Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fair play na ulicy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
Tak. tu sie z Wornsem zgadzam:)
  • 0

budo_eslt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?

Prawa nie prawa, ale jakieś hamulce w sobie trzeba mieć :!: Kopać nieprzytonego, to co to w ogóle jest!!!!!!!!??????????????? W życiu bym nie tknął kogoś kto jest bezbronny!!!!!!!!Taka ma psychika.


No kopać nieprzytomnego to faktycznie bezsens , no ale jeżeli strasznie Cie wkur*** jak był przytomny to połamanie zebra lub wybicie zęba na dowidzenia nie zaszkodzi, dres jak oprzytomnieje zapamięta na dłuugo że nie warto zaczępiać ludzi :)
  • 0

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
wlasnie wczoraj sie dowiedzialam ze pobili kuzyna mojego szwagra. Chlopak lezy w szpitalu w stanie krytycznym, ma wylewy wewnetrzne i jest juz po paru operacjach. Sledzione szlag trafil...

No to teraz zacznie sie wojna, bo moj szwagier z kuzynami nie popuszcza.. heh cos jest nie tak z ta jego rodzina.. pare lat temu inny jego kuzyn szedl i zalapal kose w plecy boshe co sie dzieje????!!!!

teraz to juz tylko czekam ze jak bede z nim gdzies szla to i mi ktos kose ozeni.. heh
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?

wlasnie wczoraj sie dowiedzialam ze pobili kuzyna mojego szwagra. Chlopak lezy w szpitalu w stanie krytycznym, ma wylewy wewnetrzne i jest juz po paru operacjach. Sledzione szlag trafil...

No to teraz zacznie sie wojna, bo moj szwagier z kuzynami nie popuszcza.. heh cos jest nie tak z ta jego rodzina.. pare lat temu inny jego kuzyn szedl i zalapal kose w plecy boshe co sie dzieje????!!!!

teraz to juz tylko czekam ze jak bede z nim gdzies szla to i mi ktos kose ozeni.. heh


mowie , jest coraz gorzej , dawniej na ustawki bez sprzetu chodzili , teeraz ustawka przypomina wojne sredniowieczna : w lapach zelastwo i walka o flage

ciekawe co bedzie za pare lat
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?

wlasnie wczoraj sie dowiedzialam ze pobili kuzyna mojego szwagra. Chlopak lezy w szpitalu w stanie krytycznym, ma wylewy wewnetrzne i jest juz po paru operacjach. Sledzione szlag trafil...

No to teraz zacznie sie wojna, bo moj szwagier z kuzynami nie popuszcza.. heh cos jest nie tak z ta jego rodzina.. pare lat temu inny jego kuzyn szedl i zalapal kose w plecy boshe co sie dzieje????!!!!

teraz to juz tylko czekam ze jak bede z nim gdzies szla to i mi ktos kose ozeni.. heh


Kosy w plecy to sie za nic nie dostaje.
Mialem w rodzinie kilku cwaniakow....
21lat - kosa na ulicy "za nic"
23lata - zaginal, znaleziony gdziestam - pochlastany "za nic"

Jak ktos sie wkreca w takie towarzystwo to powinien sie liczyc z tym ze roznie bywa...
Oczywiscie nie mowie ze u Dzewy tak bylo, ale tak to wyglada.
Z 2 strony...
Kiedy mysle o tym ze ktos ruszy mojego brata to normalnie ogien mi sie w oczach zapala...
A wiem juz z doswiadczenia, ze na porzadnej adrenalinie moje hamulce osiagaja raptem 10% swojej skutecznosci...
Rodzina jest najwazniejsza i basta!
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
ps. jak ktos nie umie kopac lezacego to niech sie nauczy...
bo kiedys lezacy wstanie i wsadzi mu kose w plecy.
  • 0

budo_eslt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?

ps. jak ktos nie umie kopac lezacego to niech sie nauczy...
bo kiedys lezacy wstanie i wsadzi mu kose w plecy.


Nic dodać nic ująć...
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
Teraz trochę na poważniej tak na zdrowy rozum leżący też może z kosa ożenić nawet jak jest butowany :wink: (jeszcze zalezy przez ilu butowany).
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
Tu nie chodzi o to ze koles lezy nieprzytomny a my go kopiemy. Tylko o to ze jak zaliczy strzala i padnie to sorry batman... trzeba go doprawic dla wlasnego bezpieczenstwa. Nie mowie o kopaniu przez 30 minut.
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?

ps. jak ktos nie umie kopac lezacego to niech sie nauczy...
bo kiedys lezacy wstanie i wsadzi mu kose w plecy.


I tym sposobem dzial ulica zmienia sie w dzial dresy :roll:
Wszechobecny strach i paranoja, zero szacunku dla czlowieka, zero idealow, miernota i przecietnosc.
Szkoda gadac... co sie dzieje z tym forum...
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?

az wstyd sie przyznac ale mam kuzyna, ktory potrafi (i to robi) uderzyc kogos na ulicy za nic...

czasami mysle, ze jakby dostal porzadnie wpierdol i wyladowal na kilka dni w szpitalu to by temu ch... przeszlo takie zachowanie. Sama chetnie otlukla bym mu morde i polamala wszystkie kulasy, no ale co zrobic..

mam tylko nadzieje ze jak juz w koncu pojdzie siedziec to mu sie odwidzi lazenie po ulicach i bicie niewinnych ludzi..

juz debil ma jeden wyrok w zawiasach za pobicie, a tu obil kolejnego ludka.. az wstyd sie przyznac ze nosimy to samo nazwisko


Modzewa, to ten sam kuzyn co teraz "dostal za nic" ?
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?


ps. jak ktos nie umie kopac lezacego to niech sie nauczy...
bo kiedys lezacy wstanie i wsadzi mu kose w plecy.


I tym sposobem dzial ulica zmienia sie w dzial dresy :roll:
Wszechobecny strach i paranoja, zero szacunku dla czlowieka, zero idealow, miernota i przecietnosc.
Szkoda gadac... co sie dzieje z tym forum...


Nie czuje wszechobecnego strachu [przynajmniej nie w sobie] mam bardzo duzo szacunku dla czlowieka i prawdziwe idealy....
To co napisalem to jedna z sytuacji jakie mnie spotkaly...
Naszczescie nie noz tylko bejsbol [ktorym dostalem w glowe].
Jak bym nie trzasnal wstajacego kolesia to oberwalbym jeszcze raz.
Dzieki - nie skozystam.
Przykro mi..... szacunku dla kogos kto na mnie napada mam 0. Absolutne.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?


ps. jak ktos nie umie kopac lezacego to niech sie nauczy...
bo kiedys lezacy wstanie i wsadzi mu kose w plecy.


I tym sposobem dzial ulica zmienia sie w dzial dresy :roll:
Wszechobecny strach i paranoja, zero szacunku dla czlowieka, zero idealow, miernota i przecietnosc.
Szkoda gadac... co sie dzieje z tym forum...


Nie czuje wszechobecnego strachu [przynajmniej nie w sobie] mam bardzo duzo szacunku dla czlowieka i prawdziwe idealy....
To co napisalem to jedna z sytuacji jakie mnie spotkaly...
Naszczescie nie noz tylko bejsbol [ktorym dostalem w glowe].
Jak bym nie trzasnal wstajacego kolesia to oberwalbym jeszcze raz.
Dzieki - nie skozystam.
Przykro mi..... szacunku dla kogos kto na mnie napada mam 0. Absolutne.


i tu masz racje i to podziwiam
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?

Tylko o to ze jak zaliczy strzala i padnie to sorry batman... trzeba go doprawic dla wlasnego bezpieczenstwa. Nie mowie o kopaniu przez 30 minut.


I to jest sensowne, nawet na karate uczą (to że w marny spsób to juz inna historia) żeby trzasnać leżącego i to nawet z kopyta w pysk (kopnięcie boczne) tak żeby nie wstał (ew. poprawić jak nie skutkuje, czy o dziwo założyć balahe). Butowanie kojaży mi się raczej z kopaniem goscia byle gdzie w tym po twarzy bez specjalnej techniki, a to może sie źle skończyć jak sie jest samemu, a kolo ma kosę, może nie musi.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?


ps. jak ktos nie umie kopac lezacego to niech sie nauczy...
bo kiedys lezacy wstanie i wsadzi mu kose w plecy.


I tym sposobem dzial ulica zmienia sie w dzial dresy :roll:
Wszechobecny strach i paranoja, zero szacunku dla czlowieka, zero idealow, miernota i przecietnosc.
Szkoda gadac... co sie dzieje z tym forum...


Takie są czasy najlepiej to chyba jezdzic samochodem wieczorami Dlatego np moj ojciec nie ma takich problemów. No a jesli juz trzeba lac to na maxa :2gunfire:
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
Ostatnio usłyszalem w domu tekst, że najlpiej to jakbym siedział w domu. Bo najbezpieczniej, tylko co ja bym w tym domu robił? hehehe. Na mieście tyle atrakcji, gratis można bęcki dostać :-) Po ostatnich wydarzeniach, siedząc sobie dzisiaj z dziewczyną na ławeczce, aż mnie ciarki przeszły, kiedy minęła nas grupka 7-8 kolesi zakapturzonych i w dresach. Każdy oczywiście z telewizorem pod pachami. Na szczęście wystarczającą rozrywkę dostarczyło im kopnięcie gołębia...ech.
  • 0

budo_eslt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?

Na szczęście wystarczającą rozrywkę dostarczyło im kopnięcie gołębia...ech.


Mialeś farta ;]
  • 0

budo_streeter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
walczyliście kiedyś na wariata?? to chyba najlepszy sposób w walce przeciwko kilku osobnikom. zwłaszcza jeśli jestes otoczony i wiesz że do starcia i tak dojdzie. generalnie polega to na wydawaniu dziwnych odgłosów jakbyś miał coś nie tak z głową, a potem kiedy wszyscy patrzą na ciebie jak na idiote zaczynasz napierdalać wszystkich po kolei nie zwracając na nic uwagi , no chyba że dostaniesz jakimś ostrym narzędziem. tak czy inaczej sposób jest niezły :twisted:
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
hahahaha :) efekt zaskoczenia :-)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
No tak, butowanie leżącego pacjenta jest brzydkie, niemoralne, i jest ewidentnym przejawem zdziczenia butujących. Dla porządku, żebyśmy mieli jasność o czym mówimy:

Butowanie kojaży mi się raczej z kopaniem goscia byle gdzie w tym po twarzy bez specjalnej techniki


Absolutnym przeciwieństwem brzydkiego i niemoralnego butowania jest prowadzenie walki według pięknych i światłych tradycji sztuk walki dalekiego wschodu, stworzonych przez oświeconych mistrzów pełnych współczucia i szacunku dla wszelkich żyjących istot. Znów posłużę się pewnym obrazkiem:

I to jest sensowne, nawet na karate uczą żeby trzasnać leżącego i to nawet z kopyta w pysk (kopnięcie boczne)


Wniosek z tego jest tylko jeden - jak się leżącego napie*dala technicznie, skupiając się na właściwej pracy bioder, rotacji ciała, rozłożeniu ciężaru pomiędzy stopami oraz odpowiednim ułożeniu kopiącej części nogi, to jest się na Światłej Drodze Wojownika, a jak się kopie gościa jak worek ziemniaków, to świadczy to o upodleniu i degeneracji.

Powiedziałbym, że ktoś tu miał pranie mózgu :twisted:

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024