Skocz do zawartości


Zdjęcie

w parku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
dopoki nie dojdzie do kontaktu fizycznego nie wazne czy bedzie to lekkie pchniecie czy cos innego nie reagowac agresja fizyczna ale jak juz ktos cie tknal to nie ma sie co zastanwaiac bijesz tak jak potrafisz i oddalasz sie .nie moze byc tak zeby wlasnie tak jak jeden z przedmowcow zauwazyl ze nie mozna spokojnie isc po ulicy...proste
  • 0

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Jakie szanse? Mój Boże...
Mrnikt świetnie napisał, jakie szanse.
Skąd wiesz, że tych dwóch 40-latków nie trenuje od 28 lat karate, combat, kravkę itp? A moze to fachowcy w walce ulicznej nożem? A może mafijni zabójcy w "chwili zapomnienia" po wódeczce? A może psy z BOR-u, dla których "zniknąć ciebie" to tak, jak zdmuchnąć świecę?
A może to były tylko zwykłe pijaczki...
Następnym razem sprawdź. Wcześniej tylko, tak na wszelki wypadek, pożegnaj się z rodziną.
Aha, a propo's 8 lat trenowania karate. Karate ni sente nashi.
Osu, sempai. Ni rei!
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
kontur17: większość meneli i dresiarzy tyle razy dostała wpierdol, że jeden więcej nie robi im różnicy i dalej bedą zaczepiać ludzi (jak wyzdrowieją).
Wpierdol "resocjalizacyjny" musiałby naprawdę być niewąski aby zapamiętali , zwłaszcza po pijaku, ewentualnie musiałby mieć trwałe konsekwencje zdrowotne uniemożliwiające zaczepianie ludzi

Jak znam siebie w opisanej sytuacji pewnie wdałbym się bez sensu w bijatykę, ale chodziłoby raczej o samą frajdę z dokopania gałganowi - nie miałoby żadnego sensu i w zasadzie byłoby karygodne :(
  • 0

budo_kebabr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:From Hell

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Sądze, iż powinniście się cieszyć, że nie doszło do żadnej bójki, ich było dwóch co by się stało gdyby jeden z nich wyciągnął nóż ? Przecież taki pijaczek to zrobi wszystko żeby zdobyć kase.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Do Diriz:
Ja nie nawołuje do przemocy!
Skończyły się już dawno czsy samurajów i honorowych rycerzy.
Teraz jak ktoś cię obcy zaczepiana na ulicy to nie ma co się zastanawiać i rozkminiać.
Trzeba szybko zareagować i natychmiast oddalić się z miejsca incydentu.
Ja nie twierdze że należy bić lumpów czy żebraków za to że Cię o coś proszą.
Ale jeżeli ktoś mówi do ciebie "to masz wpierdol" powinieneś zareagować natychmiast.
PAMIĘTAJ: LEPIEJ ŻEBY CIĘ TRZECH SĄDZIŁO NIŻ CZTERCH NIOSŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do Mrnikt:
Odejść szybkim krokiem od pijaczków?
:evil:
Przecież przez takie zachowanie te mędy czują się bezkarnie.
Tak może postąpić kobieta czy dziecko ale nie facet który potrafi walczyć.
Panowie do kurwy nędzy przecież jak my nie będziemy reagować na agresywne zachowanie degeneratów to oni w tym kraju zawsze będą się mnożyć.
Solidarna postawa wobec ludzi szukających zaczepki nigdy nie będzie potraktowana negatywnie przez policję czy sąd.
Nie można odpuszczać takim agresorom tylko trzeba ich uspokajać.
Dzisiaj zaczepi ciebie ty sobie odejdziesz i jest fajnie.
A jutro zaczepi twoją matkę czy młodżeszo brata i ich zdziesionuje.
Nie wiem. może ja rozumuje jakoś dziwnie? Ale dla mnie to logiczne.
Co wy na to?
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Co wy wszyscy pieprzycie o tych nożach.Ja zostałem dźgnięty 7 razy i żyję.
Fakt to nie był długi kozik.
Weście sobie kupcie batony i problem z głowy!!!
albo nie wychodźcie z domu jak nie musicie i zacznijcie trenować biegi!!
Przecież nie możemy wpadać w paranoje i zastanawiać się czy tamci trenują 10 lat sztuki walki czy są psami czy gangsterami.
Jak jesteście tacy wydygani to przynajmniej zadzwońcie na policję.
Wiadomo że psy mają generalnie wszystko w dupie ale ja osobiście znam kilku charakternych policjantów którzy by takigo chamstwa nie odpuścili.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Do Diriz:
Ja nie nawołuje do przemocy!


nie? http://budo.net.pl/s...2243388&start=0

JA BYM SIĘ NIE OPIERDALAŁ. WYJĄŁ BYM BATONA (ZAWSZE MAM GO PRZY SOBIE NAWET JAK IDĘ PO PIECZYWO DO SKLEPU) I NAPIERDALAŁ.

Odpuszczanie takim pijanym debilom którzy szukają zaczepki z szczupłymi chłopakami [..] nie jest postawą ani rozsądną ani godną naśladowania.

MOŻE JAK JA MU RAZWOLĘ GŁOWĘ TO WIĘCEJ TAK NIE POSTĄPI I UMORALNIĘ PROSTAKA.



--------

Weście sobie kupcie batony i problem z głowy!!!

tzn niby od ciebie, studenta prawa piatego roku interesujacego sie walkami ulicznymi, reklamujacego swoje zajebiste gadzety do samoobrony w postach na VB i ktory nie za bardzo teges z ortografia? kurwa no prosze cie.. :rofl:
jak dla mnie liczba w twoim nicku = twoj wiek pomnozony przez dwa :splat:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Do Diriz:
Uważasz mnie za oszusta.
Sądzisz że mam 34 lata?
Bardzo nie ładnie oceniać kogoś jak się go nie zna.
Może Ci nie pasują moje poglądy ok.
Faktycznie robię błedy ortograficzne bo jestem dyslektykiem. Przepraszam jeśli Cię to denerwuje.
Natomiast jestem na 5 roku prawa na UW mój numer indeksu 196669 i piszę w tym roku pracę magisterską na temat obrony koniecznej.
Ja od 2 roku studiów stoje na bramkach i dlatego wypowiadam się w dziale ulica.
Zapewniam cię że ta strona nie służy do tego żeby się dorobić na sprzedaży batonów.
Zalogowałem się tutaj żeby dyskutować na tematy które mnie interesują.
Możesz się wyśmiewać z moich poglądów i z tego że sprzedaję sprzęt do samoobrony ok. jestem za pluralizmem światopoglądowym.
Ale zarzucanie mi kłamstwa jest nie w porządku.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Do Diriz:
Ja nie nawołuje do przemocy!
Skończyły się już dawno czsy samurajów i honorowych rycerzy.
Teraz jak ktoś cię obcy zaczepiana na ulicy to nie ma co się zastanawiać i rozkminiać.
Trzeba szybko zareagować i natychmiast oddalić się z miejsca incydentu.
Ja nie twierdze że należy bić lumpów czy żebraków za to że Cię o coś proszą.
Ale jeżeli ktoś mówi do ciebie "to masz wpierdol" powinieneś zareagować natychmiast.
PAMIĘTAJ: LEPIEJ ŻEBY CIĘ TRZECH SĄDZIŁO NIŻ CZTERCH NIOSŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do Mrnikt:
Odejść szybkim krokiem od pijaczków?

Przecież przez takie zachowanie te mędy czują się bezkarnie.
Tak może postąpić kobieta czy dziecko ale nie facet który potrafi walczyć.
Panowie do kurwy nędzy przecież jak my nie będziemy reagować na agresywne zachowanie degeneratów to oni w tym kraju zawsze będą się mnożyć.
Solidarna postawa wobec ludzi szukających zaczepki nigdy nie będzie potraktowana negatywnie przez policję czy sąd.
Nie można odpuszczać takim agresorom tylko trzeba ich uspokajać.
Dzisiaj zaczepi ciebie ty sobie odejdziesz i jest fajnie.
A jutro zaczepi twoją matkę czy młodżeszo brata i ich zdziesionuje.
Nie wiem. może ja rozumuje jakoś dziwnie? Ale dla mnie to logiczne.
Co wy na to?


kurde ludzie przeciez on pisze jak normalny zdrowo myslacy rozsadny facet i tylko nalezy go popierac no ale jak wiekszosc jest takich jak wy to c osie dziwic ze jest jak jest w naszym kraju i nie tylko pozniej nie narzekajcie na policje sady itp jak sami jestescie cipkami dajacymi dupki sorki za obrazliwe slowa ale wkurzaja mnie wasze bierne postawy
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Kontur17 - A wiesz jak sie to moze skonczyc .. pijany (czyt. o obnizonym rozpoznawaniu skutkow swoich czynow) menel wyjmie kuchenny noz i ci go wsadzi w bebech ... i koniec twojego chojrakowania...

Jezu, ludzie, przestańcie tyle nawijać o tych nożach. Zgadzam się że nóż to poważne zagrożenie ale nie popadajcie w taką histerię, nie możecie każdego podejrzewać o to że ma nóż bo na łeb dostaniecie. Naprawdę nie każdy zabiera na spacer z domu noże, tasaki, siekiery czy czego tam się jeszcze boicie.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

jak dla mnie liczba w twoim nicku = twoj wiek pomnozony przez dwa


Sądzisz że mam 34 lata?


:peace:
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Do Diriz:
Uważasz mnie za oszusta.
Sądzisz że mam 34 lata?
Bardzo nie ładnie oceniać kogoś jak się go nie zna.
Może Ci nie pasują moje poglądy ok.
Faktycznie robię błedy ortograficzne bo jestem dyslektykiem. Przepraszam jeśli Cię to denerwuje.
Natomiast jestem na 5 roku prawa na UW mój numer indeksu 196669 i piszę w tym roku pracę magisterską na temat obrony koniecznej.
Ja od 2 roku studiów stoje na bramkach i dlatego wypowiadam się w dziale ulica.
Zapewniam cię że ta strona nie służy do tego żeby się dorobić na sprzedaży batonów.
Zalogowałem się tutaj żeby dyskutować na tematy które mnie interesują.
Możesz się wyśmiewać z moich poglądów i z tego że sprzedaję sprzęt do samoobrony ok. jestem za pluralizmem światopoglądowym.
Ale zarzucanie mi kłamstwa jest nie w porządku.


17 podzielic przez 2 rowna sie 8,5.

nikt sie z nikogo nie wysmiewa, ale skoro jestes studentem piatego roku prawa i piszesz o bronie koniecznej to poziom twoich postow powienien na to wskazywac, a wskazuje na to ze nie masz na ten temat ZIELONEGO pojecia (zalecasz noszenie ze soba noza do samoobrony - prosze cie...), i raczej ogladasz filmy z van dammem.
pozdro
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Ale pomimo wszystko taki popierdolony menel może mieć przy sobie coś ostrego i na 1000 osób własnie ty możesz być tą pechową, na której spróbuje to coś użyć. A co po tym, że chcesz go nauczyć, że nie warto sie podpierdalać do innych, jesli ten koleś ma kolo 40 to niczego go już nie nauczysz, a taka twoja nauka może własnie wywołać odwrotne następstwa, mianowicie - następnego wieczora, po tym ja nałomotałeś tego gościa, on udaje sie do miejskiej żulerni, wywala 5 piećdziesiatek, popija wszystko browarkiekm, spotyka kolege z którym idzie na winko, nabiera "zajebistego humoru" i wpada na pomysł, żeby sie zemścić na gnoju który mu skopał ryj wczoraj. W tym celu udaje sie po do domu po finke, z którą kiedyś jeździł na polowania i szuka Ciebie :twisted: tylko że prawdopodobienstwo znalezienia ciebie wynosi 1:1000 więc koleś wpieniony na maksa wywala jeszcze 2 pięcdziesiątki i wpierdala nóż komukolwiek, żeby tylko sobie ulżyć. Tak na marginesie u nas w mieście koleś pociachał nożem dwóch młodych kolesi. Jeden z nich wracał wieczorem z dziewczyną do domu, gdyby nie ona to koleś by odwalił kite. Policja niestety nie może uchwycić nożownika bobył zamaskowany.

Więc akuratnie ten ze facet mógł przy sobie mieć nóż i pozbawić przydatnych organów młodych chłopaków którzy o treningach karate mogliby juz wtedu zapomnieć :)


  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
To nie miał być cytat :oops: a post to odpowiedz dla Jeta. pozdr
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
To nie miał być cytat :oops: a post to odpowiedz dla Jeta. pozdr
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

kurde ludzie przeciez on pisze jak normalny zdrowo myslacy rozsadny facet i tylko nalezy go popierac no ale jak wiekszosc jest takich jak wy to c osie dziwic ze jest jak jest w naszym kraju i nie tylko pozniej nie narzekajcie na policje sady itp jak sami jestescie cipkami dajacymi dupki sorki za obrazliwe slowa ale wkurzaja mnie wasze bierne postawy


1. zdrowo myslacy facet? ogolnie ma racje, ale bajki robi lepsze od braci grimm wiec nie rozsmieszaj mnie prosze; gosc pisze jacy to wszyscy sa wydygani (w podobnym stylu co ty), ale bede gotowy podjac z nim dyskusje kiedy dorosnie, ozeni sie, bedzie mial dzieci, bedzie pracowal na ich utrzymanie i nadal bedzie takim twardym nozowniko-batoniarzem (czyli za jakies 20 lat);
2. w naszym kraju jest jak jest, miedzy innymi dlatego ze policja i sady sa takie jak spoleczenstwo (czyli m.in. ty) z ktorego funkcjonariusze i sedziowie sie wywodza , i dostaja tyle a nie wiecej z budzetu na wyszkolenie sie, uzbrojenie, wyposazenie, liczbe etatow i pobory (zdecydowanie za niskie). ty zdajesz sie tego nie pojmowac, wiec dalej interesuj sie dzikimi kotami;
3. cipka dajaca dupki to jestes ewentualnie ty, a bedziesz nia na pewno jak trafisz na unitarke gdzie z takich cwaniaczkow robi sie potulnych miskow;
4. i przestan prosze wstawiac glodne farmazony o biernych postawach, a juz najlepiej zrobisz jak kupisz sobie koszulke z logosem punishera.

pozdro
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

1. zdrowo myslacy facet? ogolnie ma racje, ale bajki robi lepsze od braci grimm wiec nie rozsmieszaj mnie prosze; gosc pisze jacy to wszyscy sa wydygani (w podobnym stylu co ty), ale bede gotowy podjac z nim dyskusje kiedy dorosnie, ozeni sie, bedzie mial dzieci, bedzie pracowal na ich utrzymanie i nadal bedzie takim twardym nozowniko-batoniarzem (czyli za jakies 20 lat);
2. w naszym kraju jest jak jest, miedzy innymi dlatego ze policja i sady sa takie jak spoleczenstwo (czyli m.in. ty) z ktorego funkcjonariusze i sedziowie sie wywodza , i dostaja tyle a nie wiecej z budzetu na wyszkolenie sie, uzbrojenie, wyposazenie, liczbe etatow i pobory (zdecydowanie za niskie). ty zdajesz sie tego nie pojmowac, wiec dalej interesuj sie dzikimi kotami;
3. cipka dajaca dupki to jestes ewentualnie ty, a bedziesz nia na pewno jak trafisz na unitarke gdzie z takich cwaniaczkow robi sie potulnych miskow;
4. i przestan prosze wstawiac glodne farmazony o biernych postawach, a juz najlepiej zrobisz jak kupisz sobie koszulke z logosem punishera.

pozdro



osobiscie nie ineteresuja mnie jego bajki ale jego postawa jest jak najbardziej ok i tak tez byc powinna wiekszosci

pozatym nie jestem cwaniaczkiem wrecz przeciwnie jestem bardzo pokornyi pokojowo nastaiony do ludzi powtarzam do ludzi nie do bandytow

a twoje osttanie zdanie swiadczy o tym ze niestety do pewnych ludzi mozna jak grochem o sciane a ty nadal narzekaj na brak funduszy dla sadow policji itd

zamiast narzekac trzeba dzialac bo z samej teorii nie wiele wynika
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

a twoje osttanie zdanie swiadczy o tym ze niestety do pewnych ludzi mozna jak grochem o sciane a ty nadal narzekaj na brak funduszy dla sadow policji itd

zamiast narzekac trzeba dzialac bo z samej teorii nie wiele wynika


no z pewnoscia powyzsze posty twojego autorsta swiadcza dobitnie o "pokorze i pokojowym nastawieniu" :rofl:

nie wiem tez gdzie dopatrzyles sie jakiegokolwiek narzekania z mojej strony na sady i policje, bo narzekanie a okreslenie stanu faktycznego to dwie zasadniczo rozniace sie rzeczy, polecam takie cwiczenie jak czytanie ze zrozumieniem.

poza tym jesli nie pojmujesz podstawowych zaleznosci zycia spolecznego, to powstrzymaj sie prosze od rebusow w stylu "do niektorych jak grochem o sciane", bo dokladnie taka postawe sam soba reprezentujesz.

moze cie zmartwie, ale jako szary, maly obywatel jedyne co mozesz zrobic w materii o ktorej mowa to wlasnie poteoretyzowac, bo nawet bedac komendantem glownym policji nie zmienilbys stanu rzeczy, a jest on taki ze co roku pieniadze na funkcjonowanie podleglych ci 100 tys funkcjonariuszy koncza sie mniej wiecej w sierpniu, i nic nie mozesz na to poradzic.

i jeszcze raz apeluje - nie pieprz bzdur o biernych postawach.
pozdro
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

no z pewnoscia powyzsze posty twojego autorsta swiadcza dobitnie o "pokorze i pokojowym nastawieniu"


dokladnie

nie wiem tez gdzie dopatrzyles sie jakiegokolwiek narzekania z mojej strony na sady i policje, bo narzekanie a okreslenie stanu faktycznego to dwie zasadniczo rozniace sie rzeczy, polecam takie cwiczenie jak czytanie ze zrozumieniem.


tak to mozesz sobie sam tlumaczyc skoro wymienilesz stan faktyczny ktory nie jest najlepszy przy tym nie popierajac moich opini znaczy to o narzekaniu

poza tym jesli nie pojmujesz podstawowych zaleznosci zycia spolecznego, to powstrzymaj sie prosze od rebusow w stylu "do niektorych jak grochem o sciane", bo dokladnie taka postawe sam soba reprezentujesz.



pojmuje bardzo dobrze nawet wiem na te tematy baardzo duzo



moze cie zmartwie, ale jako szary, maly obywatel jedyne co mozesz zrobic w materii o ktorej mowa to wlasnie poteoretyzowac, bo nawet bedac komendantem glownym policji nie zmienilbys stanu rzeczy, a jest on taki ze co roku pieniadze na funkcjonowanie podleglych ci 100 tys funkcjonariuszy koncza sie mniej wiecej w sierpniu, i nic nie mozesz na to poradzic.

i jeszcze raz apeluje - nie pieprz bzdur o biernych postawach.
pozdro


no jezeli to piszesz swiadomie to naprawde nie ma sesnu polemizowac i w ogole lepiej skonczyc ta dyskusje miedzy nami poniewaz ani ty ani ja raczej nie ustapimy a nasze postawy sa rozne wiec proponuje zakonczyc nasza prywatna wymiane zdan

nie mniej dzieki zawsze sie mozna czegos od innych ludzi dowiedziec
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

tak to mozesz sobie sam tlumaczyc skoro wymienilesz stan faktyczny ktory nie jest najlepszy przy tym nie popierajac moich opini znaczy to o narzekaniu


ty nie popierasz moich i nie swiadczy to o twoim narzekaniu. bez sensu? bez sensu. zaprzeczasz sam sobie i placzesz sie w swoich teoriach, bedac jednoczesnie przekonanym o swojej nieomylnosci. EOT.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024