Skocz do zawartości


Zdjęcie

w parku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Do diriz:
Dziwną masz swoją filozofię życiową bo przez to że takich jak ty jest więcej w Polsce często zdażają się tego typu sytuacje w parku i na ulicy.
Możesz się śmiać ze mnie i z Of 10 mówiąc że opowiadamy bajki ale dla mnie postawa bierna wobec debili którzy zagrażają ludziom jest niedopuszczalna.
Nawet jak bym poszedł do więzienia czy stała by mi się krzywda z powodu pobicia takigo śmiecia to i tak było by to mniejsze zło niż świadomośc że taki chuj chodzi sobie bezkarnie po ulicy.
Może wpierdolenie mu nic by nie zmieniło ale ja i tak czuł bym satysfakcję.
Czasami nie ma dobrego wyjścia z sytuacji trzeba wybrać mniejsze zło.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Dziwną masz swoją filozofię życiową bo przez to że takich jak ty jest więcej w Polsce często zdażają się tego typu sytuacje w parku i na ulicy.
Możesz się śmiać ze mnie i z Of 10 mówiąc że opowiadamy bajki ale dla mnie postawa bierna wobec debili którzy zagrażają ludziom jest niedopuszczalna.
Nawet jak bym poszedł do więzienia czy stała by mi się krzywda z powodu pobicia takigo śmiecia to i tak było by to mniejsze zło niż świadomośc że taki chuj chodzi sobie bezkarnie po ulicy.
Może wpierdolenie mu nic by nie zmieniło ale ja i tak czuł bym satysfakcję.
Czasami nie ma dobrego wyjścia z sytuacji trzeba wybrać mniejsze zło.


nadal popieram tego czlowieka

ty nie popierasz moich i nie swiadczy to o twoim narzekaniu.


nie zrozumiales tego co napisalem nie o to mi chodzilo ale juz nie wazne

a noi akurat w tym wypadku to raczej nikt nie moze byc pewny swojej nieomylnosci a to dlatego ze to sa nasze prywatne postawy zyciowe a nie jakies teorie gloszone jako prawda dla calej ludzkosci

a co do :

moze cie zmartwie, ale jako szary, maly obywatel jedyne co mozesz zrobic w materii o ktorej mowa to wlasnie poteoretyzowac


caly 38 milionowy narod w wiekszosci sklada sie z takich szarych jak my a postawa zyciowa obywatelska wobec zla to nie teoretyzowanie to sie przeklada na zycie jesli jeden tak mowi i mysli ze jest szary nic nie mozna to nic dziwnego ze jest jak jest powtarzam jest nas szarych 38 milionow moze troche mniej po odjeciu kolorowych ale jednak jest nas wielu
razem mozna cos zdzialac osobno nic ...
  • 0

budo_kamilka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
popieram kontura17
  • 0

budo_kamilka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Offa 10 również.
A Ty diriz jesteś zwykłym obsrańcem.
Przez takich facetów jak ty muszę nosić przy sobie gaz a i tak nie czuję się w pełni bezpieczna.
Nie można tolerować i omijać ludzi którzy chcą nam zrobić krzywdę bez powodu.
Nie dawno była głośna sprawa o ludziach w małej miescowości którzy zabili człowieka, który ich gnębił i straszył przez wiele lat. Minister sprawiedliwości wypuścił ich z więzienia i będą odpowiadać z wolnej stopy. Może to był zwykły lincz ale tak jak chłopaki napisali trzeba wybrać mniejsze zło.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Jezu, ludzie, przestańcie tyle nawijać o tych nożach. Zgadzam się że nóż to poważne zagrożenie ale nie popadajcie w taką histerię, nie możecie każdego podejrzewać o to że ma nóż bo na łeb dostaniecie. Naprawdę nie każdy zabiera na spacer z domu noże, tasaki, siekiery czy czego tam się jeszcze boicie.

:) Nie nosza ?? :)
Ja tam nie jestem maniakiem nozowym ... ale malego kozika zawsze mam przy sobie ... do otwarcia zgrzewki w markecie .. otworzenia paczki .. listu ... itp
Zrozum ... ja nosze noz bo jest mi na codzien przydatny i nie potrzebuje ani nie chce sie dowartosciowywac jego posiadaniem. Sa jednak ludzie , ktorzy uwazaja noz za uniwersalny podbudowywacz ich EGO ... i oni niestety MOGA uzyc go.. a po pijaku hamulce jakby nieco slabsze
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Jezu jak się cieszę że nie muszę sprzątać tego gówna :-)

Czterdziestolatek który całe życie tyra na jakiejś budowie urwie 60kg kurczakowi łeb pierwszym pierdolnięciem. Najdalej trzecim, bo po pijaku niewykluczone że nie trafi czysto. Daleko nie szukając - mój stary ma już trochę ponad pięć dych na karku, i jak pomyślę że mógłby mi jebnąć to mi się słabo robi. A to nie jest jakiś szczególny killer.

Noże nosi ze sobą na codzień większa część moich znajomych :D

Widziałem na ulicy jedną akcję z użyciem ostrego narzędzia (skutecznym, mam powody podejrzewać że dziabnięty nie przeżył). Żul dziabnął gościa bez zbędnych wstępów, podszedł, wpierdolił mu kosę (szpikulec? whatever) od góry zaraz za obojczyk, i poszedł. Dziabnięty zrobił parę kroków, padł na kolana i tryskał strumieniem krwi na bruk. Pod Kolumną Zygmunta w Warszawie.

Tendencje do "oczyszczania świata" i wymierzania sprawiedliwości na własną rękę mają jednostki dalece niedojrzałe (i nie ma tu znaczenia czy wiek im będziemy dzielić czy mnożyć przez dwa). Inna rzecz to oczywiście obrona przed realnym zagrożeniem, czy - koniec końców - zemsta. Jak ktoś w tej chwili nie widzi różnicy pomiędzy wymienionymi przeze mnie przypadkami a "prewencyjnym wpierdolem" dla pijaczka, który "może zaczepić kogoś słabszego". Niedojrzałość i brak wyobraźni, nieumiejętność spojrzenia dalej niż pięć minut naprzód.

Kontur17, delikatnie mówiąc pierdolisz jak potłuczony.

Kamilka, współczuję bystrości umysłu.

Of10 - popierasz to: "Nawet jak bym poszedł do więzienia [...] z powodu pobicia takigo śmiecia to i tak było by to mniejsze zło niż świadomośc że taki chuj chodzi sobie bezkarnie po ulicy." ? A zastanowiłeś się nad tym co w ogóle tu jest napisane? Dla mnie to świadectwo w najlepszym wypadku pierdolenia od rzeczy bez używania mózgu.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

[wszystkie bzdety]

Każesz innym się narażać żebyś Ty mogła czuć sie bezpiecznie? Czy dobrze zrozumiałem? Co za egoizm.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
To nie jest egoizm tylko debilizm. Jeśli Kamilka ma więcej niż piętnaście lat to trochę to może być niepokojące, bo powinna już wyrosnąć z marzeń o rycerzu który rzuci się w wir walki na każde jej skinienie, ryzykując życiem w imię jej honoru. A życie jak wygląda wiemy - jak chłop dostanie wpierdol, to nie idzie do pracy, nie pomoże w domu, i jeszcze trza będzie go odwiedzać w szpitalu a potem nazbierać kasę na dentystę (czyli nie będzie futra czy innej przyjemnej zbędności).

Jest natomiast szansa na to, że Kamilka kiedyś poczuje coś więcej niż tylko chęć pokazania koleżankom że ma fajnego faceta, i dozna olśnienia.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Offa 10 również.
A Ty diriz jesteś zwykłym obsrańcem.
Przez takich facetów jak ty muszę nosić przy sobie gaz a i tak nie czuję się w pełni bezpieczna.
Nie można tolerować i omijać ludzi którzy chcą nam zrobić krzywdę bez powodu.
Nie dawno była głośna sprawa o ludziach w małej miescowości którzy zabili człowieka, który ich gnębił i straszył przez wiele lat. Minister sprawiedliwości wypuścił ich z więzienia i będą odpowiadać z wolnej stopy. Może to był zwykły lincz ale tak jak chłopaki napisali trzeba wybrać mniejsze zło.

wiesz kamilka nie mam kobiety zawsze mozna sie poznac blizej:P(taki zart):P

pozatyk kamilka nie musi miec na mysli tego z ktorym cos ja laczy moze to byc zwykly przechodzien ktory by jej nie pomogl dlatego ze mysli jak wy

Czterdziestolatek który całe życie tyra na jakiejś budowie urwie 60kg kurczakowi łeb pierwszym pierdolnięciem. Najdalej trzecim, bo po pijaku niewykluczone że nie trafi czysto. Daleko nie szukając - mój stary ma już trochę ponad pięć dych na karku, i jak pomyślę że mógłby mi jebnąć to mi się słabo robi. A to nie jest jakiś szczególny killer.


twoja sprawa


Tendencje do "oczyszczania świata" i wymierzania sprawiedliwości na własną rękę mają jednostki dalece niedojrzałe


przeciez nikt nie mowil ze sie przebiore za batmana i bede chodzikl i szuakl takich ludzi chodiz mi o samoobrone badz tez pomoc komus



Of10 - popierasz to: "Nawet jak bym poszedł do więzienia [...] z powodu pobicia takigo śmiecia to i tak było by to mniejsze zło niż świadomośc że taki chuj chodzi sobie bezkarnie po ulicy." ? A zastanowiłeś się nad tym co w ogóle tu jest napisane? Dla mnie to świadectwo w najlepszym wypadku pierdolenia od rzeczy bez używania mózgu.



hmm mysle ze samo pojscie do wiezienia nie bylo by dobrowolne wiec tutaj raczej trzeba by troszke zwalic wine na to ze ja kzwykle prawo sady itd stoja po stronie przestepcow.
reszta jest akurat ok oczywiscie wszytsko tzreba robic zeby kara byla wspolmierna do przestepstwa legalnie niestety nigdy nie jest
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Zwykły przechodzień jak ja z pewnością zareaguje jak Kamilce będzie ktoś robił krzywdę, choć nie jestem przekonany czy do końca tak jakby sobie życzyła. Bo to czy ktoś komuś robi krzywdę pozwalam sobie oceniać we własnym zakresie - a nie kierując się histerią nastolatki z rozbuchanym poczuciem własnej wartości.

"Moja sprawa"? of10, mam wrażenie że jeden z nas nie wie o czym pisze. Miałeś kiedyś okazję zobaczyć jaką parę w łapach mają goście co nie ćwiczą, nie chodzą na pakernię, nie boksują w worek tylko zapierdalają fizycznie po 8-10h dziennie przez naście lat?

A co do popierania i głębokiego przekazu kontura17 to myślę że trzeba być debilem, żeby nie mieć świadomości że takich chujków chodzi po świecie pewnie przynajmniej kilkaset milionów. Mija się ich codziennie. W ramach mniejszego zła należałoby zatem wsadzić się do więzienia, nie?
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
of10: No i wszystko się zgadza, poza jednym - dla Cieie spuszczenie wpierdolu komuś, kto na Ciebie bluzga, jest samoobroną? To do psychologa odsyłam...
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Do Adama D:
Debilizm?
Ciekawe jak by twoją mamę ktoś napadł a ja bym mu wpierdolił.
Miał byś mnie za debila czy podziękowałbyś mi?
Kamilka chce po prostu czuć się bezpiecznie i może dla ciebie jest to egoizm czy debilizm.
Dla mnie jest po prostu typowa postawa kobiety, dzieci, osób starszych i kalekich którzy właśnie chcą wierzyć w to że jest taki np. Batmat który im pomoże.
Oczywiste jest to że policja nie ma jak pomóc bo nikt nie napada ludzi w obecności policji.
Dlatego jeżeli my- czyli zdrowe chłopy nie pomożemy w takich sytuacjach to w tym kraju nigdy się nic nie zmieni i dalej cała Europa zachodnia będzie miała nas za złodziei i prostaków a nasi rodacy będą się bali wychodzić po zmroku na ulicę.
To ja już w takiej sytuacji wolę leżeć w szpitalu połamany i przynajmniej nie widzieć jak z Polski robi się dżungla.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Odpowiedziałbym, ale jak mniemam przed chwilą Kontur17 wyskoczył przez okno żeby nie robić sobie z gęby kapcia tylko połamać się i iść do szpitala nie patrzeć na Polskę :lol: Nie nazywaj siebie zdrowym człowiekiem, urągasz tym co mają poukładane pod czaszką.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Do kontur17:
A odrużniasz kurwa człowieku pomoc osobie w potrzebie od"profilaktycznego"odstrzału"elementu"?
Weż nie pierdol o wdzięczności!Ja spytam Cie tak:
Byłbys mi wdzięczny jakbym napierdolił Twojemu np. bratu bo ten szedł akurat"po spożyciu"-w ramach"profilaktyki"?Co z tego że miał urodzinki...pijany był :evil:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Do Anjin:
Off 10 z tego co zrozumiałem nie chce bić ludzi którzy mówią do nie " jak nie masz papierosa to chuj Ci w dupe" albo "jesteś jebanym sępem" albo "ty masz, nam się gorzej powodzi to mógłbyś chuju dać zecisz".
Tylko " nie masz papierosa to masz wpierdol"-poczytaj sobie kodeks karny. To jest wyrażnie rozbój. Masz prawo w takiej sytuacji nawet pierwszy uderzyć.
Jeżeli Ty jesteś przeciętnym obywatelem który uczy się lub pracuje i jesteś trzeżwy to sąd w takiej sytuacji nawet jak orzeknie przekroczenie obrony koniecznej to i tak odstąpi od wymierzenia kary.
Poza tym ja szanuję wolność słowa ale bez przesady.
Nawet jeśli Off 10 chce bić ludzi za przeklinanie wobec niego ( w co wątpię) to i tak dla mnie jest to lepsza postawa niż bycie biernym na przemoc wobec ludzi słabszych.
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
kontur17: Ty prawo kończysz, tak? To proponuję poszukać pracy w zawodzie, mając wyrok w papierach... Nawet za przekroczenie granic obrony koniecznej. I zastanowić się, czy ważniejsze jest Twoje życie osobiste i zawodowe, czy duma urażona przez jakiegoś półgłówka...

Pozdrawiam,
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
odpowiadam na pytanie Yoshihiro:
Jeżeli by sobie wypił to nie widzę w tym nic złego. Ja nie powiedziałem że trzeba bić pijanych ludzi którzy nawet wymiotują czy się zataczją.
Ale jeżeli mój brat zaczepiałby chłopaków 60-kilowych mówiąc do nich to masz wpierdol i ty byś zareagował agresją to wewnętrznie miał bym do ciebie pretensję że pobiłeś mojego brata, ale duma i honor nie pozwoliły by mi zewnętrznie okazać wobec ciebie wrogości.
strasznie by mi było wstyd za brata i uważam że należałoby mu się.
Ale rodzina jest zawsze rodziną i nie oczukuj odemnie wdzięczności.
Jednak wolę taki scenariusz niż jak brat wpierdoliłby tamtym, okradłby ich i nic by mu się z tego powodu nie stało. To by go właśnie przekonało o bezkarności i mogło zaprowadzić na złą drogę.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Off 10 z tego co zrozumiałem nie chce bić ludzi którzy mówią do nie " jak nie masz papierosa to chuj Ci w dupe" albo "jesteś jebanym sępem" albo "ty masz, nam się gorzej powodzi to mógłbyś chuju dać zecisz".


jakos on mnie zrozumial i umial przeczytac moja wypowied zze zrozumieniem

Miałeś kiedyś okazję zobaczyć jaką parę w łapach mają goście co nie ćwiczą, nie chodzą na pakernię, nie boksują w worek tylko zapierdalają fizycznie po 8-10h dziennie przez naście lat?


ja tego nie neguje



No i wszystko się zgadza, poza jednym - dla Cieie spuszczenie wpierdolu komuś, kto na Ciebie bluzga, jest samoobroną? To do psychologa odsyłam...


czytaj ze zrozumieniem w wypowiedzi kontura ktorego cytuje masz odpowiedz


Debilizm?
Ciekawe jak by twoją mamę ktoś napadł a ja bym mu wpierdolił.
Miał byś mnie za debila czy podziękowałbyś mi?
Kamilka chce po prostu czuć się bezpiecznie i może dla ciebie jest to egoizm czy debilizm.
Dla mnie jest po prostu typowa postawa kobiety, dzieci, osób starszych i kalekich którzy właśnie chcą wierzyć w to że jest taki np. Batmat który im pomoże.
Oczywiste jest to że policja nie ma jak pomóc bo nikt nie napada ludzi w obecności policji.
Dlatego jeżeli my- czyli zdrowe chłopy nie pomożemy w takich sytuacjach to w tym kraju nigdy się nic nie zmieni i dalej cała Europa zachodnia będzie miała nas za złodziei i prostaków a nasi rodacy będą się bali wychodzić po zmroku na ulicę.


znow popieram i przyznaje racje

Nie nazywaj siebie zdrowym człowiekiem, urągasz tym co mają poukładane pod czaszką.


po co go obrazasz wypowiadaj sie na temat bez zbednych dodatkow

I zastanowić się, czy ważniejsze jest Twoje życie osobiste i zawodowe, czy duma urażona przez jakiegoś półgłówka...


raczej chodzi o idee bycia bezpiecznym i nie poblazaniu bandytom niz o dume urazona
nie interpretujcie wypowiedzi po swojemu tylko tak jak to napisal ...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku
Moje idee dotyczące bycia bezpiecznym sprawdzają się w praktyce - wypluć odpukać - w 100%, mimo że nie zawierają nawet odrobiny prewencyjnej agresji w stylu batmana.

Nie ucz mnie proszę jak się wypowiadać na temat. Chyba już wiem. Odniosłem się precyzyjnie do wypowiedzi kontura, mogę Ci zacytować stosowny fragment.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w parku

Moje idee dotyczące bycia bezpiecznym sprawdzają się w praktyce - wypluć odpukać - w 100%, mimo że nie zawierają nawet odrobiny prewencyjnej agresji w stylu batmana.


tak ty mozesz czuc sie bezpiecznie bandyta tez moze a pozatym to nie tylko ty masz sie tak czuc (bezpiecznie)

Nie nazywaj siebie zdrowym człowiekiem, urągasz tym co mają poukładane pod czaszką.


ale to na temat nie jest a jest wrecz zwyklym obrazaniem kogos
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024