Skocz do zawartości


Zdjęcie

w parku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

budo_kamilka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
nie muszę połykac czerwonej pigułki, aby spojrzeć na świat innaczej.widzę doskonale jaki on jest i potrafię odróżnić co jest dla mnie ciekawsze i na tym się skupiam,inne rzeczy lub zdażenia mniej ważne,ale jednak kóre mnie otaczają stawiam na drugim planie.

przyjmuję życie takim jakie jest :lol:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Ale napadanie 60 kg chłopaków czy kobiet albo dzieci czyli ludzi potencjalnie bezbronnych jest zwykłym skurwysyństem i nie ma na to żadnego usprawiedliwienia.
Jak widzę taką sytuację to pierdolę swoje zdrowie, kariere czy wolność.


Ja ważę 60 kg. i wcale nie potrzebuję ciebie u swojego boku żebyś mnie bronił, Ooo wielki Batmanie :wink:
A tak na poważnie to nie krytykuje twojego podejścia tylko dziwi mnie twój brak troski o własne zdrowie, ale to już twoja sprawa. W pewnym sensie masz rację ale nie można mieć pretensji do zwykłych ludzi, nie mających pojęcia o walce żeby narażali swoje zdrowie a nawet życie dla takiej kamilki, która jest im zupełnie obca.
Pozdro :wink:
  • 0

budo_kamilka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
nie jestem taka bezbronna , nosze przy sobie gaz do zamoobrony..... :-)
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
no niestety kontur ma sporo racji, znieczulica doprowadza to strasznego wyrachowania "zlodzieji" bo jak inaczej mozna nazwac kradziez telefonu z kolan niepelnosprawnego chlopaka w parku i smianie sie mu w twaz, ze nemoze nic zrobic mimo jego krzykow nikt niezareagowal jesli kontur robi tak jak pisze podejrzewam ze by zareagowal moja ekipa z pewnoscia tez mimo ze niedoszlo do przemocy. Niema obowiazku bronienia slabszych, niekazdy chce sie narazac rozumiem to ale.... niech kazdy postepuje w zgodzie z soba.

Wielka pozdrowka kontur i of10 & All
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
ambull:
kontur17 zalecał wpierdol prewencyjny, a nie niedopuszczenie do przestępstwa -
po to jest "przekroczenie granic obrony koniecznej" aby społeczeństwo w linczach i samosądach nie zagustowało.
Kradzież, a wyzwisko to jednak nieco inny kaliber zdarzeń
mam wrażenie, że kontur po prostu lubi przemoc i szuka usprawiedliwień oraz pretekstów do jej stosowania.
Rzoumiem, zę dokopanie menelowi to sama przyjemność, ale niestety bycie człowiekiem cywilizowanym wymaga stosowania się do norm społecznych

kamilka:
weź ślub z konturem17 będziesz czuła się bezpieczna
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
no ale ja widzac taka opcje zlinczowalbym goscia nawet jakby mial 16 lat (kradnie to dorosly chce byc) a jak wiecej to taki wpierdol zebym niemosial sie zastanowiac czy psiarnia go spaluje, kontur podejrzewam tez i poparcie jego postawy (nie w 100% ale przypuszczam ze bym w wielu sytuacjach stana z nim ramie w ramie) poprostu za niektore rzeczy wpierdol zwyczajowy powinien panowac....
  • 0

budo_kamilka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
podzielam zdanie kontura17.takie zachowanie nie może pozostać bezkarne.chciałabym aby takich osób jak kontur17 było więcej.wtedy wreszcie takich typów było by mniej.Wystarczy że będzie więcej takich ludzi którzy reagują,a nie stoją z boku i sie przygladają, a potem dziwią się że jakaś krzywda stała sie komuś z ich bliskich.

myślę że kontur byłby osobą przy której na pewno czułabym się bezpiecznie,a wychodząc z nim wieczorem napewno nie musiałabym zabierać ze sobą gazu.
Chciałabym mieć takiego faceta jak on
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

myślę że kontur byłby osobą przy której na pewno czułabym się bezpiecznie,a wychodząc z nim wieczorem napewno nie musiałabym zabierać ze sobą gazu.
Chciałabym mieć takiego faceta jak on

Czyzby Budo zaczęło łączyć ludzi? :wink:

Wystarczy że będzie więcej takich ludzi którzy reagują,a nie stoją z boku i sie przygladają, a potem dziwią się że jakaś krzywda stała sie komuś z ich bliskich.

Nikt nie mówi o niereagowaniu - ale są etapy pośrednie pomiędzy masakrowaniem sprawców za wyzwiska a staniem z boku...
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

no ale ja widzac taka opcje zlinczowalbym goscia nawet jakby mial 16 lat (kradnie to dorosly chce byc) a jak wiecej to taki wpierdol zebym niemosial sie zastanowiac czy psiarnia go spaluje, kontur podejrzewam tez i poparcie jego postawy (nie w 100% ale przypuszczam ze bym w wielu sytuacjach stana z nim ramie w ramie) poprostu za niektore rzeczy wpierdol zwyczajowy powinien panowac....

Dokładnie tak.
Szacunek dla Was: Ambull, Off 10
Jeśli by Was przywiało do Warszawy to dajcie znać.
Trzymajcie się chłopaki bo jak widać do solidarności społecznej jeszcze w tym kraju nam daleko.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Niedługo to będzie tak jak w "raporcie mniejszości" - ludzi będą do pudła wsadzać(tu napierd... :) ) za przestępstwo które dopiero popełni...faaajnie, a ja myślałem że tak to tylko w erze potrafią :wink:
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Yoshihiro to nie tak niema co szydzic

Chodzi o mentalnosc a raczej znieczulice "ktos" zaczepia kogos kto potrafi sie bic i czuje sie na silach pokonac agresora ta osoba unika walki i zadowolona z unikniecia bojki idzie sobie 5pln niejes warte walki postawa niby ok jego WYBOR, ale medal zawsze ma dwie strony. Agresor zaczepia potem wydyganca zwyklego chlopaka dla ktorego ow menel jest jak Mike Tyson i daje sie okrasc bo niema wyboru, agresor zaczepia potem chlopaka ktory jak nieprzyniesie 5pln to dostanie wpierdol od ojca podejmuje walke ale wylapuje traci te 5pln i kurtke+wpierdol domowy, ja lubie myslec ze zaczepialski sie na mnie nacial moze jakby sie nacial razy pare stwierdzil by ryzyko oklepu jest niewarte 5pln.

A moze ja jestem idealista :roll:
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Chodzi o mentalnosc a raczej znieczulice "ktos" zaczepia kogos kto potrafi sie bic i czuje sie na silach pokonac agresora ta osoba unika walki i zadowolona z unikniecia bojki idzie sobie 5pln niejes warte walki postawa niby ok jego WYBOR, ale medal zawsze ma dwie strony. Agresor zaczepia potem wydyganca zwyklego chlopaka dla ktorego ow menel jest jak Mike Tyson i daje sie okrasc bo niema wyboru, agresor zaczepia potem chlopaka ktory jak nieprzyniesie 5pln to dostanie wpierdol od ojca podejmuje walke ale wylapuje traci te 5pln i kurtke+wpierdol domowy


Albo agresor dostaje wpierdol od Ciebie, myśli sobie - jak to? Musze coś z tym zrobić!Postanawia zdobyć sprzęt i szyje jeszcze bardziej, jeszcze pewniej i teraz nikt mu nie skoczy :?
Trzecia strona medalu?
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

no niestety kontur ma sporo racji, znieczulica doprowadza to strasznego wyrachowania "zlodzieji" bo jak inaczej mozna nazwac kradziez telefonu z kolan niepelnosprawnego chlopaka w parku i smianie sie mu w twaz, ze nemoze nic zrobic mimo jego krzykow nikt niezareagowal jesli kontur robi tak jak pisze podejrzewam ze by zareagowal moja ekipa z pewnoscia tez mimo ze niedoszlo do przemocy. Niema obowiazku bronienia slabszych, niekazdy chce sie narazac rozumiem to ale.... niech kazdy postepuje w zgodzie z soba.

Wielka pozdrowka kontur i of10 & All


dobrze ze jest wiecej osob trzezwo myslacych

Dziękuję za zrozumienie


hihi nie ma sprawy jestem otwarty na ludzi :D

no ale ja widzac taka opcje zlinczowalbym goscia nawet jakby mial 16 lat (kradnie to dorosly chce byc) a jak wiecej to taki wpierdol zebym niemosial sie zastanowiac czy psiarnia go spaluje, kontur podejrzewam tez i poparcie jego postawy (nie w 100% ale przypuszczam ze bym w wielu sytuacjach stana z nim ramie w ramie) poprostu za niektore rzeczy wpierdol zwyczajowy powinien panowac....


dokladnie tak


podzielam zdanie kontura17.takie zachowanie nie może pozostać bezkarne.chciałabym aby takich osób jak kontur17 było więcej.wtedy wreszcie takich typów było by mniej.Wystarczy że będzie więcej takich ludzi którzy reagują,a nie stoją z boku i sie przygladają, a potem dziwią się że jakaś krzywda stała sie komuś z ich bliskich.


popieram


Szacunek dla Was: Ambull, Off 10
Jeśli by Was przywiało do Warszawy to dajcie znać.
Trzymajcie się chłopaki bo jak widać do solidarności społecznej jeszcze w tym kraju nam daleko.


spoko napewno jak bede mial sie znalezc w stolicy dam znac zawsze warto poznac ludzi o podobnych zasadach

pozdrawiam kontura ambulla kamilke
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

jakby sie nacial razy pare stwierdzil by ryzyko oklepu jest niewarte 5pln.

Albo stwierdził, że jak ma kogoś napdać to w większej grupie i od razu powalić na ziemię i skopać...

Prędzej jezeli trafi pod prokuratora to się mu uad zmądrzeć lub potwierdzić swoje zamiary...
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Prędzej jezeli trafi pod prokuratora to się mu uad zmądrzeć lub potwierdzić swoje zamiary...

:lol: W areszcie, czy pierdlu to może co najwyżej jedynie utwierdzić się jakim to jest hoolsem. Raczej nic nie pomoże takiemu rasowemu drechowi. Tym bardziej oklepanie. :peace:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
NO dobra, ale czy naprawde ktoś wierzy że koleś po otrzymaniu wpiedrol przemyśli sobie wszsytkol i dojdzie do wniosku: "Kurcze, byłem zły i mi się należało... idę szukać pracy..". Ja sądze, że będzie sie stawiał w roli ofirary która trafiła na jakiegoś dupka i przemysli sobie, żeby następnym razem nie dać się zaskoczyć.

A areszt lub rozprawa - albo go przestarszą, albo utwierdza w przekonaniu że jest na właściwej drodze..
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

NO dobra, ale czy naprawde ktoś wierzy że koleś po otrzymaniu wpiedrol przemyśli sobie wszsytkol i dojdzie do wniosku: "Kurcze, byłem zły i mi się należało... idę szukać pracy..". Ja sądze, że będzie sie stawiał w roli ofirary która trafiła na jakiegoś dupka i przemysli sobie, żeby następnym razem nie dać się zaskoczyć.

A areszt lub rozprawa - albo go przestarszą, albo utwierdza w przekonaniu że jest na właściwej drodze..

O tym piszę tutaj od pół roku... ;)
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
I dlatego chcialbym zeby bron pneumatyczna duzego kalibru byla dostepna bez pozwolenia, wiadomo osoby karane itd. ban ale zwykly obywatel czemu nie to nie ostra nie zabije tak latwo jak np: noz a i obsluga nietrudna i obezwladni

BTW
Powinny byc dostepne chociaz takie strzelby doobrony miru domowego....
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

zwykly obywatel czemu nie to nie ostra nie zabije tak latwo

O stary chyba nigdy nie widziałeś jaki to działa :lol: .

PS. Na broń pneumatyczną nie trzeba mieć chyba pozwolenia. :roll:
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Zamiast szukać cudownych rozwiązań - wiatrówek itd. Prpopnował bym zmienic prawo karne - żeby zwykły obywatel za przypierdolenie włamywaczowi, gwałcicielowi i innemu robactwu bejzbolem w samoobronie nie był przez pół życia ciągany po saądach!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024