!
Mózg - najlepsz broń na ulice!!!

...bo piszecie potem bajki typu

tu pasuje cytat "Wole zeby mnie 12 sądziło niz 4 niosło"

i podobne, a szcytem jest ten tekscior(apropo używania mózgu)

No z bani mozna pociagnac a moj pies jak z dynki sieka pare osob sprawdzalo juz

wnioskuje ze gość mózgiem udeża?!

Więc mój "wykład" nie był do konkretnej osoby, tylko do ogółu wypowiadających się w tym temacie i na tym forum
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Nie zawsze mozna siadac z przodu albo przechodzic na druga strone ulicy .
Boze czy tylko ja znam takie przypadki , ze koleś poprostu szuka dymu i nic co powiesz tego nie zmieni ???
Nie wytłumaczysz bucowi lepiej go pierdolnac przynajmniej bedziesz miał pierwszenstwo i lepszy start .

No i oczywiscie to co napisał Famas jest pełno ludzi ktorzy szukaja słabych .
Raz cie lekko popchnie niby dla jaj ale bada twoje reakcje .
Nie zareagujesz bedziesz miał potem przesrane . Tak sie tworzą roznego rodzaju popychadła .
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Boze czy tylko ja znam takie przypadki , ze koleś poprostu szuka dymu i nic co powiesz tego nie zmieni ???


Już pisałem że też tak może się zdażyć

cały tekst

Tak też jest, nie przecze, ale ...


Nie zawsze mozna siadac z przodu albo przechodzic na druga strone ulicy

Pewnie że nie zawsze, ale w 95% przypadków(tak na oko) :wink:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
No masz racje. Tylko dyskoteka to miejsce gdzie ciężko coś przewidzieć.
Z mojego doświadczenia z pracy na bramkach zaobserwowałem że najczęściej zaczyna się od:
-nieustępieniu i pchnięciu z barka
-uśmiechnięciu się do dziewczyny(nie koniecznie mając na nią ochotę tylko z czystej uprzejmości)
-a i nie brakuje debili co wypiją czy się naćpają i szukają pretekstu
Teoretycznie najlepiej nie chodzić na dyskoteki ale JEST TO ZWYKŁE TOLEROWANIE TAKIEGO ZACHOWANIA KTÓREMU JA SIĘ SPRZECIWIAM.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Z mojego doświadczenia z pracy na bramkach zaobserwowałem że najczęściej zaczyna się od:
-nieustępieniu i pchnięciu z barka

Więc jak nie chcesz bójki to ustąp i po problemie

uśmiechnięciu się do dziewczyny(nie koniecznie mając na nią ochotę tylko z czystej uprzejmości)

No to jest kurwa częsta sytuacja - niestety - ale spokojna rozmowa powinna wystarczyć

a i nie brakuje debili co wypiją czy się naćpają i szukają pretekstu

No i tacy debile są najgorsi - "ni ma" rady - zależy od sytuacji

Teoretycznie najlepiej nie chodzić na dyskoteki

To tak jakby nie jeździć samochodem, bo może się kraksa przytrafić...można wybierać między dyskotekami w miare bezpiecznymi i tymi mniej
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
profilaktyka owszem nie paranoja noi na niektorych ludzi nie da rady jesli oni nie zaczna sie bac to nadal wiekszosc bezbronnych bedzie bac sie ich
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024