Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fair play na ulicy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

budo_cube_0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
tak w sumie to sadzi ten bogatszy... a niesie hmm to zalezy w ilu beda i komu bedzie sie chcialo niesc... moze cie zostawia w bramie z motylkiem pod zebrami... :?
  • 0

budo_stefan z ełku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
Do Matysshido i innych.Nie wiem jak to jest u was ale u nas jak ktoś dostanie to sie coś robi.Nie chodzi w tym wypadku tylko o np.naszego kumpla a również o to że ofiarą takiego wypadku mógł paść każdy z nas a niedajboże i znami nasza bliska osoba albo i czyjaś dziewczyna.Gdyby coś takiego stało sie z moją dziewczyną to beaz żartów albo ściem ten ktoś kto by coś jej zrobił to by wylądował na wózku żeby przez człe życie pamiętał i był przykładem dla innych frajerów.Jak coś sie nie zrobi to to gówno będzie sie rozprzestrzeniać i będzie coraz gorzej.Jak nie zamierzasz sie mścić i wydawać sprawiedliwość to chociaż idz z tym na policje.

Nie robiąc nic jesteś cipą.
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
Nie wiem czemu do mnie te słowa... Przy całej sytuacji mnie nie było, dobiegłem później. Co się tyczy "zauważania pewnych rzeczy", miałem sytuację, że ktoś kroił jakiegoś pijanego kolesia. Powiem nawet inaczej...On był tak nawalony, że nie wiedział co się dzieje. Zacząłem iść w stronę kolesi którzy tego nawalonego obszukiwali i spytałem czy go znają. Odpowiedzieli że tak, oczywiście. W tej chwili mnie kumpel złapał za ramię i spytał się czy nie ocipiałem do reszty... Stwierdził ,że oni napewno nie byli sami, tylko się kumple czaili w okolicy...hmmmmm... Także nie mów mi Stefanie z Ełku że ja nie reaguję.
  • 0

budo_stefan z ełku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
No nie chodziło mi konkretnie że zarzucam ci niereagowanie na jakiekolwiek sprawy,tylko o to że nie możecie tej sprawy zostawić samej sobie.Musicie coś z kumplami zorganizować.
  • 0

budo_cube_0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
tylko nigdy nie weisz na kogo sie porywasz a ten ktos moze niebyc byle kim... i co wtedy? Ja sam nie lubie gdy ktos klepie chociaz by moich kumpli i oczywiscie bym ruszyl ale co z tego pozniej wyniknie?
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?

No nie chodziło mi konkretnie że zarzucam ci niereagowanie na jakiekolwiek sprawy,tylko o to że nie możecie tej sprawy zostawić samej sobie.Musicie coś z kumplami zorganizować.

Łodź jest miastem dosyć sporym i ciężko jest znaleźć kogoś kto był uczestnikiem tamtego zdarzenia. Pewnym świadkiem są ochroniarze z pobliskiego klubu, którzy nawet rozmawiali z tymi kolesiami, ale nie sądzę, żeby chcieli nam pomóc w odszukaniu ich :/. Pocieszam się faktem, że ten świat pomimo swoich ogromnych rozmiarów, naprawdę zdaje się być czasami barzdo maleńki.
  • 0

budo_jasio
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
Widziałem gościa - siedzi w poprawczaku - który z usmiechem na twarzy opowiadał, że tym co naprawdę uwielbia jest dziesiona. Oczywiście w wykonaniu jego i kumpli. Taki rodzaj rozrywki. Wyobraź sobie rzecz którą naprawdę lubisz robić, on mówił o tym w taki sposób. Sądzę, że takie zachowania w grupie mogą się upowszechniać bo jakoś małolaty rozrabiające na ulicach są coraz głupsze.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?

co naprawdę uwielbia jest dziesiona. Oczywiście w wykonaniu jego i kumpli

a co to?
  • 0

budo_crazyboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?

co naprawdę uwielbia jest dziesiona. Oczywiście w wykonaniu jego i kumpli

a co to?

nazwa wywodzi sie od paragrafu-kradzież z pobiciem
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
To ja dodam do tego ,że ostatnio się stają częstą rzeczą same pobicia bez kradzieży. Tak tylko dla jaj. Skopać komuś komuś ryj :evil: Strzeżcie się jeśli kogoś takiego napotkam. Nie będę patrzył ilu z was kopie innego bezbronnego człowieka. Rzucę się w wir :twisted:
  • 0

budo_cube_0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG

Napisano Ponad rok temu

Re: Fair play na ulicy?
A co zrobisz jak wir żuci się na ciebie? :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024