Skocz do zawartości


Zdjęcie

Solo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
188 odpowiedzi w tym temacie

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
oprocz tego ze popieram kontura to jeszcze zalezy od tego czy ty tez piles i ile bo mimo iz normalnie moglbys dac rade po alkoholu moze nie byc tak rozowo w takim wypadku zmienil bym poprostu lokal w ktorym bym sie mial bawic dalej
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Bo wiem z doswiadczenia, ze jezeli sie zgodzisz i powiedzmy, ze wygrasz i przy okazji np. typek bedzie mial zlamany nos/reke/szczeke/itd. to moze sie okazac, ze szybko pobiegnie do lekarza, a nastepnie na policje - zostajesz sprawca pobicia.

Co za debil po przegranej solówce (którą sam sprowokował) latał by na policję? Może ktoś, kto zupełnie siebie nie szanuje, poza tym moim zdaniem ośmieszył by się w oczach kumpli.

Wiesz, znam pełno takich debili. Pieprzone dzieciaczki, które jeżdżą bi em dabulju, którą dostali od papcia na 18stkę i chcą zaimponować nowo poznanej blacharze z gimnazjum, robiąc taką wieś w barze. Dalszy przebieg znacie.
Moje zdanie jest takie... półobrót Chucka Norrisa, a nie pobiegnie do lekarza :lol: :lol:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Bo wiem z doswiadczenia, ze jezeli sie zgodzisz i powiedzmy, ze wygrasz i przy okazji np. typek bedzie mial zlamany nos/reke/szczeke/itd. to moze sie okazac, ze szybko pobiegnie do lekarza, a nastepnie na policje - zostajesz sprawca pobicia.

Co za debil po przegranej solówce (którą sam sprowokował) latał by na policję? Może ktoś, kto zupełnie siebie nie szanuje, poza tym moim zdaniem ośmieszył by się w oczach kumpli.

Wiesz, znam pełno takich debili. Pieprzone dzieciaczki, które jeżdżą bi em dabulju, którą dostali od papcia na 18stkę i chcą zaimponować nowo poznanej blacharze z gimnazjum, robiąc taką wieś w barze. Dalszy przebieg znacie.
Moje zdanie jest takie... półobrót Chucka Norrisa, a nie pobiegnie do lekarza :lol: :lol:


Może i półobrót jest efektowny ale napewno prosty na jape jest szybszy i nie wymaga dużo miejsca do wyprowadzenia w zazwyczaj zatłoczonym lokalu. A przy obecnej pogodzie (chyba że ktoś z was jest teraz na Hawajach :wink: ) wogóle odradzałbym kopania- łatwo się przewrócić.
Mój znajomy z bramek był trochę może mniej agresywny w stosunku do takich bananów ale za to bardziej ich upadlał. Wywracał ich na ziemię po wyprowadzeniu z lokalu i fundował im ciepły prysznic- złoty deszcz. Przyznacie chyba że to bardziej poniżające niż dostać na łeb. :)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
A no i oczywiście żaden z tych kozaków nie szedł na skargę na policję. :)
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Bo wiem z doswiadczenia, ze jezeli sie zgodzisz i powiedzmy, ze wygrasz i przy okazji np. typek bedzie mial zlamany nos/reke/szczeke/itd. to moze sie okazac, ze szybko pobiegnie do lekarza, a nastepnie na policje - zostajesz sprawca pobicia.

Co za debil po przegranej solówce (którą sam sprowokował) latał by na policję? Może ktoś, kto zupełnie siebie nie szanuje, poza tym moim zdaniem ośmieszył by się w oczach kumpli.

Wiesz, znam pełno takich debili. Pieprzone dzieciaczki, które jeżdżą bi em dabulju, którą dostali od papcia na 18stkę i chcą zaimponować nowo poznanej blacharze z gimnazjum, robiąc taką wieś w barze. Dalszy przebieg znacie.
Moje zdanie jest takie... półobrót Chucka Norrisa, a nie pobiegnie do lekarza :lol: :lol:


Może i półobrót jest efektowny ale napewno prosty na jape jest szybszy i nie wymaga dużo miejsca do wyprowadzenia w zazwyczaj zatłoczonym lokalu. A przy obecnej pogodzie (chyba że ktoś z was jest teraz na Hawajach :wink: ) wogóle odradzałbym kopania- łatwo się przewrócić.
Mój znajomy z bramek był trochę może mniej agresywny w stosunku do takich bananów ale za to bardziej ich upadlał. Wywracał ich na ziemię po wyprowadzeniu z lokalu i fundował im ciepły prysznic- złoty deszcz. Przyznacie chyba że to bardziej poniżające niż dostać na łeb. :)

nie brałem tej swojej opinii dosłownie, czyżby tutaj nie dotarła mania Chucka Norrisa? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Przybyłem-Zobaczyłem-Zrozumiałem.
Sorry za nieporozumienie. :lol:
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Ja bym powiedział że słabszych nie bije i odszedł w spokoju...text z walkami za pieniądze też git :)
  • 0

budo_sw1ru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Niestety sytuacja z policją, typ biegnie do szpitala po obdukcję a później na komendę jest coraz częstsza. Chłopaki widzą w tym łatwy zarobek, ponieważ mogą się później domagać od ciebie odszkodowania. Sporo moich kolegów musiało płacić, a znaczna część z nich byla atakowana pierwsza.

Dokladnie o to chodzi, teraz sa takie czasy, ze za samoobrone mozesz beknac, a co dopiero jak cos wyniknie przy "kulturalnej" walce 1v1, prokuratora nie bedzie to raczej obchodzic, ze to on chcial itd.

PS
Co do KpZ (kop z polobrotu) Chucka to jak najbardziej, ale jemu (i tylko jemu) nie groza zadne konsekwencje...
  • 0

budo_kuba.k
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Powiedz że bijesz się tylko za pieniądze i olej typa. ;)

Pokaż mu zdjęcie Chucka Norrisa i powiedz, że to twój stary :)



Podobają mi się te text :D respekt

pzdr
  • 0

budo_batosai
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Ostatnio miałem podobną sytuację... Wracałem sam w nocy do domu i zaczepiło mnie dwóch gości, jeden chciał na solo. No ale myślę sobie: spoko, z jednym sobie poradzę, ale jak nagle drugi sie dołączy? Poza tym ślisko jak nie wiem co... Spanikowałem... To sie mówi, że poradzi sobie, kawał chłopa, ale jak przyszło co do czego to lipa :/ Nawet miałem taki fajny moment: złapał mnie za "fraki" jedna ręką i totalnie się odsłonił. Mogłem z nim zrobić wszystko, łacznie z efektownym złamaniem ręki w łokciu, ale za dużo myślałem. A myślałem o tym jak drugi na to zareaguje... Bo może sie wystraszyć i uciec, ale może też rzucić się na mnie (ew. dobyć jakieś ostre narzędzie).

Ale na szczęscie było to blisko mojego domu i udało mi sie dotrzeć tam bez krwawej bijatyki.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Już was widze jak jestescie z laską i ktoś do was burzy a wy sadzicie te wszystkie denne texty o Norrisie i czyim on jest ojcem ... :oops: porażka .
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
w sumie to nie slyszalem jeszcze o "solowie", ktora konczy sie 1/1. no chyba ze prowodyr wygrywa.

zawsze mozesz powiedziec, ze brzydzisz sie przemoca, ale chetnie rozwiazesz ten problem partia warcabow.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

w sumie to nie slyszalem jeszcze o "solowie", ktora konczy sie 1/1. no chyba ze prowodyr wygrywa

A ja słyszałem i nawet widziałem :wink:
  • 0

budo_sw1ru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Już was widze jak jestescie z laską i ktoś do was burzy a wy sadzicie te wszystkie denne texty o Norrisie i czyim on jest ojcem ... :oops: porażka .

Teksty z chuckiem to byly raczej ironiczne kwestie. Troche wiecej poczucia humoru ;)
  • 0

budo_kebabr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:From Hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Nie no jasne, że żartowałem, kto o zdrowych zmysłach mówiłby, iż Chuck Norris to jego ojciec (jeszcze by się zdenerwował i co by było) ;)



Pozdro
  • 0

budo_uth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
JA tez widzialem solo one on one...
Mialem nawet okazje, tyle ze przedy wyjsciem dostalem kuflem... :D
Gdy wyszedlem to juz bylo po akcji, slyszalem tylko bluzgi z oddali...
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
ja widzialem solo raz:

na takiej wiosce. scena jak z westernu. staneli naprzeciwko siebie na ulicy. w penym momencie ruszyli na siebie miotajac przeklenstwa, wyzwiska i grozby. ale w chwili gdy dzielil ich od siebie metr moze 1,5 obaj upadli nieprzytomni z pijanstwa. mialem sporo uciechy;
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
ja widzialem solo raz:

na takiej wiosce. scena jak z westernu. staneli naprzeciwko siebie na ulicy. w penym momencie ruszyli na siebie miotajac przeklenstwa, wyzwiska i grozby. ale w chwili gdy dzielil ich od siebie metr moze 1,5 obaj upadli nieprzytomni z pijanstwa. mialem sporo uciechy;
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
U mnie w szkole solówy były bardzo popularne .
Było wyznaczone jedno miejsce i jak sie zbierali ludzie to odrazu było wiadomo , że cos sie zaczyna :-) .
*Ruskie solo* było jak przedstawiciel lokalnego menelstwa dostawał wciery , zawsze sie wtedy znalazl w tłumie jego kolega :? ktory musiał sie wtracic .
Smieszne było to , że czasami solówke miało ustawionych 2 ludzików a jak sie solowka konczyla to napierdalały się 3 albo 4 pary :) .

Na moim solo nikt sie nie wtracał bo by dostał po uszach .
Nie pokazałem nic wielkiego troche stójki potem parter i młócenie po paszczy .
( nie było gróźb i przeklenstw i nie upadlismy nieprzytomni z pijanstwa :twisted: )
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
To forum spada na psy... :? Coraz głupsze są niektóre odpowiedzi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024