Skocz do zawartości


Zdjęcie

Solo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
188 odpowiedzi w tym temacie

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Raz kumpel, trenujący judo, miał niewielką solówkę przed lokalem. W środku mieli jakieś pretensje do siebie i zdecydowali się wyjść na zewnątrz. Ja nic w sumie o tym nie wiedzialem. dopiero inny znajomy powiedział, że coś się chyba szykuje ale lepiej póki co poczekajmy w środku. Obaj 'fajterzy' byli już nieźle pod wpływem alkoholu i długo to nie trwało. Kumpel dostał dwa strzały w nos, potem udało mu się zrobić jakiś rzut i to wszystko. Jednemu i drugiemu "zawodnikowi" odeszła ochota na dalsze walki, cośtam pokrzyczeli na siebie i odpuścili. Na szczęście zajście w nic większego się nie przemieniło, ale mieliśmy trochę pretensji do tego kumpla bo sam trochę nakręcił tamtego kolesia i specjalnie go denerwował.

Co do szkolnych solówek...to były czasy :lol: W szkole liczył się honor i zasady, solówka zawsze była 1 vs 1.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

To forum spada na psy... :? Coraz głupsze są niektóre odpowiedzi.

Niestety Schwarz Tigr masz rechtsa. To jest gorzej niz Knajpa. Brak dzialajacego MOderatora NIESTETY wpłynął na dogłębne zabagnienie działu ULICA - wypowiedziami - cokolwiek dyskusyjnymi.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
heheherhrhrhehehehe.... wiedziaaałem że tak będzie 8)
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
AdamD - WREDOTO - Wroc - blagamy :) Wszystko Ci wybaczamy ;)
Kochajaca Rodzina.

AdamD - Niestety miałes racje .. i mieli racje wszyscy, ktorzy wieszczyli, ze bez Ciebie ten dział zejdzie na psy.
Rozumiem jednak Twoja decyzje o rezygnacji z moderowania ...i w pelni ja szanuje... ALE BRAK NAM CIE ;)
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
tak strasznie dlugo juz nie ma moderatora i powstalo mnostwo nowych bezsesnownych tematow tak :wink:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

tak strasznie dlugo juz nie ma moderatora i powstalo mnostwo nowych bezsesnownych tematow tak :wink:

a co według Ciebie jest np. bezsensowne?
Ja jestem dopiero od grudnia na forum i nie wiem dokładnie co obejmuje dział ulica.
jak dla mnie to niech każdy porusza tematy jakie go interesują.
Jeśli dla mnie jakiś temat jest nudny czy śmieszny to po prostu się w nim nie wypowiadam.
Ale Ty Off 10 jako bardziej doświadczony może mi coś podpowiesz bo akurat z twoim zdaniem się liczę.
Trzymaj się.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
nie no to wlasnie mialo byc w sensie ironicznym bo z moderatora robia pol boga itd zalosne krotko mowiac
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Rozumiem.
Czyli moderatorzy kasują tematy które wedłóg ich subiektywnej oceny są bezsensowne.
To faktycznie bardzo nie ładnie .
Przecież każdy ma prawo napisać co go męczy czy interesuje.
Jeżeli moderatorzy tego nie potrafią uszanować to jesteśmy w wirtualnym totalitaryźmie światopoglądowym, a chyba nie o to chodzi.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Podsumowując Twoją napuszoną pseudointeligencją wypowiedź - stuknij się chłopie w swój durny baniak.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Podsumowując Twoją napuszoną pseudointeligencją wypowiedź - stuknij się chłopie w swój durny baniak.


wlasnie o to mi chodzi to jest ta "nasza" wyrocznia AdamD wszechwiedzacy posiadajacy monopol na prawde itd
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
No ja tez jestem od niedawna na forum i popelnilem pare bledow.... chodzby temat o "pneumatykach" ktory powinien byc w dziale "..... bron" bo tu wyskoczyli sami chetni do noszena pistoletow na CO2 pod kurtka i znawcy ktorzy mysla ze bron pneumatyczna to wiatrowka Lider 44 z TV marketu.... a wogole to kto nosi 1m karabin....
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Miłego taplania się w bagnie.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Przecież są moderatorzy na ULICY wiec nie rozumiem o so chodzi .

Zgadzam się z of10 towarzystwo wzajemnej adoracji i tyle .

EdiT :
Fajnie sie tak potaplac w błocku jak na woodstocku .

Aaa widze AdamD nowa sygnaturka ... hahahaha :)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Podsumowując Twoją napuszoną pseudointeligencją wypowiedź - stuknij się chłopie w swój durny baniak.

Dla Ciebie może durny a dla kogo innego nie.
No i chyba o to chodzi.
Aby tacy "durnie" jak Ja mogli się czegoś dowiedzieć od Ciebie- monopolisty prawdy absolutnej i niepodważalnego autorytetu. Przykro mi że za życia nie można beatyfikować bo już bym wysłał twoją kandydaturę do Watykanu.
Trochę pokory i szacunku dla innych Adamie.
Mimo wszystko trzymaj się :D
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Bagno? Bagno to dopiero będzie! Narazie są dopiero(z pamięci)psy na ulice, psy vs psy, wiatrówki - toz to dopiero poczatek! Niedługo będą szczury, pająki, węże boa, karabiny sniperskie, czołgi, haubice :) :) :) Przecież to ulica - tu wszystko może się zdarzyć :)
Dramat..."ni ma" Adama i zrobił sie dramat
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Ja za to proponuje w dziale ulica zrobic napis, zawsze unikaj walki, oddawaj wszystko kiedy zostajesz napadniety a od 22 do 6 niewychod z domu - z kazdym problemem zglos sie na policje bo nic innego nie pomoze :!: :!: :!:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Ja za to proponuje w dziale ulica zrobic napis, zawsze unikaj walki, oddawaj wszystko kiedy zostajesz napadniety a od 22 do 6 niewychod z domu - z kazdym problemem zglos sie na policje bo nic innego nie pomoze :!: :!: :!:

A unikaj walki ponieważ zawsze trafisz na napastnika który jest albo Bruce Lee ,albo zawodowym nożownikiem, albo policjantem,prokuratorem lub sędzią i pójdziesz siedzieć do więzienia gdzie będą Cię cwelić, stracisz możliwość znalezienia pracy i zmarnujesz sobie życie.
dlatego ja wzorowy wojownik ulicy będę dawał się opluwać, okradać, bić, uciekać jak krzywdzą słapszych i bezbronnych i stale będę podłączony do numeru 112.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
no to idę do huty przetopić swojego batona na kask i tarcze.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?
Nie! Napiszcie:na ulice nie wychodzic bez batona, noża i rzutek! Jeśli zobaczysz pijanego kolesia - od razu wpierdol, niech chodzi trzeźwy! Kiedy idziesz z panna, niezbędny jest karabin maszynowy M4, ewentualnie piła mechaniczna lub katana!
A potem zmieńmy wszyscy podpisyna takie: "ulica jest mym domem, streetfighting moim życiem"

A teraz ide sprzedać chate - musze sie przygotpwac :2gunfire: :balisong: :2gunfire: :balisong: :2gunfire: :balisong: :shocked!:
:rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Solo?

Nie! Napiszcie:na ulice nie wychodzic bez batona, noża i rzutek! Jeśli zobaczysz pijanego kolesia - od razu wpierdol, niech chodzi trzeźwy! Kiedy idziesz z panna, niezbędny jest karabin maszynowy M4, ewentualnie piła mechaniczna lub katana!
A potem zmieńmy wszyscy podpisyna takie: "ulica jest mym domem, streetfighting moim życiem"

A teraz ide sprzedać chate - musze sie przygotpwac :2gunfire: :balisong: :2gunfire: :balisong: :2gunfire: :balisong: :shocked!:
:rofl: :rofl: :rofl:

My nie mamy nic do pijanych kolesi.
Tylko do pierdolonych dziesioniarzy szukających słabych ofiar.
A nóż czy baton albo gaz mają Ci pomóc w samoobronie i ochronie słabszych.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024