Skocz do zawartości


Zdjęcie

atakowac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

atakowac?
Wiec opowiem Wam ciekawa sytuacje ktora wlasnie przytrafila mi sie pod blokiem , najpierw siedze z kumplem na lawce , podchodza jakies dresiki miejscowe z wodeczka , pzywitali sie , zapytali czy pijemy , chcieli siedziec znami ale poszlismy sobie. Potem stoje w innym miejscu kolo bloku , tam do nich na lawke jakis starszy gosc podszedl i zaczal isc w nasza strone , kolonas byl jego kumepl wzial go i ida , noi teraz najllepsze. My stoimy gadamy a stary do nas "Co sie kurwa gapicie , coś wam niepasuje" no ja odpowiadam raz NIE , a on znowu "Cos ci kurwa nie pasuje" ja znowu NIE , wreszcie gosc do mnie podchodzi i znowu "Coś ci kurwa niepasuje" no to ja mowie NIE , WSZYSTKO SPOKO , ale gosc cos seryjnie chcial mi cos zrobic , tylko drugi goscia wzial i odciagnal od nas. Noi teraz pytanie , czy zrobilem ze wyszlo na to ze sie goscia balem , czy moze czeba bylo go troche sklepac (on byl troche pijany a tamten drugi nie mogl utrzymac sie na nogach). Szczerze mowiac to chcialem sie troche gosciowi postawic ale tamtych dwoch siedzialo na lawce a byli jeszcze trzezwi , wiec ... Ciekawe co Wy robicie w takich sytuacjach :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?
Mialem kiedys podobna sytuacje, z tym ze pijany gosciu, ktory sie mnie czepial w koncu probowal mi cos zrobic i musialem dac mu nauczke. Powiem ci, ze zadnej satysfakcji z tego potem nie mialem, wiec nie masz co zalowac, ze typa nie ruszyles. Dopoki nikt do ciebie nie startuje z lapami, to zlej sprawe i sie nie przejmuj.

Pozdro
J.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?
tak na poczatku myslalem , ale potem pomyslalem ze jakbym mu dal nauczke to nie zaczepial by inych , a wlasnie takie zulke czesto czepiaja sie dzieci nawet z 1-2 klasy podstawowki
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?

tak na poczatku myslalem , ale potem pomyslalem ze jakbym mu dal nauczke to nie zaczepial by inych , a wlasnie takie zulke czesto czepiaja sie dzieci nawet z 1-2 klasy podstawowki


To, ze takiego typa zlejesz, nie znaczy, iz przestanie czepiac sie dzieciakow z podstawowki, ktore w przeciwienstwie do ciebie nie beda stanowily dla niego zagrozenia i raczej sie ich bal nie bedzie.

Pozdro
J.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?
no tak tez masz racje , iteraz pytanie sie nasuwa co zrobic takiemu zeby sie odpierdolil od innych i zajal soba
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?

co zrobic takiemu zeby sie odpierdolil od innych i zajal soba


Powinien go zlać dzieciak z podstawówki to będzie czuł respekt przed wszystkimi 8)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?
a to ciekawa propozycja ,starszy czyma a maluch kopie po jajach :D
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?

no tak tez masz racje , iteraz pytanie sie nasuwa co zrobic takiemu zeby sie odpierdolil od innych i zajal soba


No na takich kolesi to nie ma raczej sposobu. Niektorzy tak maja, ze jak sie napija do zadymy szukaja. Mam takiego kumpla, ktory jak se chlapnie to go trzymac trzeba. Pamietam, jak kiedys w knajpie pilismy tequille, a on zaczal cytrynkami rzucac w kolesi przy sasiednim stoliku. Na szczescie obylo sie bez rekoczynow, ale trzeba bylo sie szybko zmywac. :) :wink:

Pozdro
J.
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?

Powinien go zlać dzieciak z podstawówki to będzie czuł respekt przed wszystkimi 8)


Mozna by wyszkolic mlodociana milicje do takich zadan specjalnych, hahaha. :wink:

Pozdro
J.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?
nie no moim zdaniem kazdy powinien wiedziec kiedy przestac , jesli wie ze nie potrafi sie kontrolowac, tylko niech podejdzie taki do rownego sobie a nie do mlodszego , lub w 5 na jednego
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?

nie no moim zdaniem kazdy powinien wiedziec kiedy przestac , jesli wie ze nie potrafi sie kontrolowac, tylko niech podejdzie taki do rownego sobie a nie do mlodszego , lub w 5 na jednego


Takie zycie, co tu duzo gadac.

Pozdro
J.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?
nie takie zycie tylko taki swiat , a swiat czeba zmieniac na lepsze !! :)
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?

nie takie zycie tylko taki swiat , a swiat czeba zmieniac na lepsze !! :)


Pewnie! Proponuje zaczac od segregacji odpadkow, hahahahahha. :wink:

Pozdro
J.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?
Zalezy o jakich odpadkach mowisz :)
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?
Wszelkich. papieros

Pozdro
J.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?
Sklepac? Po co? Skoro to miejscowi to jeszcze by Cie potem scigali. Niepotrzebne klopoty.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?

Niepotrzebne klopoty.

Dokładnie. Zresztą nie będziesz raczej bił każdego wstawionego/głupiego/whatever gościa, który zapyskuje do Ciebie. A tym, że jakiś menel myśli sobie, że jest da grejtezt bicz niga i że może Cię wbić w ziemię chyba się nie przejmujesz. Najwyżej jeśli zajdzie potrzeba wyprowadzisz go z błędu, a tak - olej gościa.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?
To byla pierwsza sytuacja kiedy jakis menel cos do mnie mowil , przewaznie pod moim blokiem jak siedza dresiki to raczej kulturka, przyjda pogadaja , zapytaja czy moga usiasc , ten byl jakis dziwny, no ale macie racje przynajmniej obeszlo sie bez zadnych nieprzyjemnosci :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?
Ja zawsze w takich sytauacjach daje na luz. To ze typa zleje niczego nie zmieni bo niektore tepaki niczego sie nie nauczą, a po co mam za takie gówno iść siedzieć? Taki jeszcze nie raz dostanie nauczkę ale nie ode mnie i nie ja bede miał za niego przesrane [/i]
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: atakowac?
czesto daje im to nauczke , przynajmniej potem nie podchodza do kazdego , a szczegolnie nie zaczepiaja kazdego kto przejdzie obok
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024