Skocz do zawartości


Zdjęcie

w parku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Obrazanie?

Czy ja wiem, próbowałeś przeczytać ze zrozumieniem wypociny Kontura?
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Moje idee dotyczące bycia bezpiecznym sprawdzają się w praktyce - wypluć odpukać - w 100%, mimo że nie zawierają nawet odrobiny prewencyjnej agresji w stylu batmana.


tak ty mozesz czuc sie bezpiecznie bandyta tez moze a pozatym to nie tylko ty masz sie tak czuc (bezpiecznie)


Ale poczucie bezpieczeństwa AdamaD zapewne nie wynika z tego iż biegaja za nim non stop jego"tajemnicy obrońcy"tylko z postawy jaka przyjmuje-tj. unikanie potencjalnych zagrozeń...zamiast liczyć na rycerza z bajki proponuje taka postawę
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
do Anjin:
Obydwaj jesteśmy z Warszawy i wiesz dobrze że znalezienie pracy w tym mieście nie jest takie trudne.
A potępiając patologiczną agresję wierzę w to że moje dzieci a może dopiero wnuki będą czuć się w Polsce bezpiecznie.
  • 0

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
A właściwie Kamilko dlaczego masz się czuć bezpieczna ?

Życie straciło by wiele ze swego smaku gdyby nie było w nim żadnych zagrożeń.
  • 0

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
A już tak do pana Kontura 17, nie wiem może za dużo filmów się naoglądałeś, nie kazdemu menelowi trzeba Chuckowonorrisowy kopniaczek pod koniec sceny podawac.
Istnieje zawsze multum zaskakujących reakcji np:

"Przepraszam nie mam cygara, ale dobre mocne piweczko wam mogę postawić, w końcu ładny wieczór dzisiaj mamy, macie otwieracz ?"

No chyba że te 5zl jest po prostu warte jakiejś bijatyki i w teorii nawet życia.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Istotne pytanie dla Kontura17:

szukałeś już pracy w Wawie, czy tak gdybiesz?
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Nie nazywaj siebie zdrowym człowiekiem, urągasz tym co mają poukładane pod czaszką.

Ooooo, nieladnie nieladnie... Ostrzezenie dla tego Pana! Moderator! :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
:lol:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Odpowiadam Adamowi D:
Tak. Pracowałem w kilku miejscach i nie szukałem tych prac długo.
Jeżeli jesteś młody i masz przynajmniej średnie wykształcenie to znalezienie pracy w Warszawie za 1000 do 2000 zł netto nie jest wielkim problemem. Nie uważasz?
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Odpowiadam Adamowi D:
Tak. Pracowałem w kilku miejscach i nie szukałem tych prac długo.
Jeżeli jesteś młody i masz przynajmniej średnie wykształcenie to znalezienie pracy w Warszawie za 1000 do 2000 zł netto nie jest wielkim problemem. Nie uważasz?
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
do Esthan:
to kup sobie sakiewkę i rozdawaj pieniądze menelom i dziesioniażom.
Ja za ciężko pracuje a nawet jak by mi pieniądze z nieba spadały to i tak takim ludziom nie dał bym nawet grosza.
Według mnie rozboje trzeba potępiać a nie popierać!!!!!!!!!!!
Co innego jak ktoś Cię o coś grzecznie prosi wtedy w udzieleniu wsparcia nie widzę nic złego.
Ale jeśli ktoś do ciebie mówi "nie masz cygara to masz pecha i wpierdol" a ty mu proponujesz piwko to albo się go boisz albo jesteś skrajnym pacyfistą.
  • 0

budo_kamilka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
niestety ,ale smaku życia nie dodaje mi poczucie zagrożenia.To że nie czuje się bezpieczna we własnym kraju jes dla mnie problemem, a nie powodem do "degustacji". Smaku dodają mi inne ciekawsze zdarzenia w moim życiu.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

do Esthan:
to kup sobie sakiewkę i rozdawaj pieniądze menelom i dziesioniażom.
Ja za ciężko pracuje a nawet jak by mi pieniądze z nieba spadały to i tak takim ludziom nie dał bym nawet grosza.
Według mnie rozboje trzeba potępiać a nie popierać!!!!!!!!!!!
Co innego jak ktoś Cię o coś grzecznie prosi wtedy w udzieleniu wsparcia nie widzę nic złego.
Ale jeśli ktoś do ciebie mówi "nie masz cygara to masz pecha i wpierdol" a ty mu proponujesz piwko to albo się go boisz albo jesteś skrajnym pacyfistą.


popieram

niestety ,ale smaku życia nie dodaje mi poczucie zagrożenia.To że nie czuje się bezpieczna we własnym kraju jes dla mnie problemem, a nie powodem do "degustacji". Smaku dodają mi inne ciekawsze zdarzenia w moim życiu.


tez tak mysle ze kamilka ma napewno ciekawsze rzeczy do roboty ktore sprawia je jwieksza radosc i nadadza smak zyciu niz poczycie strachu z powodu zagrozenia na ulicy
  • 0

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Nie, po prostu nie jestem samobójcą, i używam siły tylko wtedy kiedy muszę, btw
płacę podatki na IV rzeczpospolitą która niewiel się różni od daj na cygaro albo....
A z menelem się szybciej dogadam niż z urzędnikiem i widzę na co dokładnie idzie łapówka.

Poza tym nie mówi się menelstwo tylko Brać, to takie robin-hoody, zabierają bogatym a dają biednym czyli sobie.

Kamilka, świat nigdy nie był i nie będzie bezpieczny, więc porzuć iluzję, połknij czerwoną pigułkę :]
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Kamilka, świat nigdy nie był i nie będzie bezpieczny, więc porzuć iluzję, połknij czerwoną pigułkę :]


Dlaczego to zrobiłeś?Dlaczego?Dlaczego uświadomiłeś ją że świat taki nie jest?Ty brutalu!To tak jak powiedzieć dziecku że Św. Mikołaj nie istnieje :) :) :)
Teraz już nie będzie takie samo :wink:
  • 0

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Bo pracuję w aptece i sprzedaję czerwone pigułki od Morfeusza :P

Reklama :]
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Dla mnie może być i Brać.
To niech Brać weźmie się za robotę.
Nie musi to być praca w pełni uczciwa.
Może taki Brać zająć się nawet przemytem czy hazardem albo w ostateczności dilerką.
Ale napadanie 60 kg chłopaków czy kobiet albo dzieci czyli ludzi potencjalnie bezbronnych jest zwykłym skurwysyństem i nie ma na to żadnego usprawiedliwienia.
Jak widzę taką sytuację to pierdolę swoje zdrowie, kariere czy wolność.
NIe mógł bym sobie spojrzeć w oczy jak bym się zesrał ispierdolił w takiej sytuacji. A nie ma chyba nic gorszego niż gardzić sobą.
Możecie sobie tu pisać że naoglądałem się amerykańskich filmów i że jestem samobójcą ale i tak zostanę przy swojej racji.
  • 0

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Tak jest brać wzieła się do pracy i zaczeła dilować, a pieniądze na dilerkę miała w początkowej fazie z porwań i przemytu polskich kobiet, dzieci oraz grzecznych 60 kilowych chłopczyków do niemieckich domów uciech.
W każdym razie istnieją znacznie gorsze rzeczy od gardzenia sobą, polecam wstępnie lekturę Markiza De Sade'a. Ale egal nie o tym mowa.

Najmnij się do policji :] Przyda się nam niekorumpowalny strażnik prawa w tym kraju.

Życie jak rafa, są homary, są ukwiały, kolorowe rybki, czyściciele, blenny, rekiny.......
Enjoy :]
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Życie jak rafa, są homary, są ukwiały, kolorowe rybki, czyściciele, blenny, rekiny.......
Enjoy :][/quote]
Podoba mi się ten cytat.
  • 0

budo_kamilka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Dziękuję za zrozumienie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024