Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pewność siebie i głupota czynią cuda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_polwo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3 Miasto

Napisano Ponad rok temu

Pewność siebie i głupota czynią cuda
Właśnie wruciłem z Gdańska. Wracałem od kumpla i podchodzi to mnie 2 dresików(jeden mały a drugi WIELKI JAK GÓRA sam ma 180cm i mały nie jestem ale facet był dużo większy)
Mały zaczyna z tekstu że to ich osiedle więc oddam komure albo mam wpierdol że popamiętam. A duży stoi z tułu i robi groźną mine.
Myśle sobie że zaraz oberwe ale nagle jak coś mnie naszło złapałem małego za bluze i walnełem pare razy po ryju, krew się polała koleś padł.
Terza poatrze na drugiego i myśle gdzie by ty spierd.. to znaczy uciec
a tamten "ej no weź mnie nie bij ja nie chciałem" ten tekst tak mnie zabił że po prostu nie wyrobiłem. Koleś uciekł.

akcja nie z tewj ziemi, nie wiem co mnie naszło ale po prosty kolesia zaczełem bić, a reakcja jego kolegi była zaskakująca. Czy zdażyło się wam coś podobnego??
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda
bo tacy czesto sa mocni tylko jesli chodzi o gatke. Inna sprawa jest ze nigdy nie wiadomo dlatego lepiej uwazac.

Pozdro
  • 0

budo_tsuki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda
No i bardzo słusznie. Dla lepszego efektu radzę zaopatrzyć się w kastet.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda
niezle , czesto sie tak zdarza a itak ludzie mysla ze jak jeden podchodzi a drugi stoi z tylu to beda sie nawzajem bronic, czesto tak niejest
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda
Skończyłeś pierwszego zanim tamten zdążył zareagować,więc pozostała mu opcja 1vs1,a tacy jak on(najczęściej) muszą mieć przewagę.W przeciwnym przypomina im się,że zostawili włączone żelazko w domu :)
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda
Primo: to kastet jest nielegalny, fajnie jest pozowac na gangstera przed kumplami, ale...
Drugie primo: zwykle nosi sie go w kieszeni, w takiej sytuacji, gdy przeciwnik zobaczy ze siegasz do kieszeni, to cie prewencyjnie strzeli, bo on nie wie (podobnie jak ty w odwrotnej sytuacji) co tam w tej kieszeni siedzi,
czyli odpada tak wazny moment zaskoczenia, a jak zaczniesz siegac po sprzet w trakcie pracy nad pierwszym, to ten drugi moze sie zreflektowac i ruszyc....
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda
A może zdarzyła się wam sytuacja, że zostaliście zaczepieni przez grupkę kolesi, a tu jeden z nich zaprasza was do walki 1 na 1. Oczywiście mówi, kumplom żeby się nie wtrącali. I teraz pytanie, wyjść na walkę jeśli "publiczność" nie jest po naszej stronie? Bo wydaje mi się , że publiczność by się tylko nie wtrąciła jeśli zwycięstwo byłoby naprawdę efektowne. Tak żeby im szczęki opadły.
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda
...albo tylko jesli zwyciezca bylby ich kumpel
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda
Wiecie...
W pewnych ze tak powiem kregach to wyglada tak...
Dochodzi 5 do 2 i gadka nastepujaca:
2 solowki albo wpierdol.


I tak to w sumie wyglada. Jak kilku podbije i chca solowke to w sumie masz wybor: albo z 1 i miec nadzieje ze bedzie honorowo, albo odrazu z kilkoma...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda

Drugie primo: zwykle nosi sie go w kieszeni, w takiej sytuacji, gdy przeciwnik zobaczy ze siegasz do kieszeni, to cie prewencyjnie strzeli, bo on nie wie (podobnie jak ty w odwrotnej sytuacji) co tam w tej kieszeni siedzi,


Otóż nie do końca się zgodzę. Gość podchodzi, i mówi: "dawaj cośtam". Oczywistym jest, że nie ściskasz tego w garści (chyba że masz okropny niefart - ale nawet jak masz w łapie komórkę, to jak podchodzi dwóch kolesi to możesz ją zapakować do kieszeni, i z pewnością ich to nie zdziwi). W związku z tym dla takiego gościa całkowicie naturalne jest, że zaczynasz grzebać po kieszeniach, a potem dodatkowo wyciągać łapy w jego stronę (żeby podać mu łup). To jest część scenariusza, który on sobie sam przygotował na tą sytuację. Dlatego też jeśli sięgniesz do kieszeni po kastet tak, jakbyś sięgał po portfel/kasę/komórkę a potem podejdziesz tak jakbyś chciał to dać, to obstawiam że pierwszy strzał wejdzie czyściutko, i jeśli Cię potem jego koledzy nie zatłuką, to długo będziesz wspominał zdziwioną minę pacjenta na ćwierć sekundy przed tym jak wyłączyłeś mu światło.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda

A może zdarzyła się wam sytuacja, że zostaliście zaczepieni przez grupkę kolesi, a tu jeden z nich zaprasza was do walki 1 na 1. Oczywiście mówi, kumplom żeby się nie wtrącali. I teraz pytanie, wyjść na walkę jeśli "publiczność" nie jest po naszej stronie? Bo wydaje mi się , że publiczność by się tylko nie wtrąciła jeśli zwycięstwo byłoby naprawdę efektowne. Tak żeby im szczęki opadły.



Moja rada to jak masz okazje to idz do domu :wink: a jak nie to walcz tak zeby miec kolesi na oku :!:

Ja osobiscie bym wybraz zaskoczenie i spróbowal od tych pasywnych (napewno zrobi na nich wrazenie) Ale wszystko zalezy od sytuacji. Grupak nie jest równa grupce :twisted:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda
Poppery kupujcie sobie a nie kastety tam jakies :)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda

Poppery kupujcie sobie a nie kastety tam jakies :)


własnie. jednemu to może się uda przywalić, ale większej ilości raczej nie a ta większa ilość zabierze kastecik i jak się wkurzy to go użyje i po ptakach :?
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda
no jak ktos nie bedzie umial przypieprzyc z tego, to jego problem.
Podaje jedno z mozliwych rozwiazań.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda
ja jakos nie mam aż takiego zaufania do kastetu, niby fajna, nielegalna, ale tak mnie nachodzi, że jak ktos nie umie przyłożyć bez kastetu, to sam kastet może mu niewiele pomóc :?
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda
zdazylo mi sie cos takiego i czesto sie zdarza.
zalatwiasz prowodyra i starczy- oczywiscie inaczej jest na imprezach masowych, tam takie numery rzadko przechodza, a ja bym nawet nie probowalo.
ale musze przyznac, ze dwa razy sie przejechalem na czyms takim.
ten "drugi" zapewne nie byl tak duzy, ale za to byl zdecydowanie gruby.
skonczylo sie na tym ze po pierwszym ruszylem na drugiego, lecz nie dotarlem:)
bolalo bardzo i zle sie to skonczylo dla mojego nosa.

tak wiec, roznie bywa.

mi sie nie udalo i zapamietalem nauczke. pozdrawiam
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda
Tez mam podobne zdanie i wypowiadalem je wiele razy - dla mnie kastet nie sluzy zasadniczo do tego zeby moj cios byl silny, bo wiem, ze ta tzw. sila nie ma rzeczywistego znaczenia bardziej liczy sie szybkosc, timing, mobilnosc etc. Kastet to swietne urzadzenie do blokowania kopniec, razenia takze trzymajacych mnie czyichs rak, ochrona dloni przed przypadkowym polamaniem np. po trafieniu w lokiec. A dopiero na koncu urzadzenie do walenia kogos w glowe.
K_P
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda

A może zdarzyła się wam sytuacja, że zostaliście zaczepieni przez grupkę kolesi, a tu jeden z nich zaprasza was do walki 1 na 1. Oczywiście mówi, kumplom żeby się nie wtrącali. I teraz pytanie, wyjść na walkę jeśli "publiczność" nie jest po naszej stronie? Bo wydaje mi się , że publiczność by się tylko nie wtrąciła jeśli zwycięstwo byłoby naprawdę efektowne. Tak żeby im szczęki opadły.


oj niezdarza sie , raczej tamci tak czy tak pomoga swojemu , no chyba ze Ty tez idziesz ze swoimi to wtedy mozna isc na 1vs1 :)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda

skonczylo sie na tym ze po pierwszym ruszylem na drugiego, lecz nie dotarlem:)
bolalo bardzo i zle sie to skonczylo dla mojego nosa.

tak wiec, roznie bywa.

mi sie nie udalo i zapamietalem nauczke. pozdrawiam

Stary dokładnie włąsne błędy uczą najwięcej... 2 vs 1 to jest masakra życie to nie film jak mawia sam Linda :) :)
rey założycielowi topicu sie udało..byćmozę podświadomie wyczuł leszczy..
a ja specjalnie bym zakończył ten sparrin tekstem :
"to teraz wy wyskakujcie z komórek"
ciekawe jak by zareagowali??! :) :)
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Pewność siebie i głupota czynią cuda

I tak to w sumie wyglada. Jak kilku podbije i chca solowke to w sumie masz wybor: albo z 1 i miec nadzieje ze bedzie honorowo, albo odrazu z kilkoma...

Albo miec nadzieje ze jestes lepszym sprinterem dlugodystansowym :-)
No i moze nie chce im sie biegac :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024